Train O'Clock
Treintijden

Wormerveer naar Breukelen Treintijden 24 april 2024 om 20:20

20:26
Wormerveer
52 min
11 stops
Sprinter4079
Spoor 3
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4079
Spoor 3
Boek
Sprinter4079
Spoor 3
20:29
Zaandijk Zaanse Schans
20:32
Koog aan de Zaan
20:35
Zaandam
20:41
Amsterdam Sloterdijk
20:49
Amsterdam Centraal
20:54
Amsterdam Muiderpoort
20:58
Amsterdam Amstel
21:01
Duivendrecht
21:04
Amsterdam Bijlmer ArenA
21:06
Amsterdam Holendrecht
21:10
Abcoude
21:18
Breukelen
20:56
Wormerveer
52 min
11 stops
Sprinter4081
Spoor 3
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4081
Spoor 3
Boek
Sprinter4081
Spoor 3
20:59
Zaandijk Zaanse Schans
21:02
Koog aan de Zaan
21:05
Zaandam
21:11
Amsterdam Sloterdijk
21:19
Amsterdam Centraal
21:24
Amsterdam Muiderpoort
21:28
Amsterdam Amstel
21:31
Duivendrecht
21:34
Amsterdam Bijlmer ArenA
21:36
Amsterdam Holendrecht
21:40
Abcoude
21:48
Breukelen
21:26
Wormerveer
52 min
11 stops
Sprinter4083
Spoor 3
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4083
Spoor 3
Boek
Sprinter4083
Spoor 3
21:29
Zaandijk Zaanse Schans
21:32
Koog aan de Zaan
21:35
Zaandam
21:41
Amsterdam Sloterdijk
21:49
Amsterdam Centraal
21:54
Amsterdam Muiderpoort
21:58
Amsterdam Amstel
22:01
Duivendrecht
22:04
Amsterdam Bijlmer ArenA
22:06
Amsterdam Holendrecht
22:10
Abcoude
22:18
Breukelen
21:56
Wormerveer
52 min
11 stops
Sprinter4085
Spoor 3
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4085
Spoor 3
Boek
Sprinter4085
Spoor 3
21:59
Zaandijk Zaanse Schans
22:02
Koog aan de Zaan
22:05
Zaandam
22:11
Amsterdam Sloterdijk
22:19
Amsterdam Centraal
22:24
Amsterdam Muiderpoort
22:28
Amsterdam Amstel
22:31
Duivendrecht
22:34
Amsterdam Bijlmer ArenA
22:36
Amsterdam Holendrecht
22:40
Abcoude
22:48
Breukelen
22:26
Wormerveer
52 min
11 stops
Sprinter4087
Spoor 3
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4087
Spoor 3
Boek
Sprinter4087
Spoor 3
22:29
Zaandijk Zaanse Schans
22:32
Koog aan de Zaan
22:35
Zaandam
22:41
Amsterdam Sloterdijk
22:48
Amsterdam Centraal
22:54
Amsterdam Muiderpoort
22:57
Amsterdam Amstel
23:01
Duivendrecht
23:04
Amsterdam Bijlmer ArenA
23:06
Amsterdam Holendrecht
23:10
Abcoude
23:18
Breukelen
22:56
Wormerveer
52 min
11 stops
Sprinter4089
Spoor 3
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4089
Spoor 3
Boek
Sprinter4089
Spoor 3
22:59
Zaandijk Zaanse Schans
23:02
Koog aan de Zaan
23:05
Zaandam
23:11
Amsterdam Sloterdijk
23:18
Amsterdam Centraal
23:24
Amsterdam Muiderpoort
23:27
Amsterdam Amstel
23:31
Duivendrecht
23:34
Amsterdam Bijlmer ArenA
23:36
Amsterdam Holendrecht
23:40
Abcoude
23:48
Breukelen

Duur van de reis

De reistijd tussen Wormerveer en Breukelen is 51 minuten