Train O'Clock
Treintijden

Breukelen naar Wormerveer Treintijden 23 februari 2024 om 16:50

17:11
Breukelen
52 min
11 stops
Sprinter4056
Spoor 2
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4056
Spoor 2
Boek
Sprinter4056
Spoor 2
17:20
Abcoude
17:23
Amsterdam Holendrecht
17:26
Amsterdam Bijlmer ArenA
17:28
Duivendrecht
17:32
Amsterdam Amstel
17:35
Amsterdam Muiderpoort
17:43
Amsterdam Centraal
17:48
Amsterdam Sloterdijk
17:55
Zaandam
17:58
Koog aan de Zaan
18:00
Zaandijk Zaanse Schans
18:03
Wormerveer
17:41
Breukelen
52 min
11 stops
Sprinter4058
Spoor 2
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4058
Spoor 2
Boek
Sprinter4058
Spoor 2
17:50
Abcoude
17:53
Amsterdam Holendrecht
17:56
Amsterdam Bijlmer ArenA
17:58
Duivendrecht
18:02
Amsterdam Amstel
18:05
Amsterdam Muiderpoort
18:13
Amsterdam Centraal
18:18
Amsterdam Sloterdijk
18:25
Zaandam
18:28
Koog aan de Zaan
18:30
Zaandijk Zaanse Schans
18:33
Wormerveer
18:11
Breukelen
52 min
11 stops
Sprinter4060
Spoor 2
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4060
Spoor 2
Boek
Sprinter4060
Spoor 2
18:20
Abcoude
18:23
Amsterdam Holendrecht
18:26
Amsterdam Bijlmer ArenA
18:28
Duivendrecht
18:32
Amsterdam Amstel
18:36
Amsterdam Muiderpoort
18:43
Amsterdam Centraal
18:48
Amsterdam Sloterdijk
18:55
Zaandam
18:58
Koog aan de Zaan
19:00
Zaandijk Zaanse Schans
19:03
Wormerveer
18:41
Breukelen
52 min
11 stops
Sprinter4062
Spoor 2
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4062
Spoor 2
Boek
Sprinter4062
Spoor 2
18:50
Abcoude
18:53
Amsterdam Holendrecht
18:56
Amsterdam Bijlmer ArenA
18:58
Duivendrecht
19:02
Amsterdam Amstel
19:05
Amsterdam Muiderpoort
19:13
Amsterdam Centraal
19:18
Amsterdam Sloterdijk
19:25
Zaandam
19:28
Koog aan de Zaan
19:30
Zaandijk Zaanse Schans
19:33
Wormerveer
19:11
Breukelen
52 min
11 stops
Sprinter4064
Spoor 2
Boek
52 min
11 stops
Sprinter4064
Spoor 2
Boek
Sprinter4064
Spoor 2
19:20
Abcoude
19:23
Amsterdam Holendrecht
19:26
Amsterdam Bijlmer ArenA
19:28
Duivendrecht
19:32
Amsterdam Amstel
19:35
Amsterdam Muiderpoort
19:43
Amsterdam Centraal
19:48
Amsterdam Sloterdijk
19:55
Zaandam
19:58
Koog aan de Zaan
20:00
Zaandijk Zaanse Schans
20:03
Wormerveer

Duur van de reis

De reistijd tussen Breukelen en Wormerveer is 51 minuten