Train O'Clock
Treintijden

Purmerend Overwhere naar Leiden Centraal Treintijden 18 mei 2024 om 21:20

21:31
Purmerend Overwhere
58 min
1 overstap
7 stops
Sprinter3383
Intercity3776
Spoor 1
Boek
58 min
1 overstap
7 stops
Sprinter3383
Intercity3776
Spoor 1
Boek
Sprinter3383
Spoor 1
21:34
Purmerend
21:37
Purmerend Weidevenne
21:43
Zaandam Kogerveld
21:48
Zaandam
21:55
Amsterdam Sloterdijk
21:59
Amsterdam Lelylaan
22:05
Schiphol Airport
22:12
Schiphol Airport
Intercity3776
Spoor 4
22:29
Leiden Centraal
22:31
Purmerend Overwhere
1:09
1 overstap
7 stops
Sprinter3387
Intercity2280
Spoor 1
Boek
1:09
1 overstap
7 stops
Sprinter3387
Intercity2280
Spoor 1
Boek
Sprinter3387
Spoor 1
22:34
Purmerend
22:37
Purmerend Weidevenne
22:43
Zaandam Kogerveld
22:48
Zaandam
22:54
Amsterdam Sloterdijk
23:10
Amsterdam Sloterdijk
Intercity2280
Spoor 7
23:21
Haarlem
23:26
Heemstede-Aerdenhout
23:40
Leiden Centraal
23:31
Purmerend Overwhere
1:09
1 overstap
7 stops
Sprinter3391
Intercity2284
Spoor 1
Boek
1:09
1 overstap
7 stops
Sprinter3391
Intercity2284
Spoor 1
Boek
Sprinter3391
Spoor 1
23:34
Purmerend
23:37
Purmerend Weidevenne
23:43
Zaandam Kogerveld
23:48
Zaandam
23:54
Amsterdam Sloterdijk
00:10
Amsterdam Sloterdijk
Intercity2284
Spoor 7
00:21
Haarlem
00:26
Heemstede-Aerdenhout
00:40
Leiden Centraal
00:17
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:23
1 overstap
7 stops
Intercity2993
Intercity2288
Spoor 1
Boek
1:23
1 overstap
7 stops
Intercity2993
Intercity2288
Spoor 1
Boek
Intercity2993
Spoor 1
00:19
Purmerend
00:22
Purmerend Weidevenne
00:29
Zaandam Kogerveld
00:33
Zaandam
00:39
Amsterdam Sloterdijk
01:10
Dag+1
Amsterdam Sloterdijk
Intercity2288
Spoor 7
01:21
Haarlem
01:26
Heemstede-Aerdenhout
01:40
Leiden Centraal
05:17
Dag+1
Purmerend Overwhere
55 min
1 overstap
7 stops
Sprinter3317
Intercity1421
Spoor 1
Boek
55 min
1 overstap
7 stops
Sprinter3317
Intercity1421
Spoor 1
Boek
Sprinter3317
Spoor 1
05:20
Purmerend
05:23
Purmerend Weidevenne
05:29
Zaandam Kogerveld
05:36
Zaandam
05:42
Amsterdam Sloterdijk
05:46
Amsterdam Lelylaan
05:52
Schiphol Airport
05:56
Dag+1
Schiphol Airport
Intercity1421
Spoor 5-6
06:12
Leiden Centraal
06:32
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:08
1 overstap
7 stops
Sprinter3323
Intercity2216
Spoor 1
Boek
1:08
1 overstap
7 stops
Sprinter3323
Intercity2216
Spoor 1
Boek
Sprinter3323
Spoor 1
06:35
Purmerend
06:37
Purmerend Weidevenne
06:43
Zaandam Kogerveld
06:48
Zaandam
06:54
Amsterdam Sloterdijk
07:10
Dag+1
Amsterdam Sloterdijk
Intercity2216
Spoor 7
07:21
Haarlem
07:26
Heemstede-Aerdenhout
07:40
Leiden Centraal

Duur van de reis

De reistijd tussen Purmerend Overwhere en Leiden Centraal is 55 minuten