Train O'Clock

Purmerend Overwhere naar Leiden Centraal Dienstregeling

Plan uw reis

Zaterdag 18 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:31
Purmerend07:34
Purmerend Weidevenne07:37
Zaandam Kogerveld07:43
Zaandam07:48
Amsterdam Sloterdijk07:54
Treinnummer3327
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:10
Haarlem08:21
Heemstede-Aerdenhout08:26
Leiden Centraal08:40
Treinnummer2220
Intercity
Reistijd1:09

Purmerend Overwhere Schiphol Airport Leiden Centraal

Purmerend Overwhere08:3109:3110:3111:31
Purmerend08:3409:3410:3411:34
Purmerend Weidevenne08:3709:3710:3711:37
Zaandam Kogerveld08:4309:4310:4311:43
Zaandam08:4809:4810:4811:48
Amsterdam Sloterdijk08:5509:5510:5511:55
Amsterdam Lelylaan08:5909:5910:5911:59
Schiphol Airport09:0510:0511:0512:05
Treinnummer3331333533393343
SprinterSprinterSprinterSprinter
Overstappen
Schiphol Airport09:1210:1211:1212:12
Leiden Centraal09:2910:2911:2912:29
Treinnummer3724372837323736
IntercityIntercityIntercityIntercity
Reistijd58 min58 min58 min58 min

Zondag 19 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:3108:31
Purmerend07:3408:34
Purmerend Weidevenne07:3708:37
Zaandam Kogerveld07:4308:43
Zaandam07:4808:48
Amsterdam Sloterdijk07:5408:54
Treinnummer33273331
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:1009:10
Haarlem08:2109:21
Heemstede-Aerdenhout08:2609:26
Leiden Centraal08:4009:40
Treinnummer22202224
IntercityIntercity
Reistijd1:091:09

Purmerend Overwhere Schiphol Airport Leiden Centraal

Purmerend Overwhere09:3110:3111:31
Purmerend09:3410:3411:34
Purmerend Weidevenne09:3710:3711:37
Zaandam Kogerveld09:4310:4311:43
Zaandam09:4810:4811:48
Amsterdam Sloterdijk09:5510:5511:55
Amsterdam Lelylaan09:5910:5911:59
Schiphol Airport10:0511:0512:05
Treinnummer333533393343
SprinterSprinterSprinter
Overstappen
Schiphol Airport10:1211:1212:12
Leiden Centraal10:2911:2912:29
Treinnummer372837323736
IntercityIntercityIntercity
Reistijd58 min58 min58 min

Maandag 20 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:3108:31
Purmerend07:3408:34
Purmerend Weidevenne07:3708:37
Zaandam Kogerveld07:4308:43
Zaandam07:4808:48
Amsterdam Sloterdijk07:5408:54
Treinnummer33273331
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:1009:10
Haarlem08:2109:21
Heemstede-Aerdenhout08:2609:26
Leiden Centraal08:4009:40
Treinnummer22202224
IntercityIntercity
Reistijd1:091:09

Purmerend Overwhere Schiphol Airport Leiden Centraal

Purmerend Overwhere09:3110:3111:31
Purmerend09:3410:3411:34
Purmerend Weidevenne09:3710:3711:37
Zaandam Kogerveld09:4310:4311:43
Zaandam09:4810:4811:48
Amsterdam Sloterdijk09:5510:5511:55
Amsterdam Lelylaan09:5910:5911:59
Schiphol Airport10:0511:0512:05
Treinnummer333533393343
SprinterSprinterSprinter
Overstappen
Schiphol Airport10:1211:1212:12
Leiden Centraal10:2911:2912:29
Treinnummer372837323736
IntercityIntercityIntercity
Reistijd58 min58 min58 min

Dinsdag 21 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:0107:2507:55
Purmerend07:0407:2707:57
Purmerend Weidevenne07:0707:3008:00
Zaandam Kogerveld07:1307:3608:06
Zaandam07:1807:4808:18
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:25
Amsterdam Lelylaan07:2907:5908:29
Schiphol Airport07:3808:0808:38
Hoofddorp07:4208:1208:42
Nieuw Vennep07:4708:1708:47
Sassenheim07:5408:2408:54
Leiden Centraal07:5908:2908:59
Treinnummer332533273329
SprinterSprinterSprinter
Reistijd58 min1:041:04

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Sloterdijk Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:2507:55
Purmerend07:2707:57
Treinnummer33273329
SprinterSprinter
Overstappen
Purmerend07:3308:03
Amsterdam Sloterdijk07:4808:18
Treinnummer45274529
IntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:5508:25
Haarlem08:0708:37
Heemstede-Aerdenhout08:1208:42
Leiden Centraal08:2708:57
Treinnummer21312133
IntercityIntercity
Reistijd1:021:02

Woensdag 22 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:0107:2507:55
Purmerend07:0407:2707:57
Purmerend Weidevenne07:0707:3008:00
Zaandam Kogerveld07:1307:3608:06
Zaandam07:1807:4808:18
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:25
Amsterdam Lelylaan07:2907:5908:29
Schiphol Airport07:3808:0808:38
Hoofddorp07:4208:1208:42
Nieuw Vennep07:4708:1708:47
Sassenheim07:5408:2408:54
Leiden Centraal07:5908:2908:59
Treinnummer332533273329
SprinterSprinterSprinter
Reistijd58 min1:041:04

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Sloterdijk Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:2507:55
Purmerend07:2707:57
Treinnummer33273329
SprinterSprinter
Overstappen
Purmerend07:3308:03
Amsterdam Sloterdijk07:4808:18
Treinnummer45274529
IntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:5508:25
Haarlem08:0708:37
Heemstede-Aerdenhout08:1208:42
Leiden Centraal08:2708:57
Treinnummer21312133
IntercityIntercity
Reistijd1:021:02

Donderdag 23 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:0107:2507:55
Purmerend07:0407:2707:57
Purmerend Weidevenne07:0707:3008:00
Zaandam Kogerveld07:1307:3608:06
Zaandam07:1807:4808:18
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:25
Amsterdam Lelylaan07:2907:5908:29
Schiphol Airport07:3808:0808:38
Hoofddorp07:4208:1208:42
Nieuw Vennep07:4708:1708:47
Sassenheim07:5408:2408:54
Leiden Centraal07:5908:2908:59
Treinnummer332533273329
SprinterSprinterSprinter
Reistijd58 min1:041:04

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Sloterdijk Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:2507:55
Purmerend07:2707:57
Treinnummer33273329
SprinterSprinter
Overstappen
Purmerend07:3308:03
Amsterdam Sloterdijk07:4808:18
Treinnummer45274529
IntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:5508:25
Haarlem08:0708:37
Heemstede-Aerdenhout08:1208:42
Leiden Centraal08:2708:57
Treinnummer21312133
IntercityIntercity
Reistijd1:021:02

Vrijdag 24 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Schiphol Airport Leiden Centraal

Purmerend Overwhere07:0107:3108:0108:3109:01
Purmerend07:0407:3408:0408:3409:04
Purmerend Weidevenne07:0707:3708:0708:3709:07
Zaandam Kogerveld07:1307:4308:1308:4309:13
Zaandam07:1807:4808:1808:4809:18
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:2508:5509:25
Amsterdam Lelylaan07:2907:5908:2908:5909:29
Schiphol Airport07:3508:0508:3509:0509:35
Treinnummer33253327332933313333
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Overstappen
Schiphol Airport07:4208:1208:4209:1209:42
Leiden Centraal07:5908:2908:5909:2909:59
Treinnummer37183720372237243726
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Reistijd58 min58 min58 min58 min58 min