Train O'Clock
Treintijden

Purmerend Overwhere naar Amersfoort Vathorst Treintijden 18 mei 2024 om 21:40

22:31
Purmerend Overwhere
2:08
3 overstappen
11 stops
Sprinter3387
Intercity2987
Intercity587
Sprinter5688
Spoor 1
Boek
2:08
3 overstappen
11 stops
Sprinter3387
Intercity2987
Intercity587
Sprinter5688
Spoor 1
Boek
Sprinter3387
Spoor 1
22:34
Purmerend
22:37
Purmerend Weidevenne
22:43
Zaandam Kogerveld
22:47
Zaandam
22:57
Zaandam
Intercity2987
Spoor 5
23:03
Amsterdam Sloterdijk
23:11
Amsterdam Centraal
23:17
Amsterdam Amstel
23:22
Amsterdam Bijlmer ArenA
23:38
Utrecht Centraal
23:49
Utrecht Centraal
Intercity587
Spoor 12
00:04
Amersfoort Centraal
00:12
Nijkerk
00:34
Nijkerk
Sprinter5688
Spoor 1
00:39
Amersfoort Vathorst
05:17
Dag+1
Purmerend Overwhere
2:02
3 overstappen
9 stops
Sprinter3317
Sprinter4019
Intercity141
Sprinter5619
Spoor 1
Boek
2:02
3 overstappen
9 stops
Sprinter3317
Sprinter4019
Intercity141
Sprinter5619
Spoor 1
Boek
Sprinter3317
Spoor 1
05:20
Purmerend
05:23
Purmerend Weidevenne
05:29
Zaandam Kogerveld
05:33
Zaandam
05:36
Dag+1
Zaandam
Sprinter4019
Spoor 4
05:41
Amsterdam Sloterdijk
05:47
Amsterdam Centraal
05:59
Dag+1
Amsterdam Centraal
Intercity141
Spoor 11
06:22
Hilversum
06:34
Amersfoort Centraal
07:12
Dag+1
Amersfoort Centraal
Sprinter5619
Spoor 2
07:16
Amersfoort Schothorst
07:19
Amersfoort Vathorst
06:32
Dag+1
Purmerend Overwhere
2:04
1 overstap
17 stops
Sprinter3323
Sprinter5823
Spoor 1
Boek
2:04
1 overstap
17 stops
Sprinter3323
Sprinter5823
Spoor 1
Boek
Sprinter3323
Spoor 1
06:35
Purmerend
06:37
Purmerend Weidevenne
06:43
Zaandam Kogerveld
06:48
Zaandam
06:54
Amsterdam Sloterdijk
07:23
Dag+1
Amsterdam Sloterdijk
Sprinter5823
Spoor 12
07:41
Amsterdam Centraal
07:46
Amsterdam Muiderpoort
07:49
Amsterdam Science Park
07:52
Diemen
07:59
Weesp
08:05
Naarden-Bussum
08:08
Bussum Zuid
08:12
Hilversum Media Park
08:15
Hilversum
08:20
Baarn
08:29
Amersfoort Centraal
08:32
Amersfoort Schothorst
08:36
Amersfoort Vathorst
07:31
Dag+1
Purmerend Overwhere
2:05
1 overstap
17 stops
Sprinter3327
Sprinter5827
Spoor 1
Boek
2:05
1 overstap
17 stops
Sprinter3327
Sprinter5827
Spoor 1
Boek
Sprinter3327
Spoor 1
07:34
Purmerend
07:37
Purmerend Weidevenne
07:43
Zaandam Kogerveld
07:48
Zaandam
07:54
Amsterdam Sloterdijk
08:23
Dag+1
Amsterdam Sloterdijk
Sprinter5827
Spoor 12
08:41
Amsterdam Centraal
08:46
Amsterdam Muiderpoort
08:49
Amsterdam Science Park
08:52
Diemen
08:59
Weesp
09:05
Naarden-Bussum
09:08
Bussum Zuid
09:12
Hilversum Media Park
09:15
Hilversum
09:20
Baarn
09:29
Amersfoort Centraal
09:32
Amersfoort Schothorst
09:36
Amersfoort Vathorst
08:31
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:48
2 overstappen
13 stops
Sprinter3331
Intercity2931
Sprinter5631
Spoor 1
Boek
1:48
2 overstappen
13 stops
Sprinter3331
Intercity2931
Sprinter5631
Spoor 1
Boek
Sprinter3331
Spoor 1
08:34
Purmerend
08:37
Purmerend Weidevenne
08:43
Zaandam Kogerveld
08:47
Zaandam
08:56
Dag+1
Zaandam
Intercity2931
Spoor 5
09:03
Amsterdam Sloterdijk
09:11
Amsterdam Centraal
09:19
Amsterdam Amstel
09:37
Utrecht Centraal
09:50
Dag+1
Utrecht Centraal
Sprinter5631
Spoor 4
09:54
Utrecht Overvecht
10:00
Bilthoven
10:03
Den Dolder
10:12
Amersfoort Centraal
10:16
Amersfoort Schothorst
10:19
Amersfoort Vathorst
08:31
Dag+1
Purmerend Overwhere
2:05
1 overstap
17 stops
Sprinter3331
Sprinter5831
Spoor 1
Boek
2:05
1 overstap
17 stops
Sprinter3331
Sprinter5831
Spoor 1
Boek
Sprinter3331
Spoor 1
08:34
Purmerend
08:37
Purmerend Weidevenne
08:43
Zaandam Kogerveld
08:48
Zaandam
08:54
Amsterdam Sloterdijk
09:23
Dag+1
Amsterdam Sloterdijk
Sprinter5831
Spoor 12
09:41
Amsterdam Centraal
09:46
Amsterdam Muiderpoort
09:49
Amsterdam Science Park
09:52
Diemen
09:59
Weesp
10:05
Naarden-Bussum
10:08
Bussum Zuid
10:12
Hilversum Media Park
10:15
Hilversum
10:20
Baarn
10:29
Amersfoort Centraal
10:32
Amersfoort Schothorst
10:36
Amersfoort Vathorst

Duur van de reis

De reistijd tussen Purmerend Overwhere en Amersfoort Vathorst is 1:24