Train O'Clock

Purmerend Overwhere naar Amersfoort Vathorst Dienstregeling

Plan uw reis

Zaterdag 18 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:3108:31
Purmerend07:3408:34
Purmerend Weidevenne07:3708:37
Zaandam Kogerveld07:4308:43
Zaandam07:4808:48
Amsterdam Sloterdijk07:5408:54
Treinnummer33273331
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:2309:23
Amsterdam Centraal08:4109:41
Amsterdam Muiderpoort08:4609:46
Amsterdam Science Park08:4909:49
Diemen08:5209:52
Weesp08:5909:59
Naarden-Bussum09:0510:05
Bussum Zuid09:0810:08
Hilversum Media Park09:1210:12
Hilversum09:1510:15
Baarn09:2010:20
Amersfoort Centraal09:2910:29
Amersfoort Schothorst09:3210:32
Amersfoort Vathorst09:3610:36
Treinnummer58275831
SprinterSprinter
Reistijd2:052:05

Purmerend Overwhere Zaandam Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere08:3109:31
Purmerend08:3409:34
Purmerend Weidevenne08:3709:37
Zaandam Kogerveld08:4309:43
Zaandam08:4709:47
Treinnummer33313335
SprinterSprinter
Overstappen
Zaandam08:5709:57
Amsterdam Sloterdijk09:0310:03
Amsterdam Centraal09:1110:11
Amsterdam Amstel09:1910:19
Utrecht Centraal09:3710:37
Treinnummer29312935
IntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal09:5010:50
Utrecht Overvecht09:5410:54
Bilthoven10:0011:00
Den Dolder10:0311:03
Amersfoort Centraal10:1211:12
Amersfoort Schothorst10:1611:16
Amersfoort Vathorst10:1911:19
Treinnummer56315635
SprinterSprinter
Reistijd1:481:48

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:31
Purmerend07:34
Purmerend Weidevenne07:37
Zaandam Kogerveld07:43
Zaandam07:47
Treinnummer3327
Sprinter
Overstappen
Zaandam07:57
Amsterdam Sloterdijk08:03
Amsterdam Centraal08:09
Treinnummer2927
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal08:30
Hilversum08:52
Amersfoort Centraal09:04
Treinnummer1527
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal09:12
Amersfoort Schothorst09:16
Amersfoort Vathorst09:19
Treinnummer5627
Sprinter
Reistijd1:48

Zondag 19 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:3108:3109:31
Purmerend07:3408:3409:34
Purmerend Weidevenne07:3708:3709:37
Zaandam Kogerveld07:4308:4309:43
Zaandam07:4808:4809:48
Amsterdam Sloterdijk07:5408:5409:54
Treinnummer332733313335
SprinterSprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:2309:2310:23
Amsterdam Centraal08:4109:4110:41
Amsterdam Muiderpoort08:4609:4610:46
Amsterdam Science Park08:4909:4910:49
Diemen08:5209:5210:52
Weesp08:5909:5910:59
Naarden-Bussum09:0510:0511:05
Bussum Zuid09:0810:0811:08
Hilversum Media Park09:1210:1211:12
Hilversum09:1510:1511:15
Baarn09:2010:2011:20
Amersfoort Centraal09:2910:2911:29
Amersfoort Schothorst09:3210:3211:32
Amersfoort Vathorst09:3610:3611:36
Treinnummer582758315835
SprinterSprinterSprinter
Reistijd2:052:052:05

Purmerend Overwhere Zaandam Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere08:3109:31
Purmerend08:3409:34
Purmerend Weidevenne08:3709:37
Zaandam Kogerveld08:4309:43
Zaandam08:4709:47
Treinnummer33313335
SprinterSprinter
Overstappen
Zaandam08:5609:55
Amsterdam Sloterdijk09:0310:03
Amsterdam Centraal09:1110:11
Amsterdam Amstel09:1910:19
Utrecht Centraal09:3710:37
Treinnummer29312935
IntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal09:5010:50
Utrecht Overvecht09:5410:54
Bilthoven10:0011:00
Den Dolder10:0311:03
Amersfoort Centraal10:1211:12
Amersfoort Schothorst10:1611:16
Amersfoort Vathorst10:1911:19
Treinnummer56315635
SprinterSprinter
Reistijd1:481:48

Maandag 20 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:3108:31
Purmerend07:3408:34
Purmerend Weidevenne07:3708:37
Zaandam Kogerveld07:4308:43
Zaandam07:4808:48
Amsterdam Sloterdijk07:5408:54
Treinnummer33273331
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:2309:23
Amsterdam Centraal08:4109:41
Amsterdam Muiderpoort08:4609:46
Amsterdam Science Park08:4909:49
Diemen08:5209:52
Weesp08:5909:59
Naarden-Bussum09:0510:05
Bussum Zuid09:0810:08
Hilversum Media Park09:1210:12
Hilversum09:1510:15
Baarn09:2010:20
Amersfoort Centraal09:2910:29
Amersfoort Schothorst09:3210:32
Amersfoort Vathorst09:3610:36
Treinnummer58275831
SprinterSprinter
Reistijd2:052:05

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere08:3109:31
Purmerend08:3409:34
Purmerend Weidevenne08:3709:37
Zaandam Kogerveld08:4309:43
Zaandam08:4809:48
Amsterdam Sloterdijk08:5409:54
Treinnummer33313335
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk09:0110:02
Amsterdam Centraal09:1110:11
Amsterdam Amstel09:1910:19
Utrecht Centraal09:3710:37
Treinnummer29312935
IntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal09:5010:50
Utrecht Overvecht09:5410:54
Bilthoven10:0011:00
Den Dolder10:0311:03
Amersfoort Centraal10:1211:12
Amersfoort Schothorst10:1611:16
Amersfoort Vathorst10:1911:19
Treinnummer56315635
SprinterSprinter
Reistijd1:481:48

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amsterdam Centraal Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:31
Purmerend07:34
Purmerend Weidevenne07:37
Zaandam Kogerveld07:43
Zaandam07:48
Amsterdam Sloterdijk07:54
Treinnummer3327
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:01
Amsterdam Centraal08:06
Treinnummer4812
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal08:11
Amsterdam Amstel08:19
Utrecht Centraal08:37
Treinnummer2927
Intercity
Overstappen
Utrecht Centraal08:50
Utrecht Overvecht08:54
Bilthoven09:00
Den Dolder09:03
Amersfoort Centraal09:12
Amersfoort Schothorst09:16
Amersfoort Vathorst09:19
Treinnummer5627
Sprinter
Reistijd1:48

Dinsdag 21 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:0107:25
Purmerend07:0407:27
Purmerend Weidevenne07:0707:30
Zaandam Kogerveld07:1307:36
Zaandam07:1807:48
Amsterdam Sloterdijk07:2407:54
Treinnummer33253327
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:5308:23
Amsterdam Centraal08:1008:41
Amsterdam Muiderpoort08:1608:46
Amsterdam Science Park08:1908:49
Diemen08:2208:52
Weesp08:2908:59
Naarden-Bussum08:3509:05
Bussum Zuid08:3809:08
Hilversum Media Park08:4209:12
Hilversum08:4509:15
Baarn08:5009:20
Amersfoort Centraal08:5909:29
Amersfoort Schothorst09:0209:32
Amersfoort Vathorst09:0609:36
Treinnummer58255827
SprinterSprinter
Reistijd2:052:11

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:0107:25
Purmerend07:0407:27
Purmerend Weidevenne07:0707:30
Zaandam Kogerveld07:1307:36
Zaandam07:1707:40
Treinnummer33253327
SprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:1907:49
Amsterdam Sloterdijk07:2507:55
Amsterdam Centraal07:3108:01
Treinnummer825827
IntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Centraal07:4108:10
Amsterdam Muiderpoort07:4608:16
Amsterdam Science Park07:4908:19
Diemen07:5208:22
Weesp07:5908:29
Naarden-Bussum08:0508:35
Bussum Zuid08:0808:38
Hilversum Media Park08:1208:42
Hilversum08:1508:45
Baarn08:2008:50
Amersfoort Centraal08:2908:59
Amersfoort Schothorst08:3209:02
Amersfoort Vathorst08:3609:06
Treinnummer58235825
SprinterSprinter
Reistijd1:351:41

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:25
Purmerend07:27
Treinnummer3327
Sprinter
Overstappen
Purmerend07:33
Amsterdam Sloterdijk07:48
Amsterdam Centraal07:54
Treinnummer4527
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal07:59
Hilversum08:22
Amersfoort Centraal08:34
Treinnummer143
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal08:42
Amersfoort Schothorst08:46
Amersfoort Vathorst08:49
Treinnummer5625
Sprinter
Reistijd1:24

Woensdag 22 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:0107:25
Purmerend07:0407:27
Purmerend Weidevenne07:0707:30
Zaandam Kogerveld07:1307:36
Zaandam07:1807:48
Amsterdam Sloterdijk07:2407:54
Treinnummer33253327
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:5308:23
Amsterdam Centraal08:1008:41
Amsterdam Muiderpoort08:1608:46
Amsterdam Science Park08:1908:49
Diemen08:2208:52
Weesp08:2908:59
Naarden-Bussum08:3509:05
Bussum Zuid08:3809:08
Hilversum Media Park08:4209:12
Hilversum08:4509:15
Baarn08:5009:20
Amersfoort Centraal08:5909:29
Amersfoort Schothorst09:0209:32
Amersfoort Vathorst09:0609:36
Treinnummer58255827
SprinterSprinter
Reistijd2:052:11

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:0107:25
Purmerend07:0407:27
Purmerend Weidevenne07:0707:30
Zaandam Kogerveld07:1307:36
Zaandam07:1707:40
Treinnummer33253327
SprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:1907:49
Amsterdam Sloterdijk07:2507:55
Amsterdam Centraal07:3108:01
Treinnummer825827
IntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Centraal07:4108:10
Amsterdam Muiderpoort07:4608:16
Amsterdam Science Park07:4908:19
Diemen07:5208:22
Weesp07:5908:29
Naarden-Bussum08:0508:35
Bussum Zuid08:0808:38
Hilversum Media Park08:1208:42
Hilversum08:1508:45
Baarn08:2008:50
Amersfoort Centraal08:2908:59
Amersfoort Schothorst08:3209:02
Amersfoort Vathorst08:3609:06
Treinnummer58235825
SprinterSprinter
Reistijd1:351:41

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:25
Purmerend07:27
Treinnummer3327
Sprinter
Overstappen
Purmerend07:33
Amsterdam Sloterdijk07:48
Amsterdam Centraal07:54
Treinnummer4527
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal07:59
Hilversum08:22
Amersfoort Centraal08:34
Treinnummer143
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal08:42
Amersfoort Schothorst08:46
Amersfoort Vathorst08:49
Treinnummer5625
Sprinter
Reistijd1:24

Donderdag 23 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:0107:25
Purmerend07:0407:27
Purmerend Weidevenne07:0707:30
Zaandam Kogerveld07:1307:36
Zaandam07:1807:48
Amsterdam Sloterdijk07:2407:54
Treinnummer33253327
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:5308:23
Amsterdam Centraal08:1008:41
Amsterdam Muiderpoort08:1608:46
Amsterdam Science Park08:1908:49
Diemen08:2208:52
Weesp08:2908:59
Naarden-Bussum08:3509:05
Bussum Zuid08:3809:08
Hilversum Media Park08:4209:12
Hilversum08:4509:15
Baarn08:5009:20
Amersfoort Centraal08:5909:29
Amersfoort Schothorst09:0209:32
Amersfoort Vathorst09:0609:36
Treinnummer58255827
SprinterSprinter
Reistijd2:052:11

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:0107:25
Purmerend07:0407:27
Purmerend Weidevenne07:0707:30
Zaandam Kogerveld07:1307:36
Zaandam07:1707:40
Treinnummer33253327
SprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:1907:49
Amsterdam Sloterdijk07:2507:55
Amsterdam Centraal07:3108:01
Treinnummer825827
IntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Centraal07:4108:10
Amsterdam Muiderpoort07:4608:16
Amsterdam Science Park07:4908:19
Diemen07:5208:22
Weesp07:5908:29
Naarden-Bussum08:0508:35
Bussum Zuid08:0808:38
Hilversum Media Park08:1208:42
Hilversum08:1508:45
Baarn08:2008:50
Amersfoort Centraal08:2908:59
Amersfoort Schothorst08:3209:02
Amersfoort Vathorst08:3609:06
Treinnummer58235825
SprinterSprinter
Reistijd1:351:41

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:25
Purmerend07:27
Treinnummer3327
Sprinter
Overstappen
Purmerend07:33
Amsterdam Sloterdijk07:48
Amsterdam Centraal07:54
Treinnummer4527
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal07:59
Hilversum08:22
Amersfoort Centraal08:34
Treinnummer143
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal08:42
Amersfoort Schothorst08:46
Amersfoort Vathorst08:49
Treinnummer5625
Sprinter
Reistijd1:24

Vrijdag 24 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Purmerend Overwhere07:0107:3108:0108:3109:01
Purmerend07:0407:3408:0408:3409:04
Purmerend Weidevenne07:0707:3708:0708:3709:07
Zaandam Kogerveld07:1307:4308:1308:4309:13
Zaandam07:1707:4708:1708:4709:17
Treinnummer33253327332933313333
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:1907:4908:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:2508:5509:25
Amsterdam Centraal07:3108:0108:3109:0109:31
Treinnummer74257427742974317433
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal07:4108:1008:4109:1109:41
Amsterdam Muiderpoort07:4608:1608:4609:1609:46
Amsterdam Science Park07:4908:1908:4909:1909:49
Diemen07:5208:2208:5209:2209:52
Weesp07:5908:2908:5909:2909:59
Naarden-Bussum08:0508:3509:0509:3510:05
Bussum Zuid08:0808:3809:0809:3810:08
Hilversum Media Park08:1208:4209:1209:4210:12
Hilversum08:1508:4509:1509:4510:15
Baarn08:2008:5009:2009:5010:20
Amersfoort Centraal08:2908:5909:2909:5910:29
Amersfoort Schothorst08:3209:0209:3210:0210:32
Amersfoort Vathorst08:3609:0609:3610:0610:36
Treinnummer58235825582758295831
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd1:351:351:351:351:35