Train O'Clock

Ylivieska til Utajärvi Tog Køreplan

Find rejse

Tirsdag den 21. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Utajärvi

Ylivieska13:37
Nivala13:55
Haapajärvi14:13
Pyhäsalmi14:34
Kiuruvesi14:54
Runni15:05
Iisalmi15:18
TognummerHDM 494
Skift
Iisalmi13:40
Sukeva14:03
Kajaani14:32
Kontiomäki14:49
Paltamo15:01
Vaala15:32
Utajärvi15:51
TognummerIC 63
Rejsetid26:14

Ylivieska Oulu Utajärvi

Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:24
Muhos12:48
Utajärvi13:02
TognummerIC 70
Rejsetid2:32

Onsdag den 22. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Utajärvi

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi16:4208:23
Sukeva17:0708:46
Kajaani17:3609:17
Kontiomäki17:5409:35
Paltamo18:0709:48
Vaala18:4010:20
Utajärvi18:5910:41
TognummerIC 65IC 711
Rejsetid5:2215:29

Ylivieska Oulu Utajärvi

Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu18:15
Muhos18:43
Utajärvi18:56
TognummerIC 710
Rejsetid8:26

Torsdag den 23. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Utajärvi

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi16:4208:23
Sukeva17:0708:46
Kajaani17:3609:17
Kontiomäki17:5409:35
Paltamo18:0709:48
Vaala18:4010:20
Utajärvi18:5910:41
TognummerIC 65IC 711
Rejsetid5:2215:29

Ylivieska Oulu Utajärvi

Ylivieska10:3011:20
Oulainen10:45-
Vihanti10:59-
Ruukki11:12-
Kempele11:31-
Oulu11:4212:16
TognummerIC 35IC 21
Skift
Oulu12:2418:15
Muhos12:4818:43
Utajärvi13:0218:56
TognummerIC 70IC 710
Rejsetid2:327:36

Fredag den 24. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Utajärvi

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi16:4208:23
Sukeva17:0708:46
Kajaani17:3609:17
Kontiomäki17:5409:35
Paltamo18:0709:48
Vaala18:4010:20
Utajärvi18:5910:41
TognummerIC 65S 711
Rejsetid5:2215:29

Ylivieska Kemi Utajärvi

Ylivieska13:09
Oulainen13:25
Vihanti13:40
Ruukki13:53
Kempele14:12
Oulu14:27
Lähessuo14:57
Kemi15:30
TognummerIC 23
Skift
Kemi16:59
Oulu18:15
Muhos18:43
Utajärvi18:56
TognummerS 710
Rejsetid5:47

Ylivieska Oulu Utajärvi

Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:24
Muhos12:48
Utajärvi13:02
TognummerIC 70
Rejsetid2:32

Lørdag den 25. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Utajärvi

Ylivieska13:37
Nivala13:55
Haapajärvi14:13
Pyhäsalmi14:34
Kiuruvesi14:54
Runni15:05
Iisalmi15:18
TognummerHDM 494
Skift
Iisalmi16:42
Sukeva17:07
Kajaani17:36
Kontiomäki17:54
Paltamo18:07
Vaala18:40
Utajärvi18:59
TognummerIC 65
Rejsetid5:22

Ylivieska Oulu Utajärvi

Ylivieska10:3011:20
Oulainen10:45-
Vihanti10:59-
Ruukki11:12-
Kempele11:31-
Oulu11:4212:16
TognummerIC 35IC 21
Skift
Oulu12:2418:15
Muhos12:4818:43
Utajärvi13:0218:56
TognummerIC 70IC 710
Rejsetid2:327:36

Søndag den 26. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Utajärvi

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi16:4208:23
Sukeva17:0708:46
Kajaani17:3609:17
Kontiomäki17:5409:35
Paltamo18:0709:48
Vaala18:4010:20
Utajärvi18:5910:41
TognummerIC 65IC 711
Rejsetid5:2215:29

Ylivieska Oulu Utajärvi

Ylivieska13:0914:49
Oulainen13:25-
Vihanti13:40-
Ruukki13:53-
Kempele14:12-
Oulu14:2215:45
TognummerIC 23IC 33
Skift
Oulu18:1507:10
Muhos18:4307:37
Utajärvi18:5607:51
TognummerIC 710IC 66
Rejsetid5:4717:02

Mandag den 27. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Utajärvi

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi16:4208:23
Sukeva17:0708:46
Kajaani17:3609:17
Kontiomäki17:5409:35
Paltamo18:0709:48
Vaala18:4010:20
Utajärvi18:5910:41
TognummerIC 65IC 711
Rejsetid5:2215:29

Ylivieska Oulu Utajärvi

Ylivieska10:3011:20
Oulainen10:45-
Vihanti10:59-
Ruukki11:12-
Kempele11:31-
Oulu11:4212:16
TognummerS 35IC 21
Skift
Oulu12:2418:15
Muhos12:4818:43
Utajärvi13:0218:56
TognummerIC 70IC 710
Rejsetid2:327:36