Train O'Clock

Utajärvi til Ylivieska Tog Køreplan

Find rejse

Fredag den 21. juni 2024 kl. 07.00

Utajärvi Oulu Ylivieska

Utajärvi10:4615:5219:02
Muhos11:0016:0819:20
Oulu11:2516:3619:45
TognummerIC 711IC 63IC 65
Skift
Oulu11:5518:0820:55
Kempele12:07-21:06
Hirvineva--21:28
Ruukki--21:36
Vihanti--21:52
Oulainen--22:10
Ylivieska12:5719:0222:28
TognummerIC 24IC 28PYO 266
Rejsetid2:113:103:26

Lørdag den 22. juni 2024 kl. 07.00

Utajärvi Iisalmi Ylivieska

Utajärvi10:47
Vaala11:08
Paltamo11:40
Kontiomäki11:54
Kajaani12:17
Sukeva12:43
Iisalmi13:06
TognummerIC 868
Skift
Iisalmi16:45
Runni16:57
Kiuruvesi17:08
Pyhäsalmi17:28
Haapajärvi17:48
Nivala18:06
Ylivieska18:24
TognummerHDM 495
Rejsetid7:37

Utajärvi Oulu Ylivieska

Utajärvi10:4615:5219:02
Muhos11:0016:0819:20
Oulu11:2516:3619:45
TognummerS 711IC 863IC 865
Skift
Oulu11:5518:0820:55
Kempele12:07-21:06
Hirvineva--21:28
Ruukki--21:36
Vihanti--21:52
Oulainen--22:10
Ylivieska12:5719:0222:28
TognummerIC 24IC 28PYO 266
Rejsetid2:113:103:26

Søndag den 23. juni 2024 kl. 07.00

Utajärvi Iisalmi Ylivieska

Utajärvi10:47
Vaala11:08
Paltamo11:40
Kontiomäki11:54
Kajaani12:17
Sukeva12:43
Iisalmi13:06
TognummerIC 68
Skift
Iisalmi16:45
Runni16:57
Kiuruvesi17:08
Pyhäsalmi17:28
Haapajärvi17:48
Nivala18:06
Ylivieska18:24
TognummerHDM 495
Rejsetid7:37

Utajärvi Oulu Ylivieska

Utajärvi10:4615:5219:0222:28
Muhos11:0016:0819:2022:43
Oulu11:2516:3619:4523:08
TognummerIC 711IC 63IC 65S 67
Skift
Oulu11:5518:0820:5523:53
Kempele12:07-21:0600:05
Hirvineva--21:28-
Ruukki--21:36-
Vihanti--21:52-
Oulainen--22:10-
Ylivieska12:5719:0222:2801:07
TognummerIC 24S 28PYO 266PYO 274
Rejsetid2:113:103:262:39

Mandag den 24. juni 2024 kl. 07.00

Utajärvi Oulu Ylivieska

Utajärvi10:4615:5219:0222:28
Muhos11:0016:0819:2022:43
Oulu11:2516:3619:4523:08
TognummerIC 711IC 63IC 65IC 67
Skift
Oulu11:5518:0820:5523:53
Kempele12:07-21:0600:05
Hirvineva--21:28-
Ruukki--21:36-
Vihanti--21:52-
Oulainen--22:10-
Ylivieska12:5719:0222:2801:07
TognummerIC 24IC 28PYO 266PYO 274
Rejsetid2:113:103:262:39

Tirsdag den 25. juni 2024 kl. 07.00

Utajärvi Oulu Ylivieska

Utajärvi10:4615:5219:0222:28
Muhos11:0016:0819:2022:43
Oulu11:2516:3619:4523:08
TognummerIC 711IC 63IC 65IC 67
Skift
Oulu11:5518:0820:5523:53
Kempele12:07-21:0600:05
Hirvineva--21:28-
Ruukki--21:36-
Vihanti--21:52-
Oulainen--22:10-
Ylivieska12:5719:0222:2801:07
TognummerIC 24IC 28PYO 266PYO 274
Rejsetid2:113:103:262:39

Onsdag den 26. juni 2024 kl. 07.00

Utajärvi Oulu Ylivieska

Utajärvi10:4615:5219:0222:28
Muhos11:0016:0819:2022:43
Oulu11:2516:3619:4523:08
TognummerIC 711IC 63IC 65IC 67
Skift
Oulu11:5518:0820:5523:53
Kempele12:07-21:0600:05
Hirvineva--21:28-
Ruukki--21:36-
Vihanti--21:52-
Oulainen--22:10-
Ylivieska12:5719:0222:2801:07
TognummerIC 24IC 28PYO 266PYO 274
Rejsetid2:113:103:262:39

Torsdag den 27. juni 2024 kl. 07.00

Utajärvi Oulu Ylivieska

Utajärvi10:4615:5219:0222:28
Muhos11:0016:0819:2022:43
Oulu11:2516:3619:4523:08
TognummerIC 711IC 63IC 65IC 67
Skift
Oulu11:5518:0819:5623:53
Oulunlahti--20:06-
Kempele12:07-20:1900:05
Vihanti--21:00-
Kilpua--21:19-
Ylivieska12:5719:0221:4501:07
TognummerIC 24IC 28PYO 262PYO 274
Rejsetid2:113:102:432:39