Train O'Clock

Ylivieska til Pieksämäki Tog Køreplan

Find rejse

Tirsdag den 21. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Pieksämäki

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi15:3504:32
Lapinlahti15:5204:48
Alapitkä16:09-
Siilinjärvi16:2305:10
Kuopio17:0005:32
Suonenjoki17:2806:02
Haapakoski17:47-
Pieksämäki17:5906:24
TognummerIC 70IC 62
Rejsetid4:2211:12

Ylivieska Tampere Pieksämäki

Ylivieska07:3508:48
Kokkola08:1509:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen08:31-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2610:35
Jalasjärvi09:49-
Sisättö10:2411:27
Tampere10:5111:51
TognummerIC 36IC 22
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerIC 143IC 145
Rejsetid6:558:41

Ylivieska Tikkurila Pieksämäki

Ylivieska14:41
Kokkola15:21
Pännäinen15:38
Seinäjoki16:28
Ylivalli16:52
Parkano17:09
Sisättö17:24
Tampere18:00
Tikkurila19:19
TognummerIC 26
Skift
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:54
Pieksämäki22:31
TognummerIC 73
Rejsetid7:50

Onsdag den 22. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Pieksämäki

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi15:3504:32
Lapinlahti15:5204:48
Alapitkä16:09-
Siilinjärvi16:2305:10
Kuopio17:0005:32
Suonenjoki17:2806:02
Haapakoski17:47-
Pieksämäki17:5906:24
TognummerIC 70IC 62
Rejsetid4:2211:12

Ylivieska Tampere Pieksämäki

Ylivieska07:3508:48
Kokkola08:1509:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen08:31-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2610:35
Jalasjärvi09:49-
Sisättö10:2411:27
Tampere10:5111:51
TognummerIC 36IC 22
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerIC 143IC 145
Rejsetid6:558:41

Ylivieska Tikkurila Pieksämäki

Ylivieska14:41
Kokkola15:21
Pännäinen15:38
Seinäjoki16:28
Ylivalli16:52
Parkano17:09
Sisättö17:24
Tampere18:00
Tikkurila19:19
TognummerIC 26
Skift
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:54
Pieksämäki22:31
TognummerIC 73
Rejsetid7:50

Torsdag den 23. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Pieksämäki

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi15:3504:32
Lapinlahti15:5204:48
Alapitkä16:09-
Siilinjärvi16:2305:10
Kuopio17:0005:32
Suonenjoki17:2806:02
Haapakoski17:47-
Pieksämäki17:5906:24
TognummerIC 70S 62
Rejsetid4:2211:12

Ylivieska Tampere Pieksämäki

Ylivieska07:3508:48
Kokkola08:1509:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen08:31-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2610:35
Jalasjärvi09:49-
Sisättö10:2411:27
Tampere10:5111:51
TognummerIC 36IC 22
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerIC 143IC 145
Rejsetid6:558:41

Ylivieska Tikkurila Pieksämäki

Ylivieska14:41
Kokkola15:21
Pännäinen15:38
Seinäjoki16:28
Ylivalli16:52
Parkano17:09
Sisättö17:24
Tampere18:00
Tikkurila19:19
TognummerIC 26
Skift
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:54
Pieksämäki22:31
TognummerS 73
Rejsetid7:50

Fredag den 24. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Pieksämäki

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi15:3504:32
Lapinlahti15:5204:48
Alapitkä16:09-
Siilinjärvi16:2305:10
Kuopio17:0005:32
Suonenjoki17:2806:02
Haapakoski17:47-
Pieksämäki17:5906:24
TognummerIC 70IC 62
Rejsetid4:2211:12

Ylivieska Tampere Pieksämäki

Ylivieska07:3508:48
Kokkola08:1509:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen08:31-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2610:35
Jalasjärvi09:49-
Sisättö10:2411:27
Tampere10:5111:51
TognummerIC 36IC 22
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerIC 143IC 145
Rejsetid6:558:41

Ylivieska Tikkurila Pieksämäki

Ylivieska14:41
Kokkola15:21
Pännäinen15:38
Seinäjoki16:28
Ylivalli16:52
Parkano17:09
Sisättö17:24
Tampere18:00
Tikkurila19:19
TognummerIC 26
Skift
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:54
Pieksämäki22:31
TognummerIC 73
Rejsetid7:50

Lørdag den 25. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Helsinki Pieksämäki

Ylivieska16:34
Kokkola17:13
Voltti17:51
Seinäjoki18:28
Jalasjärvi18:49
Ratikylä19:06
Vahojärvi19:27
Tampere20:00
Tikkurila21:20
Pasila21:29
Helsinki21:35
TognummerIC 34
Skift
Helsinki07:01
Pasila07:07
Tikkurila07:19
Riihimäki07:52
Hämeenlinna08:11
Toijala08:31
Lempäälä08:41
Tampere09:07
Orivesi09:32
Lahdenperä09:59
Jämsä10:12
Jyväskylä10:41
Hankasalmi11:06
Pieksämäki11:28
TognummerIC 155
Rejsetid18:54

Ylivieska Iisalmi Pieksämäki

Ylivieska13:37
Nivala13:55
Haapajärvi14:13
Pyhäsalmi14:34
Kiuruvesi14:54
Runni15:05
Iisalmi15:18
TognummerHDM 494
Skift
Iisalmi15:35
Lapinlahti15:52
Alapitkä16:09
Siilinjärvi16:23
Kuopio17:00
Suonenjoki17:28
Haapakoski17:47
Pieksämäki17:59
TognummerIC 70
Rejsetid4:22

Ylivieska Tampere Pieksämäki

Ylivieska08:4810:30
Kannus-10:52
Kokkola09:2711:17
Pännäinen-11:34
Härmä-11:55
Kauhava-12:05
Lapua-12:14
Kruunupyy09:38-
Seinäjoki10:3512:35
Parkano-13:14
Vahojärvi-13:27
Peräseinäjoki10:5312:52
Sisättö11:27-
Tampere11:5113:55
TognummerIC 22IC 38
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerIC 143IC 145
Rejsetid5:426:59

Ylivieska Tikkurila Pieksämäki

Ylivieska14:41
Kokkola15:21
Pännäinen15:38
Seinäjoki16:28
Ylivalli16:52
Parkano17:09
Sisättö17:24
Tampere18:00
Tikkurila19:19
TognummerIC 26
Skift
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:54
Pieksämäki22:31
TognummerIC 73
Rejsetid7:50

Søndag den 26. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Pieksämäki

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi15:3504:32
Lapinlahti15:5204:48
Alapitkä16:09-
Siilinjärvi16:2305:10
Kuopio17:0005:32
Suonenjoki17:2806:02
Haapakoski17:47-
Pieksämäki17:5906:24
TognummerIC 70IC 62
Rejsetid4:2211:12

Ylivieska Tampere Pieksämäki

Ylivieska08:4810:30
Kannus-10:52
Kokkola09:2711:17
Pännäinen-11:34
Härmä-11:55
Kauhava-12:05
Lapua-12:14
Kruunupyy09:38-
Seinäjoki10:3512:35
Parkano-13:14
Vahojärvi-13:27
Peräseinäjoki10:5312:52
Sisättö11:27-
Tampere11:5113:55
TognummerIC 22IC 38
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerIC 143IC 145
Rejsetid5:426:59

Ylivieska Tikkurila Pieksämäki

Ylivieska14:41
Kokkola15:21
Pännäinen15:38
Seinäjoki16:28
Ylivalli16:52
Parkano17:09
Sisättö17:24
Tampere18:00
Tikkurila19:19
TognummerIC 26
Skift
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:54
Pieksämäki22:31
TognummerIC 73
Rejsetid7:50

Mandag den 27. maj 2024 kl. 07.00

Ylivieska Iisalmi Pieksämäki

Ylivieska13:3719:12
Nivala13:5519:30
Haapajärvi14:1319:48
Pyhäsalmi14:3420:09
Kiuruvesi14:5420:32
Runni15:0520:43
Iisalmi15:1820:55
TognummerHDM 494HDM 496
Skift
Iisalmi15:3504:32
Lapinlahti15:5204:48
Alapitkä16:09-
Siilinjärvi16:2305:10
Kuopio17:0005:32
Suonenjoki17:2806:02
Haapakoski17:47-
Pieksämäki17:5906:24
TognummerIC 70IC 62
Rejsetid4:2211:12

Ylivieska Tampere Pieksämäki

Ylivieska07:3508:48
Kokkola08:1509:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen08:31-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2610:35
Jalasjärvi09:49-
Sisättö10:2411:27
Tampere10:5111:51
TognummerIC 36IC 22
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerS 143IC 145
Rejsetid6:558:41

Ylivieska Tikkurila Pieksämäki

Ylivieska14:41
Kokkola15:21
Pännäinen15:38
Seinäjoki16:28
Ylivalli16:52
Parkano17:09
Sisättö17:24
Tampere18:00
Tikkurila19:19
TognummerIC 26
Skift
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:54
Pieksämäki22:31
TognummerIC 73
Rejsetid7:50