Train O'Clock

Pieksämäki til Ylivieska Tog Køreplan

Find rejse

Fredag den 21. juni 2024 kl. 07.00

Pieksämäki Iisalmi Ylivieska

Pieksämäki11:37
Suonenjoki12:01
Kuopio12:39
Siilinjärvi12:58
Lapinlahti13:23
Iisalmi13:38
TognummerIC 63
Skift
Iisalmi16:45
Runni16:57
Kiuruvesi17:08
Pyhäsalmi17:28
Haapajärvi17:48
Nivala18:06
Ylivieska18:24
TognummerHDM 495
Rejsetid6:47

Pieksämäki Tampere Ylivieska

Pieksämäki08:3012:2015:23
Hankasalmi08:5212:4215:45
Jyväskylä09:1913:1516:12
Muurame-13:3016:27
Jämsä09:4813:5216:50
Orivesi10:2314:2717:25
Tampere10:4914:5117:49
TognummerIC 142IC 144IC 146
Skift
Tampere12:0215:0218:02
Karhejärvi-15:27-
Parkano-15:45-
Madesjärvi-16:00-
Seinäjoki13:0916:3519:09
Lapua-16:48-
Kauhava-16:57-
Härmä-17:07-
Pännäinen13:5317:30-
Kokkola14:1217:5020:14
Kannus-18:0920:33
Ylivieska14:4718:2820:53
TognummerS 33IC 37IC 51
Rejsetid6:176:085:30

Pieksämäki Tikkurila Ylivieska

Pieksämäki09:20
Mikkeli10:03
Mäntyharju10:30
Kouvola11:19
Lahti11:49
Tikkurila12:24
TognummerS 64
Skift
Tikkurila12:39
Tampere14:02
Seinäjoki15:13
Jepua15:48
Kokkola16:16
Ylivieska16:51
TognummerIC 25
Rejsetid7:31

Lørdag den 22. juni 2024 kl. 07.00

Pieksämäki Tampere Ylivieska

Pieksämäki08:3012:2015:2318:11
Hankasalmi08:5212:4215:4518:33
Jyväskylä09:1913:1516:1219:15
Muurame-13:3016:2719:30
Jämsä09:4813:5216:5019:51
Orivesi10:2314:2717:2520:26
Tampere10:4914:5117:4920:50
TognummerIC 142S 144IC 146IC 148
Skift
Tampere12:0215:0218:0223:09
Karhejärvi-15:27--
Peräseinäjoki---00:39
Parkano-15:45-00:01
Madesjärvi-16:00--
Seinäjoki13:0916:3519:0901:07
Lapua-16:48--
Kauhava-16:57--
Härmä-17:07--
Pännäinen13:5317:30--
Kokkola14:1217:5020:1402:38
Kannus-18:0920:33-
Ylivieska14:4718:2820:5303:23
TognummerS 33IC 37IC 51PYO 265
Rejsetid6:176:085:309:12

Pieksämäki Tikkurila Ylivieska

Pieksämäki09:20
Mikkeli10:03
Mäntyharju10:30
Kouvola11:19
Lahti11:49
Tikkurila12:24
TognummerS 64
Skift
Tikkurila12:39
Tampere14:02
Seinäjoki15:13
Jepua15:48
Kokkola16:16
Ylivieska16:51
TognummerIC 25
Rejsetid7:31

Søndag den 23. juni 2024 kl. 07.00

Pieksämäki Iisalmi Ylivieska

Pieksämäki11:37
Suonenjoki12:01
Kuopio12:39
Siilinjärvi12:58
Lapinlahti13:23
Iisalmi13:38
TognummerIC 63
Skift
Iisalmi16:45
Runni16:57
Kiuruvesi17:08
Pyhäsalmi17:28
Haapajärvi17:48
Nivala18:06
Ylivieska18:24
TognummerHDM 495
Rejsetid6:47

Pieksämäki Tampere Ylivieska

Pieksämäki08:3012:2015:23
Hankasalmi08:5212:4215:45
Jyväskylä09:1913:1516:12
Muurame-13:3016:27
Jämsä09:4813:5216:50
Orivesi10:2314:2717:25
Tampere10:4914:5117:49
TognummerIC 142IC 144IC 146
Skift
Tampere12:0215:0218:02
Karhejärvi-15:27-
Parkano-15:45-
Madesjärvi-16:00-
Seinäjoki13:0916:3519:09
Lapua-16:48-
Kauhava-16:57-
Härmä-17:07-
Pännäinen13:5317:30-
Kokkola14:1217:5020:14
Kannus-18:0920:33
Ylivieska14:4718:2820:53
TognummerIC 33IC 37IC 51
Rejsetid6:176:085:30

Pieksämäki Tikkurila Ylivieska

Pieksämäki09:20
Mikkeli10:03
Mäntyharju10:30
Kouvola11:19
Lahti11:49
Tikkurila12:24
TognummerIC 64
Skift
Tikkurila12:39
Tampere14:02
Seinäjoki15:13
Jepua15:48
Kokkola16:16
Ylivieska16:51
TognummerIC 25
Rejsetid7:31

Mandag den 24. juni 2024 kl. 07.00

Pieksämäki Iisalmi Ylivieska

Pieksämäki11:40
Suonenjoki12:02
Kuopio12:39
Siilinjärvi12:58
Lapinlahti13:23
Iisalmi13:38
TognummerIC 63
Skift
Iisalmi16:45
Runni16:57
Kiuruvesi17:08
Pyhäsalmi17:28
Haapajärvi17:48
Nivala18:06
Ylivieska18:24
TognummerHDM 495
Rejsetid6:44

Pieksämäki Oulu Ylivieska

Pieksämäki14:4517:37
Suonenjoki15:0818:02
Kuopio15:3918:38
Siilinjärvi16:0018:57
Lapinlahti16:2419:19
Iisalmi16:4219:37
Sukeva17:0720:00
Murtomäki-20:18
Kajaani17:3621:05
Kontiomäki17:5421:23
Paltamo18:0721:36
Vaala18:4022:08
Utajärvi19:0222:28
Muhos19:2022:43
Oulu19:4523:08
TognummerIC 65IC 67
Skift
Oulu20:5523:53
Kempele21:0600:05
Hirvineva21:28-
Ruukki21:36-
Vihanti21:52-
Oulainen22:10-
Ylivieska22:2801:07
TognummerPYO 266PYO 274
Rejsetid7:437:30

Pieksämäki Tampere Ylivieska

Pieksämäki08:20
Hankasalmi08:42
Jyväskylä09:19
Jämsä09:48
Orivesi10:23
Tampere10:49
TognummerIC 142
Skift
Tampere12:02
Seinäjoki13:09
Pännäinen13:53
Kokkola14:12
Ylivieska14:47
TognummerS 33
Rejsetid6:27

Pieksämäki Tikkurila Ylivieska

Pieksämäki09:20
Mikkeli10:03
Mäntyharju10:30
Kouvola11:19
Lahti11:49
Tikkurila12:24
TognummerS 64
Skift
Tikkurila12:35
Tampere14:02
Seinäjoki15:13
Jepua15:48
Kokkola16:16
Ylivieska16:51
TognummerIC 25
Rejsetid7:31

Tirsdag den 25. juni 2024 kl. 07.00

Pieksämäki Iisalmi Ylivieska

Pieksämäki11:40
Suonenjoki12:02
Kuopio12:39
Siilinjärvi12:58
Lapinlahti13:23
Iisalmi13:38
TognummerIC 63
Skift
Iisalmi16:45
Runni16:57
Kiuruvesi17:08
Pyhäsalmi17:28
Haapajärvi17:48
Nivala18:06
Ylivieska18:24
TognummerHDM 495
Rejsetid6:44

Pieksämäki Oulu Ylivieska

Pieksämäki14:4517:37
Suonenjoki15:0818:02
Kuopio15:3918:38
Siilinjärvi16:0018:57
Lapinlahti16:2419:19
Iisalmi16:4219:37
Sukeva17:0720:00
Murtomäki-20:18
Kajaani17:3621:05
Kontiomäki17:5421:23
Paltamo18:0721:36
Vaala18:4022:08
Utajärvi19:0222:28
Muhos19:2022:43
Oulu19:4523:08
TognummerIC 65IC 67
Skift
Oulu20:5523:53
Kempele21:0600:05
Hirvineva21:28-
Ruukki21:36-
Vihanti21:52-
Oulainen22:10-
Ylivieska22:2801:07
TognummerPYO 266PYO 274
Rejsetid7:437:30

Pieksämäki Tampere Ylivieska

Pieksämäki08:20
Hankasalmi08:42
Jyväskylä09:19
Jämsä09:48
Orivesi10:23
Tampere10:49
TognummerIC 142
Skift
Tampere12:02
Seinäjoki13:09
Pännäinen13:53
Kokkola14:12
Ylivieska14:47
TognummerS 33
Rejsetid6:27

Pieksämäki Tikkurila Ylivieska

Pieksämäki09:20
Mikkeli10:03
Mäntyharju10:30
Kouvola11:19
Lahti11:49
Tikkurila12:24
TognummerS 64
Skift
Tikkurila12:35
Tampere14:02
Seinäjoki15:13
Jepua15:48
Kokkola16:16
Ylivieska16:51
TognummerIC 25
Rejsetid7:31

Onsdag den 26. juni 2024 kl. 07.00

Pieksämäki Iisalmi Ylivieska

Pieksämäki11:40
Suonenjoki12:02
Kuopio12:39
Siilinjärvi12:58
Lapinlahti13:23
Iisalmi13:38
TognummerIC 63
Skift
Iisalmi16:45
Runni16:57
Kiuruvesi17:08
Pyhäsalmi17:28
Haapajärvi17:48
Nivala18:06
Ylivieska18:24
TognummerHDM 495
Rejsetid6:44

Pieksämäki Oulu Ylivieska

Pieksämäki14:4517:37
Suonenjoki15:0818:02
Kuopio15:3918:38
Siilinjärvi16:0018:57
Lapinlahti16:2419:19
Iisalmi16:4219:37
Sukeva17:0720:00
Murtomäki-20:18
Kajaani17:3621:05
Kontiomäki17:5421:23
Paltamo18:0721:36
Vaala18:4022:08
Utajärvi19:0222:28
Muhos19:2022:43
Oulu19:4523:08
TognummerIC 65IC 67
Skift
Oulu20:5523:53
Kempele21:0600:05
Hirvineva21:28-
Ruukki21:36-
Vihanti21:52-
Oulainen22:10-
Ylivieska22:2801:07
TognummerPYO 266PYO 274
Rejsetid7:437:30

Pieksämäki Tampere Ylivieska

Pieksämäki08:20
Hankasalmi08:42
Jyväskylä09:19
Jämsä09:48
Orivesi10:23
Tampere10:49
TognummerIC 142
Skift
Tampere12:02
Seinäjoki13:09
Pännäinen13:53
Kokkola14:12
Ylivieska14:47
TognummerS 33
Rejsetid6:27

Pieksämäki Tikkurila Ylivieska

Pieksämäki09:20
Mikkeli10:03
Mäntyharju10:30
Kouvola11:19
Lahti11:49
Tikkurila12:24
TognummerS 64
Skift
Tikkurila12:35
Tampere14:02
Seinäjoki15:13
Jepua15:48
Kokkola16:16
Ylivieska16:51
TognummerIC 25
Rejsetid7:31

Torsdag den 27. juni 2024 kl. 07.00

Pieksämäki Iisalmi Ylivieska

Pieksämäki11:40
Suonenjoki12:02
Kuopio12:39
Siilinjärvi12:58
Lapinlahti13:23
Iisalmi13:38
TognummerIC 63
Skift
Iisalmi16:45
Runni16:57
Kiuruvesi17:08
Pyhäsalmi17:28
Haapajärvi17:48
Nivala18:06
Ylivieska18:24
TognummerHDM 495
Rejsetid6:44

Pieksämäki Oulu Ylivieska

Pieksämäki14:4517:37
Suonenjoki15:0818:02
Kuopio15:3918:38
Siilinjärvi16:0018:57
Lapinlahti16:2419:19
Iisalmi16:4219:37
Sukeva17:0720:00
Murtomäki-20:18
Kajaani17:3621:05
Kontiomäki17:5421:23
Paltamo18:0721:36
Vaala18:4022:08
Utajärvi19:0222:28
Muhos19:2022:43
Oulu19:4523:08
TognummerIC 65IC 67
Skift
Oulu19:5623:53
Oulunlahti20:06-
Kempele20:1900:05
Vihanti21:00-
Kilpua21:19-
Ylivieska21:4501:07
TognummerPYO 262PYO 274
Rejsetid7:007:30

Pieksämäki Tampere Ylivieska

Pieksämäki08:20
Hankasalmi08:42
Jyväskylä09:19
Jämsä09:48
Orivesi10:23
Tampere10:49
TognummerIC 142
Skift
Tampere12:02
Seinäjoki13:09
Pännäinen13:53
Kokkola14:12
Ylivieska14:47
TognummerS 33
Rejsetid6:27

Pieksämäki Tikkurila Ylivieska

Pieksämäki09:20
Mikkeli10:03
Mäntyharju10:30
Kouvola11:19
Lahti11:49
Tikkurila12:24
TognummerS 64
Skift
Tikkurila12:35
Tampere14:02
Seinäjoki15:13
Jepua15:48
Kokkola16:16
Ylivieska16:51
TognummerIC 25
Rejsetid7:31