Train O'Clock

Kannus til Ylivieska Tog Køreplan

Find rejse

Tirsdag den 25. juni 2024 kl. 07.00

Kannus Ylivieska

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:2813:0718:2820:53
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid20 min19 min19 min20 min

Kannus Seinäjoki Ylivieska

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerPYO 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:23
TognummerPYO 265
Rejsetid4:28

Onsdag den 26. juni 2024 kl. 07.00

Kannus Ylivieska

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:2813:0718:2820:53
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid20 min19 min19 min20 min

Kannus Seinäjoki Ylivieska

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerPYO 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:23
TognummerPYO 265
Rejsetid4:28

Torsdag den 27. juni 2024 kl. 07.00

Kannus Ylivieska

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:2813:0718:2820:53
TognummerIC 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid20 min19 min19 min20 min

Kannus Seinäjoki Ylivieska

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerPYO 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:23
TognummerPYO 265
Rejsetid4:28

Fredag den 28. juni 2024 kl. 07.00

Kannus Ylivieska

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:2813:0718:2820:53
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid20 min19 min19 min20 min

Kannus Seinäjoki Ylivieska

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerPYO 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:23
TognummerPYO 265
Rejsetid4:28

Lørdag den 29. juni 2024 kl. 07.00

Kannus Ylivieska

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:2813:0718:2820:53
TognummerIC 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid20 min19 min19 min20 min

Kannus Seinäjoki Ylivieska

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerPYO 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:23
TognummerPYO 265
Rejsetid4:28

Søndag den 30. juni 2024 kl. 07.00

Kannus Ylivieska

Kannus12:4818:0920:33
Ylivieska13:0718:2820:53
TognummerIC 23IC 37IC 51
Rejsetid19 min19 min20 min

Kannus Seinäjoki Ylivieska

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerPYO 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:23
TognummerPYO 265
Rejsetid4:28

Mandag den 1. juli 2024 kl. 07.00

Kannus Ylivieska

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:2813:0718:2820:53
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid20 min19 min19 min20 min

Kannus Seinäjoki Ylivieska

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerPYO 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:23
TognummerPYO 265
Rejsetid4:28