Train O'Clock
Find rejse

Kannus Ylivieska Togtider 8. december 2022 kl. 01.20

06:16
Kannus spor 1
23 min
Direkte
IC 273
23 min
Direkte
IC 273
IC 273
06:39
Ylivieska
10:10
Kannus spor 1
20 min
Direkte
S 35
20 min
Direkte
S 35
S 35
10:30
Ylivieska
12:48
Kannus spor 1
19 min
Direkte
IC 23
19 min
Direkte
IC 23
IC 23
13:07
Ylivieska
18:09
Kannus spor 1
19 min
Direkte
IC 37
19 min
Direkte
IC 37
IC 37
18:28
Ylivieska
20:33
Kannus spor 1
20 min
Direkte
IC 51
20 min
Direkte
IC 51
IC 51
20:53
Ylivieska

Rejsetid

Rejsetiden mellem Kannus og Ylivieska er 19 minutter