Train O'Clock

Kannus Oulainen Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 00.50

Kannus Oulainen

Kannus06:1610:1012:4818:0920:33
Ylivieska06:4210:3213:0918:3020:55
Oulainen07:0010:4613:2418:4521:11
TognummerIC 273S 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid44 min36 min36 min36 min38 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 00.50

Kannus Oulainen

Kannus06:1610:1012:4818:0920:33
Ylivieska06:4210:3213:0918:3020:55
Oulainen07:0010:4613:2418:4521:11
TognummerIC 273S 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid44 min36 min36 min36 min38 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 00.50

Kannus Oulainen

Kannus06:1610:1012:4818:0920:33
Ylivieska06:4210:3213:0918:3020:55
Oulainen07:0010:4613:2418:4521:11
TognummerIC 273S 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid44 min36 min36 min36 min38 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 00.50

Kannus Oulainen

Kannus06:1612:4818:0920:33
Ylivieska06:4213:0918:3020:55
Oulainen07:0013:2418:4521:11
TognummerIC 273IC 23IC 37IC 51
Rejsetid44 min36 min36 min38 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Kannus Seinäjoki Oulu Oulainen

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerIC 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:44
TognummerIC 265
Skift
Oulu05:21
Kempele05:33
Ruukki05:52
Vihanti06:08
Oulainen06:23
TognummerIC 20
Rejsetid7:28
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 00.50

Kannus Oulainen

Kannus06:1610:0812:4818:0920:33
Ylivieska06:4210:3013:0918:3020:55
Oulainen07:0010:4413:2418:4521:11
TognummerIC 273S 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid44 min36 min36 min36 min38 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 00.50

Kannus Oulainen

Kannus06:1610:0812:4818:0920:33
Ylivieska06:4210:3013:0918:3020:55
Oulainen07:0010:4413:2418:4521:11
TognummerIC 273S 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid44 min36 min36 min36 min38 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 00.50

Kannus Oulainen

Kannus06:1610:0812:4818:0920:33
Ylivieska06:4210:3013:0918:3020:55
Oulainen07:0010:4413:2418:4521:11
TognummerIC 273S 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid44 min36 min36 min36 min38 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter