Train O'Clock
Find rejse

Kannus Oulainen Togtider 8. december 2022 kl. 01.00

06:16
Kannus spor 1
44 min
Direkte
1 stop
IC 273
44 min
Direkte
1 stop
IC 273
IC 273
06:42
Ylivieska
07:00
Oulainen
10:10
Kannus spor 1
36 min
Direkte
1 stop
S 35
36 min
Direkte
1 stop
S 35
S 35
10:32
Ylivieska
10:46
Oulainen
12:48
Kannus spor 1
36 min
Direkte
1 stop
IC 23
36 min
Direkte
1 stop
IC 23
IC 23
13:09
Ylivieska
13:24
Oulainen
18:09
Kannus spor 1
36 min
Direkte
1 stop
IC 37
36 min
Direkte
1 stop
IC 37
IC 37
18:30
Ylivieska
18:45
Oulainen
20:33
Kannus spor 1
38 min
Direkte
1 stop
IC 51
38 min
Direkte
1 stop
IC 51
IC 51
20:55
Ylivieska
21:11
Oulainen
22:55
Kannus spor 1
8:19
2 skift
10 stop
IC 266
IC 265
IC 36
8:19
2 skift
10 stop
IC 266
IC 265
IC 36
IC 266
23:31
Kokkola
23:53
Pännäinen
00:32
Kauhava
00:43
Lapua
00:58
Seinäjoki
01:07
Seinäjoki spor 1
IC 265
02:38
Kokkola
03:26
Ylivieska
04:39
Oulu
06:20
Oulu spor 1
IC 36
06:38
Liminka
07:08
Kilpua
07:14
Oulainen

Rejsetid

Rejsetiden mellem Kannus og Oulainen er 36 minutter