Train O'Clock

Val d'Europe till Auber Tidtabell

Planera din resa

Lördag 18 maj 2024 07:00

Val d'Europe Auber

Val d'Europe07:0707:2707:4708:0708:27
Bussy-Saint-Georges07:1107:3107:5108:1108:31
Torcy07:1507:3507:5508:1508:35
Lognes07:1707:3707:5708:1708:37
Noisiel07:1907:3907:5908:1908:39
Noisy - Champs07:2207:4208:0208:2208:42
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:2507:4508:0508:2508:45
Bry-sur-Marne07:2807:4808:0808:2808:48
Neuilly-Plaisance07:3007:5008:1008:3008:50
Val de Fontenay07:3307:5308:1308:3308:53
Vincennes07:3707:5708:1708:3708:57
Nation07:4008:0008:2008:4009:00
Paris Gare de Lyon07:4308:0308:2308:4309:03
Châtelet les Halles07:4708:0708:2708:4709:07
Auber07:4808:0808:2808:4809:08
NummerTEDITEDITEDITEDITEDI
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid41 min41 min41 min41 min41 min

Söndag 19 maj 2024 07:00

Val d'Europe Auber

Val d'Europe07:0707:2707:4708:0708:27
Bussy-Saint-Georges07:1107:3107:5108:1108:31
Torcy07:1507:3507:5508:1508:35
Lognes07:1707:3707:5708:1708:37
Noisiel07:1907:3907:5908:1908:39
Noisy - Champs07:2207:4208:0208:2208:42
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:2507:4508:0508:2508:45
Bry-sur-Marne07:2807:4808:0808:2808:48
Neuilly-Plaisance07:3007:5008:1008:3008:50
Val de Fontenay07:3307:5308:1308:3308:53
Vincennes07:3707:5708:1708:3708:57
Nation07:4008:0008:2008:4009:00
Paris Gare de Lyon07:4308:0308:2308:4309:03
Châtelet les Halles07:4708:0708:2708:4709:07
Auber07:4808:0808:2808:4809:08
NummerTEDITEDITEDITEDITEDI
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid41 min41 min41 min41 min41 min

Måndag 20 maj 2024 07:00

Val d'Europe Auber

Val d'Europe07:0707:2707:4708:0708:27
Bussy-Saint-Georges07:1107:3107:5108:1108:31
Torcy07:1507:3507:5508:1508:35
Lognes07:1707:3707:5708:1708:37
Noisiel07:1907:3907:5908:1908:39
Noisy - Champs07:2207:4208:0208:2208:42
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:2507:4508:0508:2508:45
Bry-sur-Marne07:2807:4808:0808:2808:48
Neuilly-Plaisance07:3007:5008:1008:3008:50
Val de Fontenay07:3307:5308:1308:3308:53
Vincennes07:3707:5708:1708:3708:57
Nation07:4008:0008:2008:4009:00
Paris Gare de Lyon07:4308:0308:2308:4309:03
Châtelet les Halles07:4708:0708:2708:4709:07
Auber07:4808:0808:2808:4809:08
NummerTEDITEDITEDITEDITEDI
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid41 min41 min41 min41 min41 min

Tisdag 21 maj 2024 07:00

Val d'Europe Auber

Val d'Europe07:0207:0907:2107:3207:37
Bussy-Saint-Georges07:0607:1307:2507:3707:41
Torcy07:1007:1707:2907:4107:45
Lognes-07:2007:3107:43-
Noisiel07:13---07:48
Noisy - Champs07:1607:2407:3507:4707:51
Bry-sur-Marne-07:2907:4107:52-
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:1907:2607:3807:5007:54
Neuilly-Plaisance07:23---07:58
Val de Fontenay07:2607:3307:4407:5608:01
Vincennes07:3007:3707:4908:0108:05
Nation07:3407:4107:5208:0408:09
Paris Gare de Lyon07:3707:4407:5608:0708:12
Châtelet les Halles07:4107:4807:5908:1108:16
Auber07:4307:5008:0108:1308:18
NummerZTORZJIRBORAZJIRZTOR
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid40 min40 min40 min40 min40 min

Onsdag 22 maj 2024 07:00

Val d'Europe Auber

Val d'Europe07:0207:0907:2107:3207:37
Bussy-Saint-Georges07:0607:1307:2507:3707:41
Torcy07:1007:1707:2907:4107:45
Lognes-07:2007:3107:43-
Noisiel07:13---07:48
Noisy - Champs07:1607:2407:3507:4707:51
Bry-sur-Marne-07:2907:4107:52-
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:1907:2607:3807:5007:54
Neuilly-Plaisance07:23---07:58
Val de Fontenay07:2607:3307:4407:5608:01
Vincennes07:3007:3707:4908:0108:05
Nation07:3407:4107:5208:0408:09
Paris Gare de Lyon07:3707:4407:5608:0708:12
Châtelet les Halles07:4107:4807:5908:1108:16
Auber07:4307:5008:0108:1308:18
NummerZTORZJIRBORAZJIRZTOR
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid40 min40 min40 min40 min40 min

Torsdag 23 maj 2024 07:00

Val d'Europe Auber

Val d'Europe07:0207:0907:2107:3207:37
Bussy-Saint-Georges07:0607:1307:2507:3707:41
Torcy07:1007:1707:2907:4107:45
Lognes-07:2007:3107:43-
Noisiel07:13---07:48
Noisy - Champs07:1607:2407:3507:4707:51
Bry-sur-Marne-07:2907:4107:52-
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:1907:2607:3807:5007:54
Neuilly-Plaisance07:23---07:58
Val de Fontenay07:2607:3307:4407:5608:01
Vincennes07:3007:3707:4908:0108:05
Nation07:3407:4107:5208:0408:09
Paris Gare de Lyon07:3707:4407:5608:0708:12
Châtelet les Halles07:4107:4807:5908:1108:16
Auber07:4307:5008:0108:1308:18
NummerZTORZJIRBORAZJIRZTOR
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid40 min40 min40 min40 min40 min

Fredag 24 maj 2024 07:00

Val d'Europe Auber

Val d'Europe07:0207:0907:2107:3207:37
Bussy-Saint-Georges07:0607:1307:2507:3707:41
Torcy07:1007:1707:2907:4107:45
Lognes-07:2007:3107:43-
Noisiel07:13---07:48
Noisy - Champs07:1607:2407:3507:4707:51
Bry-sur-Marne-07:2907:4107:52-
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:1907:2607:3807:5007:54
Neuilly-Plaisance07:23---07:58
Val de Fontenay07:2607:3307:4407:5608:01
Vincennes07:3007:3707:4908:0108:05
Nation07:3407:4107:5208:0408:09
Paris Gare de Lyon07:3707:4407:5608:0708:12
Châtelet les Halles07:4107:4807:5908:1108:16
Auber07:4307:5008:0108:1308:18
NummerZTORZJIRBORAZJIRZTOR
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid40 min40 min40 min40 min40 min