Train O'Clock

Saint-Maur Créteil till Rueil-Malmaison Tidtabell

Planera din resa

Söndag 19 maj 2024 07:00

Saint-Maur - Créteil Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:1107:2307:3307:4307:53
Joinville-le-Pont07:1407:2507:3507:4507:55
Nogent-sur-Marne07:1607:2707:3707:4707:57
Fontenay-sous-Bois07:1807:2907:3907:4907:59
Vincennes07:2107:3207:4207:5208:02
Nation07:2407:3507:4507:5508:05
Paris Gare de Lyon07:2707:3807:4807:5808:08
Châtelet les Halles07:3007:4207:5208:0208:12
Auber07:3307:4407:5408:0408:14
Charles de Gaulle - Etoile07:3607:4707:5708:0708:17
La Défense07:4007:5208:0208:1208:22
Nanterre Préfecture07:4307:5408:0408:1408:24
Nanterre Université07:4507:5608:0608:1608:26
Nanterre Ville07:4707:5808:0808:1808:28
Rueil-Malmaison07:4908:0008:1008:2008:30
NummerZEBUZEBUZEBUZEBUZEBU
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid37 min37 min37 min37 min37 min

Måndag 20 maj 2024 07:00

Saint-Maur - Créteil Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:1107:2307:3307:4307:53
Joinville-le-Pont07:1407:2507:3507:4507:55
Nogent-sur-Marne07:1607:2707:3707:4707:57
Fontenay-sous-Bois07:1807:2907:3907:4907:59
Vincennes07:2107:3207:4207:5208:02
Nation07:2407:3507:4507:5508:05
Paris Gare de Lyon07:2707:3807:4807:5808:08
Châtelet les Halles07:3007:4207:5208:0208:12
Auber07:3307:4407:5408:0408:14
Charles de Gaulle - Etoile07:3607:4707:5708:0708:17
La Défense07:4007:5208:0208:1208:22
Nanterre Préfecture07:4307:5408:0408:1408:24
Nanterre Université07:4507:5608:0608:1608:26
Nanterre Ville07:4707:5808:0808:1808:28
Rueil-Malmaison07:4908:0008:1008:2008:30
NummerZEBUZEBUZEBUZEBUZEBU
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid37 min37 min37 min37 min37 min

Tisdag 21 maj 2024 07:00

Saint-Maur - Créteil La Défense Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:18
Joinville-le-Pont07:20
Nogent-sur-Marne07:23
Fontenay-sous-Bois07:25
Vincennes07:28
Nation07:31
Paris Gare de Lyon07:35
Châtelet les Halles07:38
Auber07:41
Charles de Gaulle - Etoile07:44
La Défense07:48
NummerUZAR
Linje
A
RER
Anslutningar
La Défense07:56
Nanterre Université07:59
Nanterre Ville08:02
Rueil-Malmaison08:04
NummerYROC
Linje
A
RER
Restid46 min

Saint-Maur - Créteil Nanterre Préfecture Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:0707:1107:2207:29
Joinville-le-Pont07:0907:1307:2507:32
Nogent-sur-Marne07:1207:1607:2707:34
Fontenay-sous-Bois07:1407:1807:3007:37
Vincennes07:1707:2107:3307:40
Nation07:2107:2407:3607:43
Paris Gare de Lyon07:2307:2807:3907:46
Châtelet les Halles07:2707:3107:4307:50
Auber07:3007:3407:4607:53
Charles de Gaulle - Etoile07:3307:3707:4907:56
La Défense07:3707:4207:5408:01
Nanterre Préfecture07:3907:4307:5508:02
NummerUZARTAXETAXEUZAR
Linje
A
A
A
A
RERRERRERRER
Anslutningar
Nanterre Préfecture07:4707:5408:0108:05
Nanterre Université07:4907:5608:0308:08
Nanterre Ville07:5107:5808:0508:10
Rueil-Malmaison07:5308:0008:0708:12
NummerXTAZZTORZJIRZVAL
Linje
A
A
A
A
RERRERRERRER
Restid46 min49 min44 min42 min

Onsdag 22 maj 2024 07:00

Saint-Maur - Créteil La Défense Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:18
Joinville-le-Pont07:20
Nogent-sur-Marne07:23
Fontenay-sous-Bois07:25
Vincennes07:28
Nation07:31
Paris Gare de Lyon07:35
Châtelet les Halles07:38
Auber07:41
Charles de Gaulle - Etoile07:44
La Défense07:48
NummerUZAR
Linje
A
RER
Anslutningar
La Défense07:56
Nanterre Université07:59
Nanterre Ville08:02
Rueil-Malmaison08:04
NummerYROC
Linje
A
RER
Restid46 min

Saint-Maur - Créteil Nanterre Préfecture Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:0707:1107:2207:29
Joinville-le-Pont07:0907:1307:2507:32
Nogent-sur-Marne07:1207:1607:2707:34
Fontenay-sous-Bois07:1407:1807:3007:37
Vincennes07:1707:2107:3307:40
Nation07:2107:2407:3607:43
Paris Gare de Lyon07:2307:2807:3907:46
Châtelet les Halles07:2707:3107:4307:50
Auber07:3007:3407:4607:53
Charles de Gaulle - Etoile07:3307:3707:4907:56
La Défense07:3707:4207:5408:01
Nanterre Préfecture07:3907:4307:5508:02
NummerUZARTAXETAXEUZAR
Linje
A
A
A
A
RERRERRERRER
Anslutningar
Nanterre Préfecture07:4707:5408:0108:05
Nanterre Université07:4907:5608:0308:08
Nanterre Ville07:5107:5808:0508:10
Rueil-Malmaison07:5308:0008:0708:12
NummerXTAZZTORZJIRZVAL
Linje
A
A
A
A
RERRERRERRER
Restid46 min49 min44 min42 min

Torsdag 23 maj 2024 07:00

Saint-Maur - Créteil La Défense Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:18
Joinville-le-Pont07:20
Nogent-sur-Marne07:23
Fontenay-sous-Bois07:25
Vincennes07:28
Nation07:31
Paris Gare de Lyon07:35
Châtelet les Halles07:38
Auber07:41
Charles de Gaulle - Etoile07:44
La Défense07:48
NummerUZAR
Linje
A
RER
Anslutningar
La Défense07:56
Nanterre Université07:59
Nanterre Ville08:02
Rueil-Malmaison08:04
NummerYROC
Linje
A
RER
Restid46 min

Saint-Maur - Créteil Nanterre Préfecture Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:0707:1107:2207:29
Joinville-le-Pont07:0907:1307:2507:32
Nogent-sur-Marne07:1207:1607:2707:34
Fontenay-sous-Bois07:1407:1807:3007:37
Vincennes07:1707:2107:3307:40
Nation07:2107:2407:3607:43
Paris Gare de Lyon07:2307:2807:3907:46
Châtelet les Halles07:2707:3107:4307:50
Auber07:3007:3407:4607:53
Charles de Gaulle - Etoile07:3307:3707:4907:56
La Défense07:3707:4207:5408:01
Nanterre Préfecture07:3907:4307:5508:02
NummerUZARTAXETAXEUZAR
Linje
A
A
A
A
RERRERRERRER
Anslutningar
Nanterre Préfecture07:4707:5408:0108:05
Nanterre Université07:4907:5608:0308:08
Nanterre Ville07:5107:5808:0508:10
Rueil-Malmaison07:5308:0008:0708:12
NummerXTAZZTORZJIRZVAL
Linje
A
A
A
A
RERRERRERRER
Restid46 min49 min44 min42 min

Fredag 24 maj 2024 07:00

Saint-Maur - Créteil La Défense Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:18
Joinville-le-Pont07:20
Nogent-sur-Marne07:23
Fontenay-sous-Bois07:25
Vincennes07:28
Nation07:31
Paris Gare de Lyon07:35
Châtelet les Halles07:38
Auber07:41
Charles de Gaulle - Etoile07:44
La Défense07:48
NummerUZAR
Linje
A
RER
Anslutningar
La Défense07:56
Nanterre Université07:59
Nanterre Ville08:02
Rueil-Malmaison08:04
NummerYROC
Linje
A
RER
Restid46 min

Saint-Maur - Créteil Nanterre Préfecture Rueil-Malmaison

Saint-Maur - Créteil07:0707:1107:2207:29
Joinville-le-Pont07:0907:1307:2507:32
Nogent-sur-Marne07:1207:1607:2707:34
Fontenay-sous-Bois07:1407:1807:3007:37
Vincennes07:1707:2107:3307:40
Nation07:2107:2407:3607:43
Paris Gare de Lyon07:2307:2807:3907:46
Châtelet les Halles07:2707:3107:4307:50
Auber07:3007:3407:4607:53
Charles de Gaulle - Etoile07:3307:3707:4907:56
La Défense07:3707:4207:5408:01
Nanterre Préfecture07:3907:4307:5508:02
NummerUZARTAXETAXEUZAR
Linje
A
A
A
A
RERRERRERRER
Anslutningar
Nanterre Préfecture07:4707:5408:0108:05
Nanterre Université07:4907:5608:0308:08
Nanterre Ville07:5107:5808:0508:10
Rueil-Malmaison07:5308:0008:0708:12
NummerXTAZZTORZJIRZVAL
Linje
A
A
A
A
RERRERRERRER
Restid46 min49 min44 min42 min