Train O'Clock

Saint-Germain-en-Laye till Val d'Europe Tidtabell

Planera din resa

Söndag 16 juni 2024 07:00

Saint-Germain-en-Laye Vincennes Val d'Europe

Saint-Germain-en-Laye07:0407:2207:3307:4507:55
Le Vésinet - Le Pecq07:0807:2607:3707:4807:58
Le Vésinet - Centre07:1007:2807:3907:5008:00
Chatou - Croissy07:1207:3007:4107:5308:03
Rueil-Malmaison07:1407:3207:4307:5508:05
Nanterre Ville07:1707:3407:4607:5708:07
Nanterre Université07:1907:3707:4807:5908:09
Nanterre Préfecture07:2107:3907:5008:0208:12
La Défense07:2307:4107:5208:0408:14
Charles de Gaulle - Etoile07:2807:4607:5708:0808:18
Auber07:3107:4908:0008:1208:22
Châtelet les Halles07:3407:5208:0308:1408:24
Paris Gare de Lyon07:3707:5508:0608:1808:28
Nation07:4007:5808:0908:2008:30
Vincennes07:4308:0008:1208:2308:33
NummerNEGENEGENEGENEGENEGE
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Anslutningar
Vincennes07:5108:0608:1908:2908:39
Val de Fontenay07:5508:1008:2308:3308:43
Neuilly-Plaisance07:5808:1308:2508:3508:45
Bry-sur-Marne08:0008:1508:2708:3708:47
Noisy-le-Grand - Mont d'Est08:0208:1708:3008:4008:50
Noisy - Champs08:0508:2008:3308:4308:53
Noisiel08:0808:2308:3608:4608:56
Lognes08:1008:2508:3808:4808:58
Torcy08:1308:2808:4008:5009:00
Bussy-Saint-Georges08:1608:3108:4408:5409:04
Val d'Europe08:2008:3508:4808:5809:08
NummerQURIQYROQURIQYROQURI
Linje
A
A
A
A
A
RERRERRERRERRER
Restid1:151:121:141:121:13

Måndag 17 juni 2024 07:00

Saint-Germain-en-Laye Val d'Europe

Saint-Germain-en-Laye07:0707:1807:25
Le Vésinet - Le Pecq07:1007:2107:28
Le Vésinet - Centre07:1207:2307:30
Chatou - Croissy07:1507:2607:33
Rueil-Malmaison07:1707:2807:35
Nanterre Ville07:1907:3007:37
Nanterre Université07:2207:3307:40
Nanterre Préfecture-07:3507:42
La Défense07:2607:3807:45
Charles de Gaulle - Etoile07:3007:4207:49
Auber07:3307:4507:52
Châtelet les Halles07:3607:4807:55
Paris Gare de Lyon07:3907:5107:58
Nation07:4207:5408:01
Vincennes07:4607:5808:05
Val de Fontenay07:5008:0208:09
Neuilly-Plaisance07:5308:0508:12
Bry-sur-Marne07:55-08:14
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:5708:0808:16
Noisy - Champs08:0008:1108:19
Noisiel08:0308:14-
Lognes08:0508:1608:23
Torcy08:0808:1908:26
Bussy-Saint-Georges08:1208:23-
Val d'Europe08:1508:2608:32
NummerQENOQLASQAVE
Linje
A
A
A
RERRERRER
Restid1:071:081:06

Saint-Germain-en-Laye Torcy Val d'Europe

Saint-Germain-en-Laye07:1107:34
Le Vésinet - Le Pecq07:1507:38
Le Vésinet - Centre07:1707:40
Chatou - Croissy07:1907:42
Rueil-Malmaison07:2107:44
Nanterre Ville07:2407:47
Nanterre Université07:2607:49
Nanterre Préfecture07:2807:52
La Défense07:3107:54
Charles de Gaulle - Etoile07:3507:58
Auber07:3808:02
Châtelet les Halles07:4108:04
Paris Gare de Lyon07:4508:08
Nation07:4708:11
Vincennes07:5108:14
Val de Fontenay07:5508:18
Bry-sur-Marne07:5908:22
Noisy-le-Grand - Mont d'Est08:0108:24
Noisy - Champs08:0408:27
Noisiel08:0708:30
Torcy08:1008:33
NummerOURSOURS
Linje
A
A
RERRER
Anslutningar
Torcy08:1408:37
Val d'Europe08:2008:43
NummerQTILQTIL
Linje
A
A
RERRER
Restid1:091:09

Torsdag 20 juni 2024 07:00

Saint-Germain-en-Laye Val d'Europe

Saint-Germain-en-Laye07:0707:1807:25
Le Vésinet - Le Pecq07:1007:2107:28
Le Vésinet - Centre07:1207:2307:30
Chatou - Croissy07:1507:2607:33
Rueil-Malmaison07:1707:2807:35
Nanterre Ville07:1907:3007:37
Nanterre Université07:2207:3307:40
Nanterre Préfecture-07:3507:42
La Défense07:2607:3807:45
Charles de Gaulle - Etoile07:3007:4207:49
Auber07:3307:4507:52
Châtelet les Halles07:3607:4807:55
Paris Gare de Lyon07:3907:5107:58
Nation07:4207:5408:01
Vincennes07:4607:5808:05
Val de Fontenay07:5008:0208:09
Neuilly-Plaisance07:5308:0508:12
Bry-sur-Marne07:55-08:14
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:5708:0808:16
Noisy - Champs08:0008:1108:19
Noisiel08:0308:14-
Lognes08:0508:1608:23
Torcy08:0808:1908:26
Bussy-Saint-Georges08:1208:23-
Val d'Europe08:1508:2608:32
NummerQENOQLASQAVE
Linje
A
A
A
RERRERRER
Restid1:071:081:06

Saint-Germain-en-Laye Torcy Val d'Europe

Saint-Germain-en-Laye07:1107:34
Le Vésinet - Le Pecq07:1507:38
Le Vésinet - Centre07:1707:40
Chatou - Croissy07:1907:42
Rueil-Malmaison07:2107:44
Nanterre Ville07:2407:47
Nanterre Université07:2607:49
Nanterre Préfecture07:2807:52
La Défense07:3107:54
Charles de Gaulle - Etoile07:3507:58
Auber07:3808:02
Châtelet les Halles07:4108:04
Paris Gare de Lyon07:4508:08
Nation07:4708:11
Vincennes07:5108:14
Val de Fontenay07:5508:18
Bry-sur-Marne07:5908:22
Noisy-le-Grand - Mont d'Est08:0108:24
Noisy - Champs08:0408:27
Noisiel08:0708:30
Torcy08:1008:33
NummerOURSOURS
Linje
A
A
RERRER
Anslutningar
Torcy08:1408:37
Val d'Europe08:2008:43
NummerQTILQTIL
Linje
A
A
RERRER
Restid1:091:09

Fredag 21 juni 2024 07:00

Saint-Germain-en-Laye Val d'Europe

Saint-Germain-en-Laye07:0707:1807:25
Le Vésinet - Le Pecq07:1007:2107:28
Le Vésinet - Centre07:1207:2307:30
Chatou - Croissy07:1507:2607:33
Rueil-Malmaison07:1707:2807:35
Nanterre Ville07:1907:3007:37
Nanterre Université07:2207:3307:40
Nanterre Préfecture-07:3507:42
La Défense07:2607:3807:45
Charles de Gaulle - Etoile07:3007:4207:49
Auber07:3307:4507:52
Châtelet les Halles07:3607:4807:55
Paris Gare de Lyon07:3907:5107:58
Nation07:4207:5408:01
Vincennes07:4607:5808:05
Val de Fontenay07:5008:0208:09
Neuilly-Plaisance07:5308:0508:12
Bry-sur-Marne07:55-08:14
Noisy-le-Grand - Mont d'Est07:5708:0808:16
Noisy - Champs08:0008:1108:19
Noisiel08:0308:14-
Lognes08:0508:1608:23
Torcy08:0808:1908:26
Bussy-Saint-Georges08:1208:23-
Val d'Europe08:1508:2608:32
NummerQENOQLASQAVE
Linje
A
A
A
RERRERRER
Restid1:071:081:06

Saint-Germain-en-Laye Torcy Val d'Europe

Saint-Germain-en-Laye07:1107:34
Le Vésinet - Le Pecq07:1507:38
Le Vésinet - Centre07:1707:40
Chatou - Croissy07:1907:42
Rueil-Malmaison07:2107:44
Nanterre Ville07:2407:47
Nanterre Université07:2607:49
Nanterre Préfecture07:2807:52
La Défense07:3107:54
Charles de Gaulle - Etoile07:3507:58
Auber07:3808:02
Châtelet les Halles07:4108:04
Paris Gare de Lyon07:4508:08
Nation07:4708:11
Vincennes07:5108:14
Val de Fontenay07:5508:18
Bry-sur-Marne07:5908:22
Noisy-le-Grand - Mont d'Est08:0108:24
Noisy - Champs08:0408:27
Noisiel08:0708:30
Torcy08:1008:33
NummerOURSOURS
Linje
A
A
RERRER
Anslutningar
Torcy08:1408:37
Val d'Europe08:2008:43
NummerQTILQTIL
Linje
A
A
RERRER
Restid1:091:09