Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Maisse Lieusaint - Moissy
środa, 5 czerwca 2024 07:00
Maisse Corbeil-Essonnes Melun Lieusaint - Moissy
Maisse | 07:00 | 07:15 | 07:30 |
Boutigny | 07:05 | 07:20 | 07:35 |
La Ferté-Alais | 07:11 | 07:26 | 07:41 |
Ballancourt | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Mennecy | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Moulin Galant | 07:26 | 07:41 | 07:56 |
Corbeil-Essonnes | 07:30 | 07:45 | 08:00 |
Numer | JOVA | JOVA | JOVA |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Corbeil-Essonnes | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:34 | 07:49 | 08:04 |
Villabé | 07:37 | 07:51 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:40 | 07:54 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:42 | 07:56 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:46 | 08:00 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:50 | 08:04 | 08:20 |
Boissise-le-Roi | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Vosves | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Melun | 08:03 | 08:17 | 08:33 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Melun | 08:05 | 08:28 | 08:43 |
Le Mée | 08:09 | 08:31 | 08:46 |
Cesson | 08:13 | 08:35 | 08:50 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 | 08:39 | 08:54 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 | 08:42 | 08:57 |
Numer | DICA | FACA | FACA |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:20 | 1:26 | 1:26 |
Maisse Juvisy Villeneuve-Saint-Georges Lieusaint - Moissy
Maisse | 08:00 | 08:15 |
Boutigny | 08:05 | 08:20 |
La Ferté-Alais | 08:11 | 08:26 |
Ballancourt | 08:16 | 08:31 |
Mennecy | 08:21 | 08:36 |
Moulin Galant | 08:26 | 08:41 |
Corbeil-Essonnes | 08:31 | 08:46 |
Évry - Val de Seine | 08:35 | 08:50 |
Grand Bourg | 08:38 | 08:53 |
Ris-Orangis | 08:42 | 08:57 |
Viry-Châtillon | 08:46 | 09:01 |
Juvisy | 08:48 | 09:03 |
Numer | JOVA | JOVA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 08:54 | 09:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:58 | 09:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:02 | 09:17 |
Numer | VUPA | VUPA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 | 09:24 |
Montgeron - Crosne | 09:13 | 09:28 |
Yerres | 09:16 | 09:31 |
Brunoy | 09:19 | 09:34 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 | 09:38 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 | 09:41 |
Lieusaint - Moissy | 09:30 | 09:45 |
Numer | ZACO | ZACO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:29 | 1:29 |
Czwartek, 6 czerwca 2024 07:00
Maisse Corbeil-Essonnes Melun Lieusaint - Moissy
Maisse | 07:00 | 07:15 | 07:30 |
Boutigny | 07:05 | 07:20 | 07:35 |
La Ferté-Alais | 07:11 | 07:26 | 07:41 |
Ballancourt | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Mennecy | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Moulin Galant | 07:26 | 07:41 | 07:56 |
Corbeil-Essonnes | 07:30 | 07:45 | 08:00 |
Numer | JOVA | JOVA | JOVA |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Corbeil-Essonnes | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:34 | 07:49 | 08:04 |
Villabé | 07:37 | 07:51 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:40 | 07:54 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:42 | 07:56 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:46 | 08:00 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:50 | 08:04 | 08:20 |
Boissise-le-Roi | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Vosves | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Melun | 08:03 | 08:17 | 08:33 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Melun | 08:05 | 08:28 | 08:43 |
Le Mée | 08:09 | 08:31 | 08:46 |
Cesson | 08:13 | 08:35 | 08:50 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 | 08:39 | 08:54 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 | 08:42 | 08:57 |
Numer | DICA | FACA | FACA |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:20 | 1:26 | 1:26 |
Maisse Juvisy Villeneuve-Saint-Georges Lieusaint - Moissy
Maisse | 08:00 | 08:15 |
Boutigny | 08:05 | 08:20 |
La Ferté-Alais | 08:11 | 08:26 |
Ballancourt | 08:16 | 08:31 |
Mennecy | 08:21 | 08:36 |
Moulin Galant | 08:26 | 08:41 |
Corbeil-Essonnes | 08:31 | 08:46 |
Évry - Val de Seine | 08:35 | 08:50 |
Grand Bourg | 08:38 | 08:53 |
Ris-Orangis | 08:42 | 08:57 |
Viry-Châtillon | 08:46 | 09:01 |
Juvisy | 08:48 | 09:03 |
Numer | JOVA | JOVA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 08:54 | 09:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:58 | 09:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:02 | 09:17 |
Numer | VUPA | VUPA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 | 09:24 |
Montgeron - Crosne | 09:13 | 09:28 |
Yerres | 09:16 | 09:31 |
Brunoy | 09:19 | 09:34 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 | 09:38 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 | 09:41 |
Lieusaint - Moissy | 09:30 | 09:45 |
Numer | ZACO | ZACO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:29 | 1:29 |
Piątek, 7 czerwca 2024 07:00
Maisse Corbeil-Essonnes Melun Lieusaint - Moissy
Maisse | 07:00 | 07:15 | 07:30 |
Boutigny | 07:05 | 07:20 | 07:35 |
La Ferté-Alais | 07:11 | 07:26 | 07:41 |
Ballancourt | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Mennecy | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Moulin Galant | 07:26 | 07:41 | 07:56 |
Corbeil-Essonnes | 07:30 | 07:45 | 08:00 |
Numer | JOVA | JOVA | JOVA |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Corbeil-Essonnes | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:34 | 07:49 | 08:04 |
Villabé | 07:37 | 07:51 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:40 | 07:54 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:42 | 07:56 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:46 | 08:00 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:50 | 08:04 | 08:20 |
Boissise-le-Roi | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Vosves | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Melun | 08:03 | 08:17 | 08:33 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Melun | 08:05 | 08:28 | 08:43 |
Le Mée | 08:09 | 08:31 | 08:46 |
Cesson | 08:13 | 08:35 | 08:50 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 | 08:39 | 08:54 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 | 08:42 | 08:57 |
Numer | DICA | FACA | FACA |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:20 | 1:26 | 1:26 |
Maisse Juvisy Villeneuve-Saint-Georges Lieusaint - Moissy
Maisse | 08:00 | 08:15 |
Boutigny | 08:05 | 08:20 |
La Ferté-Alais | 08:11 | 08:26 |
Ballancourt | 08:16 | 08:31 |
Mennecy | 08:21 | 08:36 |
Moulin Galant | 08:26 | 08:41 |
Corbeil-Essonnes | 08:31 | 08:46 |
Évry - Val de Seine | 08:35 | 08:50 |
Grand Bourg | 08:38 | 08:53 |
Ris-Orangis | 08:42 | 08:57 |
Viry-Châtillon | 08:46 | 09:01 |
Juvisy | 08:48 | 09:03 |
Numer | JOVA | JOVA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 08:54 | 09:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:58 | 09:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:02 | 09:17 |
Numer | VUPA | VUPA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 | 09:24 |
Montgeron - Crosne | 09:13 | 09:28 |
Yerres | 09:16 | 09:31 |
Brunoy | 09:19 | 09:34 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 | 09:38 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 | 09:41 |
Lieusaint - Moissy | 09:30 | 09:45 |
Numer | ZACO | ZACO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:29 | 1:29 |
Niedziela, 9 czerwca 2024 07:00
Maisse Juvisy Paris Gare de Lyon Melun Lieusaint - Moissy
Maisse | 19:35 |
Boutigny | 19:40 |
La Ferté-Alais | 19:46 |
Ballancourt | 19:51 |
Mennecy | 19:56 |
Moulin Galant | 20:01 |
Corbeil-Essonnes | 20:06 |
Évry - Val de Seine | 20:10 |
Grand Bourg | 20:13 |
Ris-Orangis | 20:16 |
Viry-Châtillon | 20:20 |
Juvisy | 20:24 |
Numer | JOVA |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Juvisy | 20:45 |
Vigneux-sur-Seine | 20:49 |
Villeneuve-Saint-Georges | 20:54 |
Villeneuve Triage | 20:57 |
Créteil Pompadour | 21:00 |
Le Vert de Maisons | 21:03 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 21:06 |
Paris Gare de Lyon | 21:12 |
Numer | LOPA |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 21:46 |
Melun | 22:30 |
Numer | KEVO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 04:03 |
Le Mée | 04:06 |
Cesson | 04:10 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 04:16 |
Lieusaint - Moissy | 04:19 |
Numer | DOCA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 8:44 |
Poniedziałek, 10 czerwca 2024 07:00
Maisse Corbeil-Essonnes Melun Lieusaint - Moissy
Maisse | 07:00 | 07:15 | 07:30 |
Boutigny | 07:05 | 07:20 | 07:35 |
La Ferté-Alais | 07:11 | 07:26 | 07:41 |
Ballancourt | 07:16 | 07:31 | 07:46 |
Mennecy | 07:21 | 07:36 | 07:51 |
Moulin Galant | 07:26 | 07:41 | 07:56 |
Corbeil-Essonnes | 07:30 | 07:45 | 08:00 |
Numer | JOVA | JOVA | JOVA |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Corbeil-Essonnes | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:34 | 07:49 | 08:04 |
Villabé | 07:37 | 07:51 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:40 | 07:54 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:42 | 07:56 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:46 | 08:00 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:50 | 08:04 | 08:20 |
Boissise-le-Roi | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Vosves | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Melun | 08:03 | 08:17 | 08:33 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Melun | 08:05 | 08:28 | 08:43 |
Le Mée | 08:09 | 08:31 | 08:46 |
Cesson | 08:13 | 08:35 | 08:50 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 | 08:39 | 08:54 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 | 08:42 | 08:57 |
Numer | DICA | FACA | FACA |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:20 | 1:26 | 1:26 |
Maisse Juvisy Villeneuve-Saint-Georges Lieusaint - Moissy
Maisse | 08:00 | 08:15 |
Boutigny | 08:05 | 08:20 |
La Ferté-Alais | 08:11 | 08:26 |
Ballancourt | 08:16 | 08:31 |
Mennecy | 08:21 | 08:36 |
Moulin Galant | 08:26 | 08:41 |
Corbeil-Essonnes | 08:31 | 08:46 |
Évry - Val de Seine | 08:35 | 08:50 |
Grand Bourg | 08:38 | 08:53 |
Ris-Orangis | 08:42 | 08:57 |
Viry-Châtillon | 08:46 | 09:01 |
Juvisy | 08:48 | 09:03 |
Numer | JOVA | JOVA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 08:54 | 09:09 |
Vigneux-sur-Seine | 08:58 | 09:13 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:02 | 09:17 |
Numer | VUPA | VUPA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 | 09:24 |
Montgeron - Crosne | 09:13 | 09:28 |
Yerres | 09:16 | 09:31 |
Brunoy | 09:19 | 09:34 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 | 09:38 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 | 09:41 |
Lieusaint - Moissy | 09:30 | 09:45 |
Numer | ZACO | ZACO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:29 | 1:29 |