Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Limay Chelles - Gournay
Czwartek, 30 maja 2024 07:00
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 08:19 |
Issou - Porcheville | 08:23 |
Gargenville | 08:26 |
Juziers | 08:29 |
Meulan - Hardricourt | 08:33 |
Thun le Paradis | 08:36 |
Vaux-sur-Seine | 08:39 |
Triel-sur-Seine | 08:43 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:46 |
Andrésy | 08:49 |
Maurecourt | 08:51 |
Conflans Fin d'Oise | 08:53 |
Numer | PUCA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 09:02 |
Achères Ville | 09:05 |
Maisons-Laffitte | 09:11 |
Sartrouville | 09:13 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:17 |
Nanterre Préfecture | 09:23 |
La Défense | 09:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:29 |
Auber | 09:32 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 09:38 |
Magenta | 09:43 |
Rosa Parks | 09:47 |
Pantin | 09:51 |
Noisy-le-Sec | 09:55 |
Bondy | 09:58 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 10:01 |
Gagny | 10:03 |
Le Chénay Gagny | 10:06 |
Chelles - Gournay | 10:09 |
Numer | COHI |
Linia | E |
RER | |
Czas | 1:49 |
Limay Mantes-la-Jolie Paris Saint-Lazare Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 07:20 | 07:41 | 08:01 |
Mantes Station | 07:23 | 07:44 | 08:04 |
Mantes-la-Jolie | 07:25 | 07:46 | 08:06 |
Numer | MOCA | MOCA | MOCA |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Mantes-la-Jolie | 07:30 | 07:57 | 08:10 |
Paris Saint-Lazare | 08:08 | 08:36 | 08:50 |
Numer | 850016 | 13110 | 851024 |
TER | TER | TER | |
Przesiadka | |||
Haussmann Saint-Lazare | 08:24 | 08:54 | 09:09 |
Magenta | 08:28 | 08:58 | 09:13 |
Rosa Parks | 08:32 | 09:02 | 09:17 |
Pantin | 08:35 | 09:05 | 09:20 |
Noisy-le-Sec | 08:40 | 09:10 | 09:25 |
Bondy | 08:43 | 09:13 | 09:28 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 08:46 | 09:16 | 09:31 |
Gagny | 08:48 | 09:18 | 09:33 |
Le Chénay Gagny | 08:51 | 09:21 | 09:36 |
Chelles - Gournay | 08:54 | 09:24 | 09:39 |
Numer | COHI | COHI | COHI |
Linia | E | E | E |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:33 | 1:42 | 1:38 |
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Magenta Paris Gare de l'Est Chelles - Gournay
Limay | 07:39 |
Issou - Porcheville | 07:42 |
Gargenville | 07:45 |
Juziers | 07:48 |
Meulan - Hardricourt | 07:53 |
Thun le Paradis | 07:55 |
Vaux-sur-Seine | 07:59 |
Triel-sur-Seine | 08:03 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:06 |
Andrésy | 08:09 |
Maurecourt | 08:11 |
Conflans Fin d'Oise | 08:13 |
Numer | PACE |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 08:15 |
Achères Ville | 08:18 |
Maisons-Laffitte | 08:24 |
Sartrouville | 08:26 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 08:30 |
Nanterre Préfecture | 08:36 |
La Défense | 08:38 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:43 |
Auber | 08:45 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 08:51 |
Magenta | 08:54 |
Numer | VOHE |
Linia | E |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de l'Est | 09:01 |
Chelles - Gournay | 09:14 |
Numer | MICI |
Linia | P |
Transilien | |
Czas | 1:35 |
Piątek, 31 maja 2024 07:00
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 08:19 |
Issou - Porcheville | 08:23 |
Gargenville | 08:26 |
Juziers | 08:29 |
Meulan - Hardricourt | 08:33 |
Thun le Paradis | 08:36 |
Vaux-sur-Seine | 08:39 |
Triel-sur-Seine | 08:43 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:46 |
Andrésy | 08:49 |
Maurecourt | 08:51 |
Conflans Fin d'Oise | 08:53 |
Numer | PUCA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 09:02 |
Achères Ville | 09:05 |
Maisons-Laffitte | 09:11 |
Sartrouville | 09:13 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:17 |
Nanterre Préfecture | 09:23 |
La Défense | 09:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:29 |
Auber | 09:32 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 09:38 |
Magenta | 09:43 |
Rosa Parks | 09:47 |
Pantin | 09:51 |
Noisy-le-Sec | 09:55 |
Bondy | 09:58 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 10:01 |
Gagny | 10:03 |
Le Chénay Gagny | 10:06 |
Chelles - Gournay | 10:09 |
Numer | COHI |
Linia | E |
RER | |
Czas | 1:49 |
Limay Mantes-la-Jolie Paris Saint-Lazare Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 07:20 | 07:41 | 08:01 |
Mantes Station | 07:23 | 07:44 | 08:04 |
Mantes-la-Jolie | 07:25 | 07:46 | 08:06 |
Numer | MOCA | MOCA | MOCA |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Mantes-la-Jolie | 07:30 | 07:57 | 08:10 |
Paris Saint-Lazare | 08:08 | 08:36 | 08:50 |
Numer | 850016 | 13110 | 851024 |
TER | TER | TER | |
Przesiadka | |||
Haussmann Saint-Lazare | 08:24 | 08:54 | 09:09 |
Magenta | 08:28 | 08:58 | 09:13 |
Rosa Parks | 08:32 | 09:02 | 09:17 |
Pantin | 08:35 | 09:05 | 09:20 |
Noisy-le-Sec | 08:40 | 09:10 | 09:25 |
Bondy | 08:43 | 09:13 | 09:28 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 08:46 | 09:16 | 09:31 |
Gagny | 08:48 | 09:18 | 09:33 |
Le Chénay Gagny | 08:51 | 09:21 | 09:36 |
Chelles - Gournay | 08:54 | 09:24 | 09:39 |
Numer | COHI | COHI | COHI |
Linia | E | E | E |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:33 | 1:42 | 1:38 |
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Magenta Paris Gare de l'Est Chelles - Gournay
Limay | 07:39 |
Issou - Porcheville | 07:42 |
Gargenville | 07:45 |
Juziers | 07:48 |
Meulan - Hardricourt | 07:53 |
Thun le Paradis | 07:55 |
Vaux-sur-Seine | 07:59 |
Triel-sur-Seine | 08:03 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:06 |
Andrésy | 08:09 |
Maurecourt | 08:11 |
Conflans Fin d'Oise | 08:13 |
Numer | PACE |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 08:15 |
Achères Ville | 08:18 |
Maisons-Laffitte | 08:24 |
Sartrouville | 08:26 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 08:30 |
Nanterre Préfecture | 08:36 |
La Défense | 08:38 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:43 |
Auber | 08:45 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 08:51 |
Magenta | 08:54 |
Numer | VOHE |
Linia | E |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de l'Est | 09:01 |
Chelles - Gournay | 09:14 |
Numer | MICI |
Linia | P |
Transilien | |
Czas | 1:35 |
Niedziela, 2 czerwca 2024 07:00
Limay Paris Saint Lazare Paris Gare de l'Est Chelles - Gournay
Limay | 10:26 |
Issou - Porcheville | 10:29 |
Gargenville | 10:32 |
Juziers | 10:35 |
Meulan - Hardricourt | 10:39 |
Thun le Paradis | 10:41 |
Vaux-sur-Seine | 10:45 |
Triel-sur-Seine | 10:49 |
Chanteloup-les-Vignes | 10:52 |
Andrésy | 10:54 |
Maurecourt | 10:57 |
Conflans Fin d'Oise | 10:59 |
Conflans-Sainte-Honorine | 11:02 |
Herblay | 11:07 |
La Frette - Montigny | 11:09 |
Cormeilles-en-Parisis | 11:12 |
Val d'Argenteuil | 11:16 |
Argenteuil | 11:19 |
Paris Saint Lazare | 11:30 |
Numer | PUCA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Paris Gare de l'Est | 12:01 |
Chelles - Gournay | 12:14 |
Numer | MICI |
Linia | P |
Transilien | |
Czas | 1:48 |
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:50 |
Issou - Porcheville | 07:59 | 08:59 | 09:59 | 10:53 |
Gargenville | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 10:56 |
Juziers | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 10:59 |
Meulan - Hardricourt | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:03 |
Thun le Paradis | 08:11 | 09:11 | 10:11 | 11:06 |
Vaux-sur-Seine | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 11:09 |
Triel-sur-Seine | 08:19 | 09:19 | 10:19 | 11:13 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:16 |
Andrésy | 08:24 | 09:24 | 10:24 | 11:19 |
Maurecourt | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:21 |
Conflans Fin d'Oise | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:23 |
Numer | PUCA | PUCA | PUCA | PUCA |
Linia | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Conflans Fin d'Oise | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Achères Ville | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
Maisons-Laffitte | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 |
Sartrouville | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Nanterre Préfecture | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
La Défense | 08:59 | 09:59 | 10:59 | 11:59 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Auber | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Numer | QYRO | QYRO | QYRO | QYRO |
Linia | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Haussmann Saint-Lazare | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Magenta | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Rosa Parks | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Pantin | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Noisy-le-Sec | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Bondy | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:32 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 09:34 | 10:34 | 11:34 | 12:35 |
Gagny | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Le Chénay Gagny | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 |
Chelles - Gournay | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:43 |
Numer | COHI | COHI | COHI | COHI |
Linia | E | E | E | E |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 1:46 | 1:46 | 1:46 | 1:52 |
Poniedziałek, 3 czerwca 2024 07:00
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 08:19 |
Issou - Porcheville | 08:23 |
Gargenville | 08:26 |
Juziers | 08:29 |
Meulan - Hardricourt | 08:33 |
Thun le Paradis | 08:36 |
Vaux-sur-Seine | 08:39 |
Triel-sur-Seine | 08:43 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:46 |
Andrésy | 08:49 |
Maurecourt | 08:51 |
Conflans Fin d'Oise | 08:53 |
Numer | PUCA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 09:02 |
Achères Ville | 09:05 |
Maisons-Laffitte | 09:11 |
Sartrouville | 09:13 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:17 |
Nanterre Préfecture | 09:23 |
La Défense | 09:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:29 |
Auber | 09:32 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 09:38 |
Magenta | 09:43 |
Rosa Parks | 09:47 |
Pantin | 09:51 |
Noisy-le-Sec | 09:55 |
Bondy | 09:58 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 10:01 |
Gagny | 10:03 |
Le Chénay Gagny | 10:06 |
Chelles - Gournay | 10:09 |
Numer | COHI |
Linia | E |
RER | |
Czas | 1:49 |
Limay Mantes-la-Jolie Paris Saint-Lazare Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 07:20 | 07:41 | 08:01 |
Mantes Station | 07:23 | 07:44 | 08:04 |
Mantes-la-Jolie | 07:25 | 07:46 | 08:06 |
Numer | MOCA | MOCA | MOCA |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Mantes-la-Jolie | 07:30 | 07:57 | 08:10 |
Paris Saint-Lazare | 08:08 | 08:36 | 08:50 |
Numer | 850016 | 13110 | 851024 |
TER | TER | TER | |
Przesiadka | |||
Haussmann Saint-Lazare | 08:24 | 08:54 | 09:09 |
Magenta | 08:28 | 08:58 | 09:13 |
Rosa Parks | 08:32 | 09:02 | 09:17 |
Pantin | 08:35 | 09:05 | 09:20 |
Noisy-le-Sec | 08:40 | 09:10 | 09:25 |
Bondy | 08:43 | 09:13 | 09:28 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 08:46 | 09:16 | 09:31 |
Gagny | 08:48 | 09:18 | 09:33 |
Le Chénay Gagny | 08:51 | 09:21 | 09:36 |
Chelles - Gournay | 08:54 | 09:24 | 09:39 |
Numer | COHI | COHI | COHI |
Linia | E | E | E |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:33 | 1:42 | 1:38 |
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Magenta Paris Gare de l'Est Chelles - Gournay
Limay | 07:39 |
Issou - Porcheville | 07:42 |
Gargenville | 07:45 |
Juziers | 07:48 |
Meulan - Hardricourt | 07:53 |
Thun le Paradis | 07:55 |
Vaux-sur-Seine | 07:59 |
Triel-sur-Seine | 08:03 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:06 |
Andrésy | 08:09 |
Maurecourt | 08:11 |
Conflans Fin d'Oise | 08:13 |
Numer | PACE |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 08:15 |
Achères Ville | 08:18 |
Maisons-Laffitte | 08:24 |
Sartrouville | 08:26 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 08:30 |
Nanterre Préfecture | 08:36 |
La Défense | 08:38 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:43 |
Auber | 08:45 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 08:51 |
Magenta | 08:54 |
Numer | VOHE |
Linia | E |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de l'Est | 09:01 |
Chelles - Gournay | 09:14 |
Numer | MICI |
Linia | P |
Transilien | |
Czas | 1:35 |
Wtorek, 4 czerwca 2024 07:00
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 08:19 |
Issou - Porcheville | 08:23 |
Gargenville | 08:26 |
Juziers | 08:29 |
Meulan - Hardricourt | 08:33 |
Thun le Paradis | 08:36 |
Vaux-sur-Seine | 08:39 |
Triel-sur-Seine | 08:43 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:46 |
Andrésy | 08:49 |
Maurecourt | 08:51 |
Conflans Fin d'Oise | 08:53 |
Numer | PUCA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 09:02 |
Achères Ville | 09:05 |
Maisons-Laffitte | 09:11 |
Sartrouville | 09:13 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:17 |
Nanterre Préfecture | 09:23 |
La Défense | 09:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:29 |
Auber | 09:32 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 09:38 |
Magenta | 09:43 |
Rosa Parks | 09:47 |
Pantin | 09:51 |
Noisy-le-Sec | 09:55 |
Bondy | 09:58 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 10:01 |
Gagny | 10:03 |
Le Chénay Gagny | 10:06 |
Chelles - Gournay | 10:09 |
Numer | COHI |
Linia | E |
RER | |
Czas | 1:49 |
Limay Mantes-la-Jolie Paris Saint-Lazare Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 07:20 | 07:41 | 08:01 |
Mantes Station | 07:23 | 07:44 | 08:04 |
Mantes-la-Jolie | 07:25 | 07:46 | 08:06 |
Numer | MOCA | MOCA | MOCA |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Mantes-la-Jolie | 07:30 | 07:57 | 08:10 |
Paris Saint-Lazare | 08:08 | 08:36 | 08:50 |
Numer | 850016 | 13110 | 851024 |
TER | TER | TER | |
Przesiadka | |||
Haussmann Saint-Lazare | 08:24 | 08:54 | 09:09 |
Magenta | 08:28 | 08:58 | 09:13 |
Rosa Parks | 08:32 | 09:02 | 09:17 |
Pantin | 08:35 | 09:05 | 09:20 |
Noisy-le-Sec | 08:40 | 09:10 | 09:25 |
Bondy | 08:43 | 09:13 | 09:28 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 08:46 | 09:16 | 09:31 |
Gagny | 08:48 | 09:18 | 09:33 |
Le Chénay Gagny | 08:51 | 09:21 | 09:36 |
Chelles - Gournay | 08:54 | 09:24 | 09:39 |
Numer | COHI | COHI | COHI |
Linia | E | E | E |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:33 | 1:42 | 1:38 |
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Magenta Paris Gare de l'Est Chelles - Gournay
Limay | 07:39 |
Issou - Porcheville | 07:42 |
Gargenville | 07:45 |
Juziers | 07:48 |
Meulan - Hardricourt | 07:53 |
Thun le Paradis | 07:55 |
Vaux-sur-Seine | 07:59 |
Triel-sur-Seine | 08:03 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:06 |
Andrésy | 08:09 |
Maurecourt | 08:11 |
Conflans Fin d'Oise | 08:13 |
Numer | PACE |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 08:15 |
Achères Ville | 08:18 |
Maisons-Laffitte | 08:24 |
Sartrouville | 08:26 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 08:30 |
Nanterre Préfecture | 08:36 |
La Défense | 08:38 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:43 |
Auber | 08:45 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 08:51 |
Magenta | 08:54 |
Numer | VOHE |
Linia | E |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de l'Est | 09:01 |
Chelles - Gournay | 09:14 |
Numer | MICI |
Linia | P |
Transilien | |
Czas | 1:35 |
środa, 5 czerwca 2024 07:00
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 08:19 |
Issou - Porcheville | 08:23 |
Gargenville | 08:26 |
Juziers | 08:29 |
Meulan - Hardricourt | 08:33 |
Thun le Paradis | 08:36 |
Vaux-sur-Seine | 08:39 |
Triel-sur-Seine | 08:43 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:46 |
Andrésy | 08:49 |
Maurecourt | 08:51 |
Conflans Fin d'Oise | 08:53 |
Numer | PUCA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 09:02 |
Achères Ville | 09:05 |
Maisons-Laffitte | 09:11 |
Sartrouville | 09:13 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 09:17 |
Nanterre Préfecture | 09:23 |
La Défense | 09:25 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:29 |
Auber | 09:32 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 09:38 |
Magenta | 09:43 |
Rosa Parks | 09:47 |
Pantin | 09:51 |
Noisy-le-Sec | 09:55 |
Bondy | 09:58 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 10:01 |
Gagny | 10:03 |
Le Chénay Gagny | 10:06 |
Chelles - Gournay | 10:09 |
Numer | COHI |
Linia | E |
RER | |
Czas | 1:49 |
Limay Mantes-la-Jolie Paris Saint-Lazare Haussmann Saint-Lazare Chelles - Gournay
Limay | 07:20 | 07:41 | 08:01 |
Mantes Station | 07:23 | 07:44 | 08:04 |
Mantes-la-Jolie | 07:25 | 07:46 | 08:06 |
Numer | MOCA | MOCA | MOCA |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Mantes-la-Jolie | 07:30 | 07:57 | 08:10 |
Paris Saint-Lazare | 08:08 | 08:36 | 08:50 |
Numer | 850016 | 13110 | 851024 |
TER | TER | TER | |
Przesiadka | |||
Haussmann Saint-Lazare | 08:24 | 08:54 | 09:09 |
Magenta | 08:28 | 08:58 | 09:13 |
Rosa Parks | 08:32 | 09:02 | 09:17 |
Pantin | 08:35 | 09:05 | 09:20 |
Noisy-le-Sec | 08:40 | 09:10 | 09:25 |
Bondy | 08:43 | 09:13 | 09:28 |
Le Raincy - Villemomble - Montfermeil | 08:46 | 09:16 | 09:31 |
Gagny | 08:48 | 09:18 | 09:33 |
Le Chénay Gagny | 08:51 | 09:21 | 09:36 |
Chelles - Gournay | 08:54 | 09:24 | 09:39 |
Numer | COHI | COHI | COHI |
Linia | E | E | E |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:33 | 1:42 | 1:38 |
Limay Conflans Fin d'Oise Auber Haussmann Saint-Lazare Magenta Paris Gare de l'Est Chelles - Gournay
Limay | 07:39 |
Issou - Porcheville | 07:42 |
Gargenville | 07:45 |
Juziers | 07:48 |
Meulan - Hardricourt | 07:53 |
Thun le Paradis | 07:55 |
Vaux-sur-Seine | 07:59 |
Triel-sur-Seine | 08:03 |
Chanteloup-les-Vignes | 08:06 |
Andrésy | 08:09 |
Maurecourt | 08:11 |
Conflans Fin d'Oise | 08:13 |
Numer | PACE |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Conflans Fin d'Oise | 08:15 |
Achères Ville | 08:18 |
Maisons-Laffitte | 08:24 |
Sartrouville | 08:26 |
Houilles - Carrières-sur-Seine | 08:30 |
Nanterre Préfecture | 08:36 |
La Défense | 08:38 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:43 |
Auber | 08:45 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Haussmann Saint-Lazare | 08:51 |
Magenta | 08:54 |
Numer | VOHE |
Linia | E |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de l'Est | 09:01 |
Chelles - Gournay | 09:14 |
Numer | MICI |
Linia | P |
Transilien | |
Czas | 1:35 |