Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Schwerin Hbf Berlin-Lichtenberg
Czwartek, 30 maja 2024 07:00
Schwerin, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin)
Schwerin, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 08:02 | 10:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 08:07 | 10:07 |
Holthusen, Bahnhof | 08:10 | 10:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 08:15 | 10:15 |
Rastow, Bahnhof | 08:20 | 10:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 08:25 | 10:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 08:33 | 10:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 08:39 | 10:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 08:49 | 10:49 |
Wittenberge, Bahnhof | 09:03 | 11:03 |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 09:11 | 11:11 |
Glöwen, Bahnhof | 09:19 | 11:19 |
Breddin, Bahnhof | 09:25 | 11:25 |
Neustadt (Dosse), Bahnhof | 09:35 | 11:35 |
Friesack (Mark), Bahnhof | 09:42 | 11:42 |
Paulinenaue, Bahnhof | 09:50 | 11:50 |
Nauen, Bahnhof | 10:01 | 12:01 |
Falkensee, Bahnhof | 10:15 | 12:15 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 10:23 | 12:23 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 10:33 | 12:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 10:38 | 12:38 |
Linia | RE8 | RE8 |
Przesiadka | ||
Berlin Hauptbahnhof | 10:41 | 12:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 10:43 | 12:43 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 10:45 | 12:45 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 10:47 | 12:47 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 10:49 | 12:49 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 10:52 | 12:52 |
Warschauer Str. (Berlin) | 10:54 | 12:54 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:57 | 12:57 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:59 | 12:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:00 | 13:00 |
Linia | S5 | S5 |
Czas | 3:00 | 3:00 |
Piątek, 31 maja 2024 07:00
Schwerin, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin)
Schwerin, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 08:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 08:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 |
Holthusen, Bahnhof | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 08:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Rastow, Bahnhof | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 08:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 08:33 | 10:33 | 12:33 | 14:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 08:49 | 10:49 | 12:49 | 14:49 |
Wittenberge, Bahnhof | 09:03 | 11:03 | 13:03 | 15:03 |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Glöwen, Bahnhof | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 |
Breddin, Bahnhof | 09:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 |
Neustadt (Dosse), Bahnhof | 09:35 | 11:35 | 13:35 | 15:35 |
Friesack (Mark), Bahnhof | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 |
Paulinenaue, Bahnhof | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 |
Nauen, Bahnhof | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 |
Falkensee, Bahnhof | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:38 |
Linia | RE8 | RE8 | RE8 | RE8 |
Przesiadka | ||||
Berlin Hauptbahnhof | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 10:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 10:52 | 12:52 | 14:52 | 16:52 |
Warschauer Str. (Berlin) | 10:54 | 12:54 | 14:54 | 16:54 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:57 | 12:57 | 14:57 | 16:57 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:59 | 12:59 | 14:59 | 16:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 |
Linia | S5 | S5 | S5 | S5 |
Czas | 3:00 | 3:00 | 3:00 | 3:00 |
Sobota, 1 czerwca 2024 07:00
Schwerin, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin)
Schwerin, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 08:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 | 16:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 08:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 | 16:07 |
Holthusen, Bahnhof | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 08:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
Rastow, Bahnhof | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 08:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 08:33 | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 | 16:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 08:49 | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 |
Wittenberge, Bahnhof | 09:03 | 11:03 | 13:03 | 15:03 | 17:03 |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 | 17:11 |
Glöwen, Bahnhof | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 |
Breddin, Bahnhof | 09:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 | 17:25 |
Neustadt (Dosse), Bahnhof | 09:35 | 11:35 | 13:35 | 15:35 | 17:35 |
Friesack (Mark), Bahnhof | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 | 17:42 |
Paulinenaue, Bahnhof | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 | 17:50 |
Nauen, Bahnhof | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 | 18:01 |
Falkensee, Bahnhof | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 | 18:23 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:33 | 18:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:38 | 18:38 |
Linia | RE8 | RE8 | RE8 | RE8 | RE8 |
Przesiadka | |||||
Berlin Hauptbahnhof | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 | 18:43 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 10:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 18:45 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 | 18:47 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 | 18:49 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 10:52 | 12:52 | 14:52 | 16:52 | 18:52 |
Warschauer Str. (Berlin) | 10:54 | 12:54 | 14:54 | 16:54 | 18:54 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:57 | 12:57 | 14:57 | 16:57 | 18:57 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:59 | 12:59 | 14:59 | 16:59 | 18:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 |
Linia | S5 | S5 | S5 | S5 | S5 |
Czas | 3:00 | 3:00 | 3:00 | 3:00 | 3:00 |
Niedziela, 2 czerwca 2024 07:00
Schwerin, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin)
Schwerin, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 08:02 | 10:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 08:07 | 10:07 |
Holthusen, Bahnhof | 08:10 | 10:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 08:15 | 10:15 |
Rastow, Bahnhof | 08:20 | 10:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 08:25 | 10:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 08:33 | 10:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 08:39 | 10:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 08:49 | 10:49 |
Wittenberge, Bahnhof | 09:03 | 11:03 |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 09:11 | 11:11 |
Glöwen, Bahnhof | 09:19 | 11:19 |
Breddin, Bahnhof | 09:25 | 11:25 |
Neustadt (Dosse), Bahnhof | 09:35 | 11:35 |
Friesack (Mark), Bahnhof | 09:42 | 11:42 |
Paulinenaue, Bahnhof | 09:50 | 11:50 |
Nauen, Bahnhof | 10:01 | 12:01 |
Falkensee, Bahnhof | 10:15 | 12:15 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 10:23 | 12:23 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 10:33 | 12:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 10:38 | 12:38 |
Linia | RE8 | RE8 |
Przesiadka | ||
Berlin Hauptbahnhof | 10:41 | 12:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 10:43 | 12:43 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 10:45 | 12:45 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 10:47 | 12:47 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 10:49 | 12:49 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 10:52 | 12:52 |
Warschauer Str. (Berlin) | 10:54 | 12:54 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:57 | 12:57 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:59 | 12:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:00 | 13:00 |
Linia | S5 | S5 |
Czas | 3:00 | 3:00 |
Poniedziałek, 3 czerwca 2024 07:00
Schwerin, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin)
Schwerin, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 08:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 08:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 |
Holthusen, Bahnhof | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 08:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Rastow, Bahnhof | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 08:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 08:33 | 10:33 | 12:33 | 14:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 08:49 | 10:49 | 12:49 | 14:49 |
Wittenberge, Bahnhof | 09:03 | 11:03 | 13:03 | 15:03 |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Glöwen, Bahnhof | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 |
Breddin, Bahnhof | 09:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 |
Neustadt (Dosse), Bahnhof | 09:35 | 11:35 | 13:35 | 15:35 |
Friesack (Mark), Bahnhof | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 |
Paulinenaue, Bahnhof | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 |
Nauen, Bahnhof | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 |
Falkensee, Bahnhof | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:38 |
Linia | RE8 | RE8 | RE8 | RE8 |
Przesiadka | ||||
Berlin Hauptbahnhof | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 10:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 10:52 | 12:52 | 14:52 | 16:52 |
Warschauer Str. (Berlin) | 10:54 | 12:54 | 14:54 | 16:54 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:57 | 12:57 | 14:57 | 16:57 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:59 | 12:59 | 14:59 | 16:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 |
Linia | S5 | S5 | S5 | S5 |
Czas | 3:00 | 3:00 | 3:00 | 3:00 |
Wtorek, 4 czerwca 2024 07:00
Schwerin, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin)
Schwerin, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 08:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 08:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 |
Holthusen, Bahnhof | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 08:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Rastow, Bahnhof | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 08:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 08:33 | 10:33 | 12:33 | 14:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 08:49 | 10:49 | 12:49 | 14:49 |
Wittenberge, Bahnhof | 09:03 | 11:03 | 13:03 | 15:03 |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Glöwen, Bahnhof | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 |
Breddin, Bahnhof | 09:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 |
Neustadt (Dosse), Bahnhof | 09:35 | 11:35 | 13:35 | 15:35 |
Friesack (Mark), Bahnhof | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 |
Paulinenaue, Bahnhof | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 |
Nauen, Bahnhof | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 |
Falkensee, Bahnhof | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:38 |
Linia | RE8 | RE8 | RE8 | RE8 |
Przesiadka | ||||
Berlin Hauptbahnhof | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 10:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 10:52 | 12:52 | 14:52 | 16:52 |
Warschauer Str. (Berlin) | 10:54 | 12:54 | 14:54 | 16:54 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:57 | 12:57 | 14:57 | 16:57 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:59 | 12:59 | 14:59 | 16:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 |
Linia | S5 | S5 | S5 | S5 |
Czas | 3:00 | 3:00 | 3:00 | 3:00 |
środa, 5 czerwca 2024 07:00
Schwerin, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Lichtenberg Bhf (Berlin)
Schwerin, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 08:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 08:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 |
Holthusen, Bahnhof | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 08:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Rastow, Bahnhof | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 08:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 08:33 | 10:33 | 12:33 | 14:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 08:49 | 10:49 | 12:49 | 14:49 |
Wittenberge, Bahnhof | 09:03 | 11:03 | 13:03 | 15:03 |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Glöwen, Bahnhof | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 |
Breddin, Bahnhof | 09:25 | 11:25 | 13:25 | 15:25 |
Neustadt (Dosse), Bahnhof | 09:35 | 11:35 | 13:35 | 15:35 |
Friesack (Mark), Bahnhof | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 |
Paulinenaue, Bahnhof | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 |
Nauen, Bahnhof | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 |
Falkensee, Bahnhof | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:38 |
Linia | RE8 | RE8 | RE8 | RE8 |
Przesiadka | ||||
Berlin Hauptbahnhof | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 10:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 10:52 | 12:52 | 14:52 | 16:52 |
Warschauer Str. (Berlin) | 10:54 | 12:54 | 14:54 | 16:54 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 10:57 | 12:57 | 14:57 | 16:57 |
S Nöldnerplatz (Berlin) | 10:59 | 12:59 | 14:59 | 16:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 |
Linia | S5 | S5 | S5 | S5 |
Czas | 3:00 | 3:00 | 3:00 | 3:00 |