Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Rostock Hbf Zossen
Sobota, 1 czerwca 2024 07:00
Rostock, Hauptbahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Zossen, Bahnhof
Rostock, Hauptbahnhof | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Güstrow, Bahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 10:12 | 12:12 | 14:12 |
S Oranienburg Bhf | 10:40 | 12:40 | 14:40 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:06 | 13:06 | 15:06 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:15 | 13:15 | 15:15 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:18 | 13:18 | 15:18 |
Linia | RE5 | RE5 | RE5 |
Przesiadka | |||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:45 | 13:45 | 15:45 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 11:54 | 13:54 | 15:54 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 12:17 | 14:17 | 16:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 12:22 | 14:22 | 16:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 12:27 | 14:27 | 16:27 |
Zossen, Bahnhof | 12:30 | 14:30 | 16:30 |
Linia | RE8 | RE8 | RE8 |
Czas | 3:56 | 3:56 | 3:56 |
Niedziela, 2 czerwca 2024 07:00
Rostock, Hauptbahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Zossen, Bahnhof
Rostock, Hauptbahnhof | 08:34 | 10:34 |
Güstrow, Bahnhof | 08:56 | 10:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 09:30 | 11:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:00 | 12:00 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 10:12 | 12:12 |
S Oranienburg Bhf | 10:40 | 12:40 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:06 | 13:06 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:15 | 13:15 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:18 | 13:18 |
Linia | RE5 | RE5 |
Przesiadka | ||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:45 | 13:45 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 11:54 | 13:54 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 11:59 | 13:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 12:15 | 14:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 12:17 | 14:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 12:22 | 14:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 12:27 | 14:27 |
Zossen, Bahnhof | 12:30 | 14:30 |
Linia | RE8 | RE8 |
Czas | 3:56 | 3:56 |
Poniedziałek, 3 czerwca 2024 07:00
Rostock, Hauptbahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Zossen, Bahnhof
Rostock, Hauptbahnhof | 08:34 | 10:34 |
Güstrow, Bahnhof | 08:56 | 10:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 09:30 | 11:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:00 | 12:00 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 10:12 | 12:12 |
S Oranienburg Bhf | 10:40 | 12:40 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:06 | 13:06 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:15 | 13:15 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:18 | 13:18 |
Linia | RE5 | RE5 |
Przesiadka | ||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:45 | 13:45 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 11:54 | 13:54 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 11:59 | 13:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 12:15 | 14:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 12:17 | 14:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 12:22 | 14:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 12:27 | 14:27 |
Zossen, Bahnhof | 12:30 | 14:30 |
Linia | RE8 | RE8 |
Czas | 3:56 | 3:56 |
Wtorek, 4 czerwca 2024 07:00
Rostock, Hauptbahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Zossen, Bahnhof
Rostock, Hauptbahnhof | 08:34 | 10:34 |
Güstrow, Bahnhof | 08:56 | 10:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 09:30 | 11:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:00 | 12:00 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 10:12 | 12:12 |
S Oranienburg Bhf | 10:40 | 12:40 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:06 | 13:06 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:15 | 13:15 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:18 | 13:18 |
Linia | RE5 | RE5 |
Przesiadka | ||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:45 | 13:45 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 11:54 | 13:54 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 11:59 | 13:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 12:15 | 14:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 12:17 | 14:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 12:22 | 14:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 12:27 | 14:27 |
Zossen, Bahnhof | 12:30 | 14:30 |
Linia | RE8 | RE8 |
Czas | 3:56 | 3:56 |
środa, 5 czerwca 2024 07:00
Rostock, Hauptbahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Zossen, Bahnhof
Rostock, Hauptbahnhof | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Güstrow, Bahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 10:12 | 12:12 | 14:12 |
S Oranienburg Bhf | 10:40 | 12:40 | 14:40 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:06 | 13:06 | 15:06 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:15 | 13:15 | 15:15 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:18 | 13:18 | 15:18 |
Linia | RE5 | RE5 | RE5 |
Przesiadka | |||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:45 | 13:45 | 15:45 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 11:54 | 13:54 | 15:54 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 12:17 | 14:17 | 16:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 12:22 | 14:22 | 16:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 12:27 | 14:27 | 16:27 |
Zossen, Bahnhof | 12:30 | 14:30 | 16:30 |
Linia | RE8 | RE8 | RE8 |
Czas | 3:56 | 3:56 | 3:56 |
Czwartek, 6 czerwca 2024 07:00
Rostock, Hauptbahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Zossen, Bahnhof
Rostock, Hauptbahnhof | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Güstrow, Bahnhof | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 09:30 | 11:30 | 13:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 10:12 | 12:12 | 14:12 |
S Oranienburg Bhf | 10:40 | 12:40 | 14:40 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:06 | 13:06 | 15:06 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:15 | 13:15 | 15:15 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:18 | 13:18 | 15:18 |
Linia | RE5 | RE5 | RE5 |
Przesiadka | |||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 11:45 | 13:45 | 15:45 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 11:54 | 13:54 | 15:54 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 12:17 | 14:17 | 16:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 12:22 | 14:22 | 16:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 12:27 | 14:27 | 16:27 |
Zossen, Bahnhof | 12:30 | 14:30 | 16:30 |
Linia | RE8 | RE8 | RE8 |
Czas | 3:56 | 3:56 | 3:56 |