Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Pasewalk Leipzig Hbf
Piątek, 14 czerwca 2024 07:00
Pasewalk, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof Dessau, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 17:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 18:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 18:20 |
Angermünde, Bahnhof | 18:33 |
Britz, Bahnhof | 18:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 18:54 |
S Bernau Bhf | 19:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 19:23 |
Berlin Hauptbahnhof | 19:28 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
Berlin Hauptbahnhof | 20:14 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 20:20 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 20:24 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 20:34 |
Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | 20:39 |
Potsdam, Rehbrücke Bhf | 20:43 |
Michendorf, Bahnhof | 20:50 |
Beelitz-Heilstätten, Bahnhof | 20:59 |
Baitz, Bahnhof | 21:13 |
Bad Belzig, Bahnhof | 21:19 |
Jeber-Bergfrieden, Bahnhof | 21:37 |
Roßlau, Bahnhof | 21:48 |
Dessau, Hauptbahnhof | 21:53 |
Linia | RE7 |
Czas | 4:09 |
Pasewalk, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Doberlug-Kirchhain, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 07:44 | 15:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 08:01 | 16:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 08:20 | 16:20 |
Angermünde, Bahnhof | 08:33 | 16:33 |
Britz, Bahnhof | 08:48 | 16:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:54 | 16:54 |
S Bernau Bhf | 09:08 | 17:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:24 | 17:24 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 17:31 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:36 | 17:36 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:44 | 17:44 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:49 | 17:49 |
Linia | RE3 | RE3 |
Przesiadka | ||
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:59 | 17:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 10:15 | 18:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 10:17 | 18:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 10:22 | 18:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 10:27 | 18:27 |
Zossen, Bahnhof | 10:31 | 18:31 |
Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | 10:40 | 18:40 |
Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | 10:43 | 18:43 |
Baruth, Bahnhof | 10:51 | 18:51 |
Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | 10:55 | 18:55 |
Golßen, Bahnhof | 10:59 | 18:59 |
Drahnsdorf, Bahnhof | 11:04 | 19:04 |
Luckau-Uckro, Bahnhof | 11:09 | 19:09 |
Walddrehna, Bahnhof | 11:15 | 19:15 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:23 | 19:23 |
Linia | RE8 | RE8 |
Przesiadka | ||
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:41 | 19:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 12:01 | 20:01 |
Torgau, Bahnhof | 12:14 | 20:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 12:31 | 20:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 12:50 | 20:50 |
Linia | RE10 | RE10 |
Czas | 5:06 | 5:06 |
Sobota, 15 czerwca 2024 07:00
Pasewalk, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Doberlug-Kirchhain, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 07:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 08:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 08:20 |
Angermünde, Bahnhof | 08:33 |
Britz, Bahnhof | 08:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:54 |
S Bernau Bhf | 09:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:24 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:36 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:44 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:49 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 10:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 10:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 10:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 10:27 |
Zossen, Bahnhof | 10:31 |
Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | 10:40 |
Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | 10:43 |
Baruth, Bahnhof | 10:51 |
Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | 10:55 |
Golßen, Bahnhof | 10:59 |
Drahnsdorf, Bahnhof | 11:04 |
Luckau-Uckro, Bahnhof | 11:09 |
Walddrehna, Bahnhof | 11:15 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:23 |
Linia | RE8 |
Przesiadka | |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 12:01 |
Torgau, Bahnhof | 12:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 12:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 12:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |
Niedziela, 16 czerwca 2024 07:00
Pasewalk, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Doberlug-Kirchhain, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 07:44 | 09:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 08:01 | 10:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 08:20 | 10:20 |
Angermünde, Bahnhof | 08:33 | 10:33 |
Britz, Bahnhof | 08:48 | 10:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:54 | 10:54 |
S Bernau Bhf | 09:08 | 11:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:24 | 11:22 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 11:33 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:36 | - |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:44 | 11:44 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:49 | 11:48 |
Linia | RE3 | RE3 |
Przesiadka | ||
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:59 | 11:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 10:15 | 12:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 10:17 | 12:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 10:22 | 12:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 10:27 | 12:27 |
Zossen, Bahnhof | 10:31 | 12:31 |
Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | 10:40 | 12:40 |
Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | 10:43 | 12:43 |
Baruth, Bahnhof | 10:51 | 12:51 |
Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | 10:55 | 12:55 |
Golßen, Bahnhof | 10:59 | 12:59 |
Drahnsdorf, Bahnhof | 11:04 | 13:04 |
Luckau-Uckro, Bahnhof | 11:09 | 13:09 |
Walddrehna, Bahnhof | 11:15 | 13:15 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:23 | 13:23 |
Linia | RE8 | RE8 |
Przesiadka | ||
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:41 | 13:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 12:01 | 14:01 |
Torgau, Bahnhof | 12:14 | 14:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 12:31 | 14:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 12:50 | 14:50 |
Linia | RE10 | RE10 |
Czas | 5:06 | 5:06 |
Poniedziałek, 17 czerwca 2024 07:00
Pasewalk, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof Calau, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 09:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 10:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 10:20 |
Angermünde, Bahnhof | 10:33 |
Britz, Bahnhof | 10:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:54 |
S Bernau Bhf | 11:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:22 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:26 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
Berlin Hauptbahnhof | 11:46 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 11:49 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 11:53 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 11:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:03 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 12:22 |
Bestensee, Bahnhof | 12:28 |
Groß Köris, Bahnhof | 12:34 |
Oderin, Bahnhof | 12:42 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 12:46 |
Schönwalde (Spreewald), Bahnhof | 12:50 |
Lübben, Bahnhof | 12:57 |
Lübbenau, Bahnhof | 13:04 |
Calau, Bahnhof | 13:15 |
Linia | RE7 |
Przesiadka | |
Calau, Bahnhof | 13:19 |
Finsterwalde, Bahnhof | 13:33 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 13:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 14:01 |
Torgau, Bahnhof | 14:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 14:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 14:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |
Pasewalk, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Doberlug-Kirchhain, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 07:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 08:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 08:20 |
Angermünde, Bahnhof | 08:33 |
Britz, Bahnhof | 08:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:54 |
S Bernau Bhf | 09:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:24 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:36 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:44 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:49 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 10:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 10:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 10:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 10:27 |
Zossen, Bahnhof | 10:31 |
Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | 10:40 |
Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | 10:43 |
Baruth, Bahnhof | 10:51 |
Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | 10:55 |
Golßen, Bahnhof | 10:59 |
Drahnsdorf, Bahnhof | 11:04 |
Luckau-Uckro, Bahnhof | 11:09 |
Walddrehna, Bahnhof | 11:15 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:23 |
Linia | RE8 |
Przesiadka | |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 12:01 |
Torgau, Bahnhof | 12:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 12:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 12:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |
Wtorek, 18 czerwca 2024 07:00
Pasewalk, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof Calau, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 09:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 10:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 10:20 |
Angermünde, Bahnhof | 10:33 |
Britz, Bahnhof | 10:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:54 |
S Bernau Bhf | 11:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:22 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:26 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
Berlin Hauptbahnhof | 11:46 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 11:49 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 11:53 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 11:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:03 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 12:22 |
Bestensee, Bahnhof | 12:28 |
Groß Köris, Bahnhof | 12:34 |
Oderin, Bahnhof | 12:42 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 12:46 |
Schönwalde (Spreewald), Bahnhof | 12:50 |
Lübben, Bahnhof | 12:57 |
Lübbenau, Bahnhof | 13:04 |
Calau, Bahnhof | 13:15 |
Linia | RE7 |
Przesiadka | |
Calau, Bahnhof | 13:19 |
Finsterwalde, Bahnhof | 13:33 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 13:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 14:01 |
Torgau, Bahnhof | 14:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 14:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 14:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |
Pasewalk, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Doberlug-Kirchhain, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 07:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 08:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 08:20 |
Angermünde, Bahnhof | 08:33 |
Britz, Bahnhof | 08:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:54 |
S Bernau Bhf | 09:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:24 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:36 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:44 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:49 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 10:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 10:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 10:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 10:27 |
Zossen, Bahnhof | 10:31 |
Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | 10:40 |
Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | 10:43 |
Baruth, Bahnhof | 10:51 |
Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | 10:55 |
Golßen, Bahnhof | 10:59 |
Drahnsdorf, Bahnhof | 11:04 |
Luckau-Uckro, Bahnhof | 11:09 |
Walddrehna, Bahnhof | 11:15 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:23 |
Linia | RE8 |
Przesiadka | |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 12:01 |
Torgau, Bahnhof | 12:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 12:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 12:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |
środa, 19 czerwca 2024 07:00
Pasewalk, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof Calau, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 09:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 10:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 10:20 |
Angermünde, Bahnhof | 10:33 |
Britz, Bahnhof | 10:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:54 |
S Bernau Bhf | 11:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:22 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:26 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
Berlin Hauptbahnhof | 11:46 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 11:49 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 11:53 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 11:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:03 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 12:22 |
Bestensee, Bahnhof | 12:28 |
Groß Köris, Bahnhof | 12:34 |
Oderin, Bahnhof | 12:42 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 12:46 |
Schönwalde (Spreewald), Bahnhof | 12:50 |
Lübben, Bahnhof | 12:57 |
Lübbenau, Bahnhof | 13:04 |
Calau, Bahnhof | 13:15 |
Linia | RE7 |
Przesiadka | |
Calau, Bahnhof | 13:19 |
Finsterwalde, Bahnhof | 13:33 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 13:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 14:01 |
Torgau, Bahnhof | 14:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 14:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 14:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |
Pasewalk, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Doberlug-Kirchhain, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 07:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 08:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 08:20 |
Angermünde, Bahnhof | 08:33 |
Britz, Bahnhof | 08:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:54 |
S Bernau Bhf | 09:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:24 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:36 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:44 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:49 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 10:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 10:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 10:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 10:27 |
Zossen, Bahnhof | 10:31 |
Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | 10:40 |
Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | 10:43 |
Baruth, Bahnhof | 10:51 |
Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | 10:55 |
Golßen, Bahnhof | 10:59 |
Drahnsdorf, Bahnhof | 11:04 |
Luckau-Uckro, Bahnhof | 11:09 |
Walddrehna, Bahnhof | 11:15 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:23 |
Linia | RE8 |
Przesiadka | |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 12:01 |
Torgau, Bahnhof | 12:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 12:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 12:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |
Czwartek, 20 czerwca 2024 07:00
Pasewalk, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof Calau, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 09:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 10:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 10:20 |
Angermünde, Bahnhof | 10:33 |
Britz, Bahnhof | 10:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:54 |
S Bernau Bhf | 11:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 11:22 |
Berlin Hauptbahnhof | 11:26 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
Berlin Hauptbahnhof | 11:46 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 11:49 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 11:53 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 11:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 12:03 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 12:22 |
Bestensee, Bahnhof | 12:28 |
Groß Köris, Bahnhof | 12:34 |
Oderin, Bahnhof | 12:42 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 12:46 |
Schönwalde (Spreewald), Bahnhof | 12:50 |
Lübben, Bahnhof | 12:57 |
Lübbenau, Bahnhof | 13:04 |
Calau, Bahnhof | 13:15 |
Linia | RE7 |
Przesiadka | |
Calau, Bahnhof | 13:19 |
Finsterwalde, Bahnhof | 13:33 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 13:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 14:01 |
Torgau, Bahnhof | 14:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 14:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 14:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |
Pasewalk, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Doberlug-Kirchhain, Bahnhof Leipzig, Hauptbahnhof
Pasewalk, Bahnhof | 07:44 |
Prenzlau, Bahnhof | 08:01 |
Wilmersdorf (bei Angermünde), Bahnhof | 08:20 |
Angermünde, Bahnhof | 08:33 |
Britz, Bahnhof | 08:48 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:54 |
S Bernau Bhf | 09:08 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:24 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:36 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:44 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:49 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:59 |
S Blankenfelde (TF) Bhf | 10:15 |
Dahlewitz, Bahnhof | 10:17 |
Rangsdorf, Bahnhof | 10:22 |
Dabendorf, Bahnhof | 10:27 |
Zossen, Bahnhof | 10:31 |
Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | 10:40 |
Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | 10:43 |
Baruth, Bahnhof | 10:51 |
Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | 10:55 |
Golßen, Bahnhof | 10:59 |
Drahnsdorf, Bahnhof | 11:04 |
Luckau-Uckro, Bahnhof | 11:09 |
Walddrehna, Bahnhof | 11:15 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:23 |
Linia | RE8 |
Przesiadka | |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 11:41 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 12:01 |
Torgau, Bahnhof | 12:14 |
Eilenburg, Bahnhof | 12:31 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 12:50 |
Linia | RE10 |
Czas | 5:06 |