Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Genève Alp Grüm
Wtorek, 18 czerwca 2024 07:00
Genève Zürich HB Chur Alp Grüm
Genève | 08:42 |
Lausanne | 09:19 |
Fribourg/Freiburg | 10:04 |
Bern | 10:31 |
Zürich HB | 11:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 11:38 |
Sargans | 12:33 |
Landquart | 12:42 |
Chur | 12:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:28 |
Numer | 955 |
BEX | |
Czas | 7:46 |
Genève Olten Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:18 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Olten | 10:30 |
Zürich HB | 11:12 |
Pfäffikon SZ | 11:41 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Landquart | 12:34 |
Chur | 12:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 12:58 |
Thusis | 13:29 |
Tiefencastel | 13:46 |
Filisur | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 14:14 |
Preda | 14:32 |
Samedan | 14:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 14:48 |
Pontresina | 14:57 |
Numer | 1941 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 15:04 |
Bernina Diavolezza | 15:23 |
Alp Grüm | 15:42 |
Numer | 1641 |
RE9 | |
Czas | 7:27 |
Genève Zürich HB Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 07:42 |
Lausanne | 08:19 |
Fribourg/Freiburg | 09:04 |
Bern | 09:31 |
Zürich HB | 10:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 10:38 |
Sargans | 11:33 |
Landquart | 11:42 |
Chur | 11:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 11:58 |
Thusis | 12:29 |
Tiefencastel | 12:46 |
Filisur | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 13:14 |
Preda | 13:32 |
Samedan | 13:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 13:48 |
Pontresina | 13:57 |
Numer | 1937 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 14:08 |
Bernina Lagalb | 14:31 |
Alp Grüm | 14:49 |
Numer | 4637 |
R19 | |
Czas | 7:07 |
Genève Zürich HB Landquart Klosters Platz St. Moritz Alp Grüm
Genève | 07:15 | 09:15 |
Morges | 07:42 | 09:42 |
Yverdon-les-Bains | 08:06 | 10:06 |
Neuchâtel | 08:26 | 10:26 |
Biel/Bienne | 08:46 | 10:46 |
Solothurn | 09:01 | 11:01 |
Olten | 09:20 | 11:20 |
Aarau | 09:31 | 11:31 |
Zürich HB | 09:56 | 11:56 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich HB | 10:07 | 12:07 |
Sargans | 11:03 | 13:03 |
Landquart | 11:11 | 13:11 |
Numer | 1271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Landquart | 11:17 | 13:17 |
Malans GR | 11:20 | 13:20 |
Schiers | 11:31 | 13:31 |
Küblis | 11:41 | 13:41 |
Klosters Platz | 11:58 | 13:58 |
Numer | 7035 | 7043 |
RE13 | RE13 | |
Przesiadka | ||
Klosters Platz | 12:00 | 14:00 |
Zernez | 12:28 | 14:28 |
Zuoz | 12:47 | 14:47 |
Bever | 12:55 | 14:55 |
Samedan | 13:00 | 15:00 |
Celerina | 13:05 | 15:05 |
St. Moritz | 13:09 | 15:09 |
Numer | 1335 | 1343 |
RE3 | RE3 | |
Przesiadka | ||
St. Moritz | 13:17 | 15:48 |
Pontresina | 13:28 | 16:05 |
Morteratsch | - | 16:18 |
Bernina Lagalb | - | 16:31 |
Alp Grüm | 14:07 | 16:49 |
Numer | 973 | 4645 |
BEX | R19 | |
Czas | 6:52 | 7:34 |
środa, 19 czerwca 2024 07:00
Genève Zürich HB Chur Alp Grüm
Genève | 08:42 |
Lausanne | 09:19 |
Fribourg/Freiburg | 10:04 |
Bern | 10:31 |
Zürich HB | 11:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 11:38 |
Sargans | 12:33 |
Landquart | 12:42 |
Chur | 12:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:28 |
Numer | 955 |
BEX | |
Czas | 7:46 |
Genève Olten Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:18 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Olten | 10:30 |
Zürich HB | 11:12 |
Pfäffikon SZ | 11:41 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Landquart | 12:34 |
Chur | 12:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 12:58 |
Thusis | 13:29 |
Tiefencastel | 13:46 |
Filisur | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 14:14 |
Preda | 14:32 |
Samedan | 14:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 14:48 |
Pontresina | 14:57 |
Numer | 1941 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 15:04 |
Bernina Diavolezza | 15:23 |
Alp Grüm | 15:42 |
Numer | 1641 |
RE9 | |
Czas | 7:27 |
Genève Zürich HB Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 07:42 |
Lausanne | 08:19 |
Fribourg/Freiburg | 09:04 |
Bern | 09:31 |
Zürich HB | 10:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 10:38 |
Sargans | 11:33 |
Landquart | 11:42 |
Chur | 11:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 11:58 |
Thusis | 12:29 |
Tiefencastel | 12:46 |
Filisur | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 13:14 |
Preda | 13:32 |
Samedan | 13:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 13:48 |
Pontresina | 13:57 |
Numer | 1937 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 14:08 |
Bernina Lagalb | 14:31 |
Alp Grüm | 14:49 |
Numer | 4637 |
R19 | |
Czas | 7:07 |
Genève Zürich HB Landquart Klosters Platz St. Moritz Alp Grüm
Genève | 07:15 | 09:15 |
Morges | 07:42 | 09:42 |
Yverdon-les-Bains | 08:06 | 10:06 |
Neuchâtel | 08:26 | 10:26 |
Biel/Bienne | 08:46 | 10:46 |
Solothurn | 09:01 | 11:01 |
Olten | 09:20 | 11:20 |
Aarau | 09:31 | 11:31 |
Zürich HB | 09:56 | 11:56 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich HB | 10:07 | 12:07 |
Sargans | 11:03 | 13:03 |
Landquart | 11:11 | 13:11 |
Numer | 1271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Landquart | 11:17 | 13:17 |
Malans GR | 11:20 | 13:20 |
Schiers | 11:31 | 13:31 |
Küblis | 11:41 | 13:41 |
Klosters Platz | 11:58 | 13:58 |
Numer | 7035 | 7043 |
RE13 | RE13 | |
Przesiadka | ||
Klosters Platz | 12:00 | 14:00 |
Zernez | 12:28 | 14:28 |
Zuoz | 12:47 | 14:47 |
Bever | 12:55 | 14:55 |
Samedan | 13:00 | 15:00 |
Celerina | 13:05 | 15:05 |
St. Moritz | 13:09 | 15:09 |
Numer | 1335 | 1343 |
RE3 | RE3 | |
Przesiadka | ||
St. Moritz | 13:17 | 15:48 |
Pontresina | 13:28 | 16:05 |
Morteratsch | - | 16:18 |
Bernina Lagalb | - | 16:31 |
Alp Grüm | 14:07 | 16:49 |
Numer | 973 | 4645 |
BEX | R19 | |
Czas | 6:52 | 7:34 |
Czwartek, 20 czerwca 2024 07:00
Genève Zürich HB Chur Alp Grüm
Genève | 08:42 |
Lausanne | 09:19 |
Fribourg/Freiburg | 10:04 |
Bern | 10:31 |
Zürich HB | 11:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 11:38 |
Sargans | 12:33 |
Landquart | 12:42 |
Chur | 12:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:28 |
Numer | 955 |
BEX | |
Czas | 7:46 |
Genève Olten Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:18 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Olten | 10:30 |
Zürich HB | 11:12 |
Pfäffikon SZ | 11:41 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Landquart | 12:34 |
Chur | 12:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 12:58 |
Thusis | 13:29 |
Tiefencastel | 13:46 |
Filisur | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 14:14 |
Preda | 14:32 |
Samedan | 14:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 14:48 |
Pontresina | 14:57 |
Numer | 1941 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 15:04 |
Bernina Diavolezza | 15:23 |
Alp Grüm | 15:42 |
Numer | 1641 |
RE9 | |
Czas | 7:27 |
Genève Zürich HB Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 07:42 |
Lausanne | 08:19 |
Fribourg/Freiburg | 09:04 |
Bern | 09:31 |
Zürich HB | 10:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 10:38 |
Sargans | 11:33 |
Landquart | 11:42 |
Chur | 11:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 11:58 |
Thusis | 12:29 |
Tiefencastel | 12:46 |
Filisur | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 13:14 |
Preda | 13:32 |
Samedan | 13:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 13:48 |
Pontresina | 13:57 |
Numer | 1937 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 14:08 |
Bernina Lagalb | 14:31 |
Alp Grüm | 14:49 |
Numer | 4637 |
R19 | |
Czas | 7:07 |
Genève Zürich HB Landquart Klosters Platz St. Moritz Alp Grüm
Genève | 07:15 |
Morges | 07:42 |
Yverdon-les-Bains | 08:06 |
Neuchâtel | 08:26 |
Biel/Bienne | 08:46 |
Solothurn | 09:01 |
Olten | 09:20 |
Aarau | 09:31 |
Zürich HB | 09:56 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Numer | 1271 |
ICE | |
Przesiadka | |
Landquart | 11:17 |
Malans GR | 11:20 |
Schiers | 11:31 |
Küblis | 11:41 |
Klosters Platz | 11:58 |
Numer | 7035 |
RE13 | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 12:00 |
Zernez | 12:28 |
Zuoz | 12:47 |
Bever | 12:55 |
Samedan | 13:00 |
Celerina | 13:05 |
St. Moritz | 13:09 |
Numer | 1335 |
RE3 | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 13:17 |
Pontresina | 13:28 |
Alp Grüm | 14:07 |
Numer | 973 |
BEX | |
Czas | 6:52 |
Piątek, 21 czerwca 2024 07:00
Genève Zürich HB Chur Alp Grüm
Genève | 08:42 |
Lausanne | 09:19 |
Fribourg/Freiburg | 10:04 |
Bern | 10:31 |
Zürich HB | 11:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 11:38 |
Sargans | 12:33 |
Landquart | 12:42 |
Chur | 12:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:28 |
Numer | 955 |
BEX | |
Czas | 7:46 |
Genève Olten Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:18 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Olten | 10:30 |
Zürich HB | 11:12 |
Pfäffikon SZ | 11:41 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Landquart | 12:34 |
Chur | 12:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 12:58 |
Thusis | 13:29 |
Tiefencastel | 13:46 |
Filisur | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 14:14 |
Preda | 14:32 |
Samedan | 14:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 14:48 |
Pontresina | 14:57 |
Numer | 1941 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 15:04 |
Bernina Diavolezza | 15:23 |
Alp Grüm | 15:42 |
Numer | 1641 |
RE9 | |
Czas | 7:27 |
Genève Zürich HB Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 07:42 |
Lausanne | 08:19 |
Fribourg/Freiburg | 09:04 |
Bern | 09:31 |
Zürich HB | 10:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 10:38 |
Sargans | 11:33 |
Landquart | 11:42 |
Chur | 11:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 11:58 |
Thusis | 12:29 |
Tiefencastel | 12:46 |
Filisur | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 13:14 |
Preda | 13:32 |
Samedan | 13:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 13:48 |
Pontresina | 13:57 |
Numer | 1937 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 14:08 |
Bernina Lagalb | 14:31 |
Alp Grüm | 14:49 |
Numer | 4637 |
R19 | |
Czas | 7:07 |
Genève Zürich HB Landquart Klosters Platz St. Moritz Alp Grüm
Genève | 07:15 |
Morges | 07:42 |
Yverdon-les-Bains | 08:06 |
Neuchâtel | 08:26 |
Biel/Bienne | 08:46 |
Solothurn | 09:01 |
Olten | 09:20 |
Aarau | 09:31 |
Zürich HB | 09:56 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:11 |
Numer | 1271 |
ICE | |
Przesiadka | |
Landquart | 11:17 |
Malans GR | 11:20 |
Schiers | 11:31 |
Küblis | 11:41 |
Klosters Platz | 11:58 |
Numer | 7035 |
RE13 | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 12:00 |
Zernez | 12:28 |
Zuoz | 12:47 |
Bever | 12:55 |
Samedan | 13:00 |
Celerina | 13:05 |
St. Moritz | 13:09 |
Numer | 1335 |
RE3 | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 13:17 |
Pontresina | 13:28 |
Alp Grüm | 14:07 |
Numer | 973 |
BEX | |
Czas | 6:52 |
Sobota, 22 czerwca 2024 07:00
Genève Chur Alp Grüm
Genève | 08:42 |
Lausanne | 09:19 |
Fribourg/Freiburg | 10:04 |
Bern | 10:31 |
Zürich HB | 11:38 |
Sargans | 12:33 |
Landquart | 12:42 |
Chur | 12:52 |
Numer | 903 |
IC | |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:28 |
Numer | 955 |
BEX | |
Czas | 7:46 |
Genève Zürich HB Landquart Klosters Platz St. Moritz Alp Grüm
Genève | 07:15 | 07:42 |
Lausanne | - | 08:19 |
Fribourg/Freiburg | - | 09:04 |
Bern | - | 09:31 |
Morges | 07:42 | - |
Yverdon-les-Bains | 08:06 | - |
Neuchâtel | 08:26 | - |
Biel/Bienne | 08:46 | - |
Solothurn | 09:01 | - |
Olten | 09:20 | - |
Aarau | 09:31 | - |
Zürich HB | 09:56 | 10:28 |
Linia | IC5 | IC1 |
Przesiadka | ||
Zürich HB | 10:07 | 10:38 |
Sargans | 11:03 | 11:33 |
Landquart | 11:11 | 11:41 |
Numer | 1271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Landquart | 11:17 | 11:47 |
Malans GR | 11:20 | 11:50 |
Schiers | 11:31 | 12:00 |
Küblis | 11:41 | 12:11 |
Klosters Platz | 11:58 | 12:28 |
Numer | 7035 | 7037 |
RE13 | RE24 | |
Przesiadka | ||
Klosters Platz | 12:00 | 13:00 |
Zernez | 12:28 | 13:28 |
Zuoz | 12:47 | 13:47 |
Bever | 12:55 | 13:55 |
Samedan | 13:00 | 14:00 |
Celerina | 13:05 | 14:05 |
St. Moritz | 13:09 | 14:09 |
Numer | 1335 | 1339 |
RE3 | RE3 | |
Przesiadka | ||
St. Moritz | 13:17 | 14:48 |
Pontresina | 13:28 | 15:04 |
Bernina Diavolezza | - | 15:23 |
Alp Grüm | 14:07 | 15:42 |
Numer | 973 | 1641 |
BEX | RE9 | |
Czas | 6:52 | 8:00 |
Niedziela, 23 czerwca 2024 07:00
Genève Chur Alp Grüm
Genève | 08:42 |
Lausanne | 09:19 |
Fribourg/Freiburg | 10:04 |
Bern | 10:31 |
Zürich HB | 11:38 |
Sargans | 12:33 |
Landquart | 12:42 |
Chur | 12:52 |
Numer | 903 |
IC | |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:28 |
Numer | 955 |
BEX | |
Czas | 7:46 |
Genève Zürich HB Landquart Klosters Platz St. Moritz Alp Grüm
Genève | 07:15 | 07:42 |
Lausanne | - | 08:19 |
Fribourg/Freiburg | - | 09:04 |
Bern | - | 09:31 |
Morges | 07:42 | - |
Yverdon-les-Bains | 08:06 | - |
Neuchâtel | 08:26 | - |
Biel/Bienne | 08:46 | - |
Solothurn | 09:01 | - |
Olten | 09:20 | - |
Aarau | 09:31 | - |
Zürich HB | 09:56 | 10:28 |
Linia | IC5 | IC1 |
Przesiadka | ||
Zürich HB | 10:07 | 10:38 |
Sargans | 11:03 | 11:33 |
Landquart | 11:11 | 11:41 |
Numer | 1271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Landquart | 11:17 | 11:47 |
Malans GR | 11:20 | 11:50 |
Schiers | 11:31 | 12:00 |
Küblis | 11:41 | 12:11 |
Klosters Platz | 11:58 | 12:28 |
Numer | 7035 | 7037 |
RE13 | RE24 | |
Przesiadka | ||
Klosters Platz | 12:00 | 13:00 |
Zernez | 12:28 | 13:28 |
Zuoz | 12:47 | 13:47 |
Bever | 12:55 | 13:55 |
Samedan | 13:00 | 14:00 |
Celerina | 13:05 | 14:05 |
St. Moritz | 13:09 | 14:09 |
Numer | 1335 | 1339 |
RE3 | RE3 | |
Przesiadka | ||
St. Moritz | 13:17 | 14:48 |
Pontresina | 13:28 | 15:04 |
Bernina Diavolezza | - | 15:23 |
Alp Grüm | 14:07 | 15:42 |
Numer | 973 | 1641 |
BEX | RE9 | |
Czas | 6:52 | 8:00 |
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 07:00
Genève Zürich HB Chur Alp Grüm
Genève | 08:42 |
Lausanne | 09:19 |
Fribourg/Freiburg | 10:04 |
Bern | 10:31 |
Zürich HB | 11:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 11:38 |
Sargans | 12:33 |
Landquart | 12:42 |
Chur | 12:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:28 |
Numer | 955 |
BEX | |
Czas | 7:46 |
Genève Olten Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:18 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Olten | 10:30 |
Zürich HB | 11:12 |
Pfäffikon SZ | 11:41 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Landquart | 12:34 |
Chur | 12:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 12:58 |
Thusis | 13:29 |
Tiefencastel | 13:46 |
Filisur | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 14:14 |
Preda | 14:32 |
Samedan | 14:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 14:48 |
Pontresina | 14:57 |
Numer | 1941 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 15:04 |
Bernina Diavolezza | 15:23 |
Alp Grüm | 15:42 |
Numer | 1641 |
RE9 | |
Czas | 7:27 |
Genève Zürich HB Chur Samedan Pontresina Alp Grüm
Genève | 07:42 |
Lausanne | 08:19 |
Fribourg/Freiburg | 09:04 |
Bern | 09:31 |
Zürich HB | 10:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich HB | 10:38 |
Sargans | 11:33 |
Landquart | 11:42 |
Chur | 11:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 11:58 |
Thusis | 12:29 |
Tiefencastel | 12:46 |
Filisur | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 13:14 |
Preda | 13:32 |
Samedan | 13:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 13:48 |
Pontresina | 13:57 |
Numer | 1937 |
R15 | |
Przesiadka | |
Pontresina | 14:08 |
Bernina Lagalb | 14:31 |
Alp Grüm | 14:49 |
Numer | 4637 |
R19 | |
Czas | 7:07 |
Genève Zürich HB Landquart Klosters Platz St. Moritz Alp Grüm
Genève | 07:15 | 09:15 |
Morges | 07:42 | 09:42 |
Yverdon-les-Bains | 08:06 | 10:06 |
Neuchâtel | 08:26 | 10:26 |
Biel/Bienne | 08:46 | 10:46 |
Solothurn | 09:01 | 11:01 |
Olten | 09:20 | 11:20 |
Aarau | 09:31 | 11:31 |
Zürich HB | 09:56 | 11:56 |
Linia | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||
Zürich HB | 10:07 | 12:07 |
Sargans | 11:03 | 13:03 |
Landquart | 11:11 | 13:11 |
Numer | 1271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Landquart | 11:17 | 13:17 |
Malans GR | 11:20 | 13:20 |
Schiers | 11:31 | 13:31 |
Küblis | 11:41 | 13:41 |
Klosters Platz | 11:58 | 13:58 |
Numer | 7035 | 7043 |
RE13 | RE13 | |
Przesiadka | ||
Klosters Platz | 12:00 | 14:00 |
Zernez | 12:28 | 14:28 |
Zuoz | 12:47 | 14:47 |
Bever | 12:55 | 14:55 |
Samedan | 13:00 | 15:00 |
Celerina | 13:05 | 15:05 |
St. Moritz | 13:09 | 15:09 |
Numer | 1335 | 1343 |
RE3 | RE3 | |
Przesiadka | ||
St. Moritz | 13:17 | 15:48 |
Pontresina | 13:28 | 16:05 |
Morteratsch | - | 16:18 |
Bernina Lagalb | - | 16:31 |
Alp Grüm | 14:07 | 16:49 |
Numer | 973 | 4645 |
BEX | R19 | |
Czas | 6:52 | 7:34 |