Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Courcelles-Motte Etterbeek
Sobota, 11 maja 2024 07:00
Courcelles-Motte Luttre Braine-L'alleud Etterbeek
Courcelles-Motte | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Luttre | 08:58 | 10:58 | 12:58 |
Numer | 4378 | 4380 | 4382 |
Linia | L | L | L |
Przesiadka | |||
Luttre | 09:23 | 11:23 | 13:23 |
Nivelles | 09:31 | 11:31 | 13:31 |
Braine-L'alleud | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Numer | 3109 | 3111 | 3113 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Braine-L'alleud | 10:04 | 12:04 | 14:04 |
Waterloo | 10:08 | 12:08 | 14:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 10:13 | 12:13 | 14:13 |
Linkebeek | 10:19 | 12:19 | 14:19 |
Saint-Job | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Boondael | 10:28 | 12:28 | 14:28 |
Etterbeek | 10:32 | 12:32 | 14:32 |
Numer | 4009 | 4011 | 4013 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Czas | 1:42 | 1:42 | 1:42 |
Courcelles-Motte Marchienne-Au-Pont Braine-L'alleud Etterbeek
Courcelles-Motte | 09:09 | 11:09 |
Roux | 09:13 | 11:13 |
Marchienne-Au-Pont | 09:16 | 11:16 |
Numer | 4358 | 4360 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Marchienne-Au-Pont | 10:10 | 12:10 |
Luttre | 10:23 | 12:23 |
Nivelles | 10:31 | 12:31 |
Braine-L'alleud | 10:40 | 12:40 |
Numer | 3110 | 3112 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Braine-L'alleud | 11:04 | 13:04 |
Waterloo | 11:08 | 13:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 11:13 | 13:13 |
Linkebeek | 11:19 | 13:19 |
Saint-Job | 11:23 | 13:23 |
Boondael | 11:28 | 13:28 |
Etterbeek | 11:32 | 13:32 |
Numer | 4010 | 4012 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Czas | 2:23 | 2:23 |
Niedziela, 12 maja 2024 07:00
Courcelles-Motte Luttre Braine-L'alleud Etterbeek
Courcelles-Motte | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Luttre | 08:58 | 10:58 | 12:58 |
Numer | 4378 | 4380 | 4382 |
Linia | L | L | L |
Przesiadka | |||
Luttre | 09:23 | 11:23 | 13:23 |
Nivelles | 09:31 | 11:31 | 13:31 |
Braine-L'alleud | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
Numer | 3109 | 3111 | 3113 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Braine-L'alleud | 10:04 | 12:04 | 14:04 |
Waterloo | 10:08 | 12:08 | 14:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 10:13 | 12:13 | 14:13 |
Linkebeek | 10:19 | 12:19 | 14:19 |
Saint-Job | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Boondael | 10:28 | 12:28 | 14:28 |
Etterbeek | 10:32 | 12:32 | 14:32 |
Numer | 4009 | 4011 | 4013 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Czas | 1:42 | 1:42 | 1:42 |
Courcelles-Motte Marchienne-Au-Pont Braine-L'alleud Etterbeek
Courcelles-Motte | 09:09 | 11:09 |
Roux | 09:13 | 11:13 |
Marchienne-Au-Pont | 09:16 | 11:16 |
Numer | 4358 | 4360 |
Linia | L | L |
Przesiadka | ||
Marchienne-Au-Pont | 10:10 | 12:10 |
Luttre | 10:23 | 12:23 |
Nivelles | 10:31 | 12:31 |
Braine-L'alleud | 10:40 | 12:40 |
Numer | 3110 | 3112 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Braine-L'alleud | 11:04 | 13:04 |
Waterloo | 11:08 | 13:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 11:13 | 13:13 |
Linkebeek | 11:19 | 13:19 |
Saint-Job | 11:23 | 13:23 |
Boondael | 11:28 | 13:28 |
Etterbeek | 11:32 | 13:32 |
Numer | 4010 | 4012 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Czas | 2:23 | 2:23 |
Poniedziałek, 13 maja 2024 07:00
Courcelles-Motte Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 |
Etterbeek | 08:48 | 09:48 |
Numer | 4007 | 4008 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Czas | 59 min | 58 min |
Courcelles-Motte Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:08 | 08:08 | 09:08 |
Roux | 07:12 | 08:12 | 09:12 |
Marchienne-Au-Pont | 07:16 | 08:16 | 09:16 |
Charleroi-Central | 07:22 | 08:22 | 09:22 |
Numer | 4027 | 4028 | 4029 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Przesiadka | |||
Charleroi-Central | 07:35 | 08:35 | 09:35 |
Fleurus | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
Court-Saint-Etienne | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Ottignies | 08:06 | 09:06 | 10:06 |
Numer | 5707 | 5708 | 5709 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Ottignies | 08:17 | 09:17 | 10:17 |
Profondsart | 08:22 | 09:22 | 10:22 |
Genval | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
La Hulpe | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Watermael | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Etterbeek | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Numer | 6579 | 6580 | 6581 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Czas | 1:39 | 1:39 | 1:39 |
Wtorek, 14 maja 2024 07:00
Courcelles-Motte Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 |
Etterbeek | 08:48 | 09:48 |
Numer | 4007 | 4008 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Czas | 59 min | 58 min |
Courcelles-Motte Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Courcelles-Motte | 09:08 |
Roux | 09:12 |
Marchienne-Au-Pont | 09:16 |
Charleroi-Central | 09:22 |
Numer | 4029 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:35 |
Fleurus | 09:46 |
Court-Saint-Etienne | 10:02 |
Ottignies | 10:06 |
Numer | 5709 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 10:17 |
Profondsart | 10:22 |
Genval | 10:28 |
La Hulpe | 10:31 |
Watermael | 10:45 |
Etterbeek | 10:47 |
Numer | 6581 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 1:39 |
Courcelles-Motte Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:08 | 08:08 |
Roux | 07:12 | 08:12 |
Marchienne-Au-Pont | 07:15 | 08:15 |
Numer | 4027 | 4028 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Marchienne-Au-Pont | 07:30 | 08:30 |
Luttre | 07:41 | 08:41 |
Nivelles | 07:50 | 08:50 |
Braine-L'alleud | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 08:18 | 09:19 |
Bruxelles-Central | 08:22 | 09:23 |
Numer | 4507 | 4508 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 | 09:42 |
Etterbeek | 08:45 | 09:45 |
Numer | 3957 | 3958 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Czas | 1:37 | 1:37 |
środa, 15 maja 2024 07:00
Courcelles-Motte Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 |
Etterbeek | 08:48 | 09:48 |
Numer | 4007 | 4008 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Czas | 59 min | 58 min |
Courcelles-Motte Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Courcelles-Motte | 09:08 |
Roux | 09:12 |
Marchienne-Au-Pont | 09:16 |
Charleroi-Central | 09:22 |
Numer | 4029 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:35 |
Fleurus | 09:46 |
Court-Saint-Etienne | 10:02 |
Ottignies | 10:06 |
Numer | 5709 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 10:17 |
Profondsart | 10:22 |
Genval | 10:28 |
La Hulpe | 10:31 |
Watermael | 10:45 |
Etterbeek | 10:47 |
Numer | 6581 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 1:39 |
Courcelles-Motte Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:08 | 08:08 |
Roux | 07:12 | 08:12 |
Marchienne-Au-Pont | 07:15 | 08:15 |
Numer | 4027 | 4028 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Marchienne-Au-Pont | 07:30 | 08:30 |
Luttre | 07:41 | 08:41 |
Nivelles | 07:50 | 08:50 |
Braine-L'alleud | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 08:18 | 09:19 |
Bruxelles-Central | 08:22 | 09:23 |
Numer | 4507 | 4508 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 | 09:42 |
Etterbeek | 08:45 | 09:45 |
Numer | 3957 | 3958 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Czas | 1:37 | 1:37 |
Czwartek, 16 maja 2024 07:00
Courcelles-Motte Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 |
Etterbeek | 08:48 | 09:48 |
Numer | 4007 | 4008 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Czas | 59 min | 58 min |
Courcelles-Motte Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:08 | 08:08 | 09:08 |
Roux | 07:12 | 08:12 | 09:12 |
Marchienne-Au-Pont | 07:16 | 08:16 | 09:16 |
Charleroi-Central | 07:22 | 08:22 | 09:22 |
Numer | 4027 | 4028 | 4029 |
Linia | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Przesiadka | |||
Charleroi-Central | 07:35 | 08:35 | 09:35 |
Fleurus | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
Court-Saint-Etienne | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Ottignies | 08:06 | 09:06 | 10:06 |
Numer | 5707 | 5708 | 5709 |
Linia | IC | IC | IC |
Przesiadka | |||
Ottignies | 08:17 | 09:17 | 10:17 |
Profondsart | 08:22 | 09:22 | 10:22 |
Genval | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
La Hulpe | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Watermael | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Etterbeek | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Numer | 6579 | 6580 | 6581 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | |
Czas | 1:39 | 1:39 | 1:39 |
Piątek, 17 maja 2024 07:00
Courcelles-Motte Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 |
Etterbeek | 08:48 | 09:48 |
Numer | 4007 | 4008 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Czas | 59 min | 58 min |
Courcelles-Motte Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Courcelles-Motte | 09:08 |
Roux | 09:12 |
Marchienne-Au-Pont | 09:16 |
Charleroi-Central | 09:22 |
Numer | 4029 |
Linia | S19 |
S | |
Przesiadka | |
Charleroi-Central | 09:35 |
Fleurus | 09:46 |
Court-Saint-Etienne | 10:02 |
Ottignies | 10:06 |
Numer | 5709 |
Linia | IC |
Przesiadka | |
Ottignies | 10:17 |
Profondsart | 10:22 |
Genval | 10:28 |
La Hulpe | 10:31 |
Watermael | 10:45 |
Etterbeek | 10:47 |
Numer | 6581 |
Linia | S8 |
S | |
Czas | 1:39 |
Courcelles-Motte Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Etterbeek
Courcelles-Motte | 07:08 | 08:08 |
Roux | 07:12 | 08:12 |
Marchienne-Au-Pont | 07:15 | 08:15 |
Numer | 4027 | 4028 |
Linia | S19 | S19 |
S | S | |
Przesiadka | ||
Marchienne-Au-Pont | 07:30 | 08:30 |
Luttre | 07:41 | 08:41 |
Nivelles | 07:50 | 08:50 |
Braine-L'alleud | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 08:18 | 09:19 |
Bruxelles-Central | 08:22 | 09:23 |
Numer | 4507 | 4508 |
Linia | IC | IC |
Przesiadka | ||
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 | 09:42 |
Etterbeek | 08:45 | 09:45 |
Numer | 3957 | 3958 |
Linia | S8 | S8 |
S | S | |
Czas | 1:37 | 1:37 |