Göttingen til Braunschweig Hbf Rutetabell
Mandag 10. juni 2024 07:00
Göttingen Uelzen Braunschweig Hbf
Göttingen | 07:07 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Nörten-Hardenberg | 07:14 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Northeim(Han) | 07:20 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Einbeck-Salzderhelden | 07:27 | - | - | - | - |
Freden(Leine) | 07:40 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
Alfeld(Leine) | 07:46 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Elze(Han) | 07:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
Nordstemmen | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Hannover Hbf | 08:40 | 10:40 | 12:29 | 14:40 | 16:40 |
Langenhagen Mitte | 08:48 | 10:48 | 12:37 | 14:48 | 16:48 |
Celle | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Eschede | 09:17 | 11:17 | - | 15:17 | 17:17 |
Unterlüß | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 |
Suderburg | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 |
Uelzen | 09:39 | 11:38 | 13:38 | 15:39 | 17:38 |
Linje | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 |
Bytte | |||||
Uelzen | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
Wieren | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Bad Bodenteich | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Wittingen | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Knesebeck | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
Schönewörde | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 |
Wahrenholz | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Gifhorn | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 |
Rötgesbüttel | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Braunschweig Hbf | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 | 19:54 |
Linje | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 |
Reisetid | 4 t 47 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 |
Tirsdag 11. juni 2024 07:00
Göttingen Uelzen Braunschweig Hbf
Göttingen | 07:07 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Nörten-Hardenberg | 07:14 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Northeim(Han) | 07:20 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Einbeck-Salzderhelden | 07:27 | - | - | - | - |
Freden(Leine) | 07:40 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
Alfeld(Leine) | 07:46 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Elze(Han) | 07:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
Nordstemmen | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Hannover Hbf | 08:40 | 10:40 | 12:29 | 14:40 | 16:40 |
Langenhagen Mitte | 08:48 | 10:48 | 12:37 | 14:48 | 16:48 |
Celle | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Eschede | 09:17 | 11:17 | - | 15:17 | 17:17 |
Unterlüß | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 |
Suderburg | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 |
Uelzen | 09:39 | 11:38 | 13:38 | 15:39 | 17:38 |
Linje | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 |
Bytte | |||||
Uelzen | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
Wieren | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Bad Bodenteich | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Wittingen | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Knesebeck | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
Schönewörde | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 |
Wahrenholz | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Gifhorn | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 |
Rötgesbüttel | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Braunschweig Hbf | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 | 19:54 |
Linje | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 |
Reisetid | 4 t 47 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 |
Onsdag 12. juni 2024 07:00
Göttingen Uelzen Braunschweig Hbf
Göttingen | 07:07 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Nörten-Hardenberg | 07:14 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Northeim(Han) | 07:20 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Einbeck-Salzderhelden | 07:27 | - | - | - | - |
Freden(Leine) | 07:40 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
Alfeld(Leine) | 07:46 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Elze(Han) | 07:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
Nordstemmen | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Hannover Hbf | 08:40 | 10:40 | 12:29 | 14:40 | 16:40 |
Langenhagen Mitte | 08:48 | 10:48 | 12:37 | 14:48 | 16:48 |
Celle | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Eschede | 09:17 | 11:17 | - | 15:17 | 17:17 |
Unterlüß | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 |
Suderburg | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 |
Uelzen | 09:39 | 11:38 | 13:38 | 15:39 | 17:38 |
Linje | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 |
Bytte | |||||
Uelzen | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
Wieren | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Bad Bodenteich | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Wittingen | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Knesebeck | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
Schönewörde | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 |
Wahrenholz | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Gifhorn | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 |
Rötgesbüttel | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Braunschweig Hbf | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 | 19:54 |
Linje | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 |
Reisetid | 4 t 47 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 |
Torsdag 13. juni 2024 07:00
Göttingen Uelzen Braunschweig Hbf
Göttingen | 07:07 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Nörten-Hardenberg | 07:14 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Northeim(Han) | 07:20 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Einbeck-Salzderhelden | 07:27 | - | - | - | - |
Freden(Leine) | 07:40 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
Alfeld(Leine) | 07:46 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Elze(Han) | 07:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
Nordstemmen | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Hannover Hbf | 08:40 | 10:40 | 12:29 | 14:40 | 16:40 |
Langenhagen Mitte | 08:48 | 10:48 | 12:37 | 14:48 | 16:48 |
Celle | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Eschede | 09:17 | 11:17 | - | 15:17 | 17:17 |
Unterlüß | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 |
Suderburg | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 |
Uelzen | 09:39 | 11:38 | 13:38 | 15:39 | 17:38 |
Linje | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 |
Bytte | |||||
Uelzen | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
Wieren | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Bad Bodenteich | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Wittingen | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Knesebeck | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
Schönewörde | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 |
Wahrenholz | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Gifhorn | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 |
Rötgesbüttel | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Braunschweig Hbf | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 | 19:54 |
Linje | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 |
Reisetid | 4 t 47 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 |
Fredag 14. juni 2024 07:00
Göttingen Uelzen Braunschweig Hbf
Göttingen | 07:07 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Nörten-Hardenberg | 07:14 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Northeim(Han) | 07:20 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Einbeck-Salzderhelden | 07:27 | - | - | - | - |
Freden(Leine) | 07:40 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
Alfeld(Leine) | 07:46 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Elze(Han) | 07:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
Nordstemmen | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Hannover Hbf | 08:40 | 10:40 | 12:29 | 14:40 | 16:40 |
Langenhagen Mitte | 08:48 | 10:48 | 12:37 | 14:48 | 16:48 |
Celle | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Eschede | 09:17 | 11:17 | - | 15:17 | 17:17 |
Unterlüß | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 |
Suderburg | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 |
Uelzen | 09:39 | 11:38 | 13:38 | 15:39 | 17:38 |
Linje | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 |
Bytte | |||||
Uelzen | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
Wieren | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Bad Bodenteich | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Wittingen | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Knesebeck | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
Schönewörde | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 |
Wahrenholz | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Gifhorn | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 |
Rötgesbüttel | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Braunschweig Hbf | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 | 19:54 |
Linje | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 |
Reisetid | 4 t 47 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 |
Lørdag 15. juni 2024 07:00
Göttingen Uelzen Braunschweig Hbf
Göttingen | 07:04 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Nörten-Hardenberg | 07:11 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Northeim(Han) | 07:17 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Freden(Leine) | 07:38 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
Alfeld(Leine) | 07:44 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Elze(Han) | 07:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
Nordstemmen | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Hannover Hbf | 08:40 | 10:40 | 12:29 | 14:40 | 16:40 |
Langenhagen Mitte | 08:48 | 10:48 | 12:37 | 14:48 | 16:48 |
Celle | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Eschede | 09:17 | 11:17 | - | 15:17 | 17:17 |
Unterlüß | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 |
Suderburg | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 |
Uelzen | 09:39 | 11:38 | 13:38 | 15:39 | 17:38 |
Linje | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 |
Bytte | |||||
Uelzen | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
Wieren | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Bad Bodenteich | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Wittingen | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Knesebeck | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
Schönewörde | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 |
Wahrenholz | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Gifhorn | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 |
Rötgesbüttel | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Braunschweig Hbf | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 | 19:54 |
Linje | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 |
Reisetid | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 |
Søndag 16. juni 2024 07:00
Göttingen Uelzen Braunschweig Hbf
Göttingen | 07:04 | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Nörten-Hardenberg | 07:11 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Northeim(Han) | 07:17 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Freden(Leine) | 07:38 | 09:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
Alfeld(Leine) | 07:44 | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
Elze(Han) | 07:59 | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 |
Nordstemmen | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Hannover Hbf | 08:40 | 10:40 | 12:29 | 14:40 | 16:40 |
Langenhagen Mitte | 08:48 | 10:48 | 12:37 | 14:48 | 16:48 |
Celle | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Eschede | 09:17 | 11:17 | - | 15:17 | 17:17 |
Unterlüß | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 |
Suderburg | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 |
Uelzen | 09:39 | 11:38 | 13:38 | 15:39 | 17:38 |
Linje | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 | RE2 |
Bytte | |||||
Uelzen | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
Wieren | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Bad Bodenteich | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Wittingen | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Knesebeck | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 | 18:48 |
Schönewörde | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 |
Wahrenholz | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Gifhorn | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 |
Rötgesbüttel | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Braunschweig Hbf | 11:54 | 13:54 | 15:54 | 17:54 | 19:54 |
Linje | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 | RB47 |
Reisetid | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 | 4 t 50 |