Cottbus Hbf til Braunschweig Hbf Rutetabell
Mandag 17. juni 2024 07:00
Cottbus, Hauptbahnhof Zoologischer Garten Bhf (Berlin) Magdeburg-Neustadt, Bahnhof Magdeburg-Neustadt Wieren Braunschweig Hbf
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kolkwitz, Bahnhof | 07:08 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:37 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 08:42 |
Linje | RE2 |
Bytte | |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:55 |
Brandenburg, Kirchmöser Bhf | 10:02 |
Wusterwitz, Bahnhof | 10:06 |
Genthin, Bahnhof | 10:15 |
Güsen, Bahnhof | 10:23 |
Burg (bei Magdeburg), Bahnhof | 10:30 |
Magdeburg-Neustadt, Bahnhof | 10:43 |
Linje | RE1 |
Bytte | |
Magdeburg-Neustadt | 10:45 |
Magdeburg-Rothensee | 10:51 |
Tangerhütte | 11:13 |
Stendal Hbf | 11:33 |
Kläden(Stendal) | 11:41 |
Hohenwulsch | 11:45 |
Brunau-Packebusch | 11:52 |
Salzwedel | 12:08 |
Wieren | 12:29 |
Linje | RE20 |
Bytte | |
Wieren | 13:20 |
Bad Bodenteich | 13:31 |
Wittingen | 13:42 |
Knesebeck | 13:48 |
Schönewörde | 13:56 |
Wahrenholz | 14:01 |
Gifhorn | 14:21 |
Rötgesbüttel | 14:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 14:48 |
Braunschweig Hbf | 14:54 |
Linje | RB47 |
Reisetid | 7 t 51 |
Tirsdag 18. juni 2024 07:00
Cottbus, Hauptbahnhof Zoologischer Garten Bhf (Berlin) Magdeburg-Neustadt, Bahnhof Magdeburg-Neustadt Wieren Braunschweig Hbf
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kolkwitz, Bahnhof | 07:08 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:37 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 08:42 |
Linje | RE2 |
Bytte | |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:55 |
Brandenburg, Kirchmöser Bhf | 10:02 |
Wusterwitz, Bahnhof | 10:06 |
Genthin, Bahnhof | 10:15 |
Güsen, Bahnhof | 10:23 |
Burg (bei Magdeburg), Bahnhof | 10:30 |
Magdeburg-Neustadt, Bahnhof | 10:43 |
Linje | RE1 |
Bytte | |
Magdeburg-Neustadt | 10:45 |
Magdeburg-Rothensee | 10:51 |
Tangerhütte | 11:13 |
Stendal Hbf | 11:33 |
Kläden(Stendal) | 11:41 |
Hohenwulsch | 11:45 |
Brunau-Packebusch | 11:52 |
Salzwedel | 12:08 |
Wieren | 12:29 |
Linje | RE20 |
Bytte | |
Wieren | 13:20 |
Bad Bodenteich | 13:31 |
Wittingen | 13:42 |
Knesebeck | 13:48 |
Schönewörde | 13:56 |
Wahrenholz | 14:01 |
Gifhorn | 14:21 |
Rötgesbüttel | 14:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 14:48 |
Braunschweig Hbf | 14:54 |
Linje | RB47 |
Reisetid | 7 t 51 |
Onsdag 19. juni 2024 07:00
Cottbus, Hauptbahnhof Zoologischer Garten Bhf (Berlin) Magdeburg-Neustadt, Bahnhof Magdeburg-Neustadt Wieren Braunschweig Hbf
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kolkwitz, Bahnhof | 07:08 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:37 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 08:42 |
Linje | RE2 |
Bytte | |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:55 |
Brandenburg, Kirchmöser Bhf | 10:02 |
Wusterwitz, Bahnhof | 10:06 |
Genthin, Bahnhof | 10:15 |
Güsen, Bahnhof | 10:23 |
Burg (bei Magdeburg), Bahnhof | 10:30 |
Magdeburg-Neustadt, Bahnhof | 10:43 |
Linje | RE1 |
Bytte | |
Magdeburg-Neustadt | 10:45 |
Magdeburg-Rothensee | 10:51 |
Tangerhütte | 11:13 |
Stendal Hbf | 11:33 |
Kläden(Stendal) | 11:41 |
Hohenwulsch | 11:45 |
Brunau-Packebusch | 11:52 |
Salzwedel | 12:08 |
Wieren | 12:29 |
Linje | RE20 |
Bytte | |
Wieren | 13:20 |
Bad Bodenteich | 13:31 |
Wittingen | 13:42 |
Knesebeck | 13:48 |
Schönewörde | 13:56 |
Wahrenholz | 14:01 |
Gifhorn | 14:21 |
Rötgesbüttel | 14:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 14:48 |
Braunschweig Hbf | 14:54 |
Linje | RB47 |
Reisetid | 7 t 51 |
Torsdag 20. juni 2024 07:00
Cottbus, Hauptbahnhof Zoologischer Garten Bhf (Berlin) Magdeburg-Neustadt, Bahnhof Magdeburg-Neustadt Wieren Braunschweig Hbf
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 | 08:04 |
Kolkwitz, Bahnhof | 07:08 | - |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 | - |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 | 08:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 | 08:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 | 08:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 | 08:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 | 08:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 | 08:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 | 09:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 | 09:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 | 09:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 | 09:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:37 | 09:37 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 08:42 | 09:42 |
Linje | RE2 | RE2 |
Bytte | ||
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 | 10:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 | 10:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 | 10:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 | 10:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 | 10:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:55 | 10:55 |
Brandenburg, Kirchmöser Bhf | 10:02 | 11:02 |
Wusterwitz, Bahnhof | 10:06 | 11:06 |
Genthin, Bahnhof | 10:15 | 11:15 |
Güsen, Bahnhof | 10:23 | 11:23 |
Burg (bei Magdeburg), Bahnhof | 10:30 | 11:30 |
Magdeburg-Neustadt, Bahnhof | 10:43 | 11:43 |
Linje | RE1 | RE1 |
Bytte | ||
Magdeburg-Neustadt | 10:45 | 11:45 |
Magdeburg-Rothensee | 10:51 | 11:51 |
Tangerhütte | 11:13 | 12:13 |
Stendal Hbf | 11:33 | 12:31 |
Kläden(Stendal) | 11:41 | 12:41 |
Hohenwulsch | 11:45 | 12:45 |
Brunau-Packebusch | 11:52 | 12:52 |
Salzwedel | 12:08 | 13:08 |
Wieren | 12:29 | 13:29 |
Linje | RE20 | RE20 |
Bytte | ||
Wieren | 13:20 | 14:20 |
Bad Bodenteich | 13:31 | 14:31 |
Wittingen | 13:42 | 14:42 |
Knesebeck | 13:48 | 14:48 |
Schönewörde | 13:56 | 14:56 |
Wahrenholz | 14:01 | 15:01 |
Gifhorn | 14:21 | 15:21 |
Rötgesbüttel | 14:30 | 15:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 14:48 | 15:48 |
Braunschweig Hbf | 14:54 | 15:54 |
Linje | RB47 | RB47 |
Reisetid | 7 t 51 | 7 t 50 |
Fredag 21. juni 2024 07:00
Cottbus, Hauptbahnhof Zoologischer Garten Bhf (Berlin) Magdeburg-Neustadt, Bahnhof Magdeburg-Neustadt Wieren Braunschweig Hbf
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kolkwitz, Bahnhof | 07:08 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:37 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 08:42 |
Linje | RE2 |
Bytte | |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:55 |
Brandenburg, Kirchmöser Bhf | 10:02 |
Wusterwitz, Bahnhof | 10:06 |
Genthin, Bahnhof | 10:15 |
Güsen, Bahnhof | 10:23 |
Burg (bei Magdeburg), Bahnhof | 10:30 |
Magdeburg-Neustadt, Bahnhof | 10:43 |
Linje | RE1 |
Bytte | |
Magdeburg-Neustadt | 10:45 |
Magdeburg-Rothensee | 10:51 |
Tangerhütte | 11:13 |
Stendal Hbf | 11:33 |
Kläden(Stendal) | 11:41 |
Hohenwulsch | 11:45 |
Brunau-Packebusch | 11:52 |
Salzwedel | 12:08 |
Wieren | 12:29 |
Linje | RE20 |
Bytte | |
Wieren | 13:20 |
Bad Bodenteich | 13:31 |
Wittingen | 13:42 |
Knesebeck | 13:48 |
Schönewörde | 13:56 |
Wahrenholz | 14:01 |
Gifhorn | 14:21 |
Rötgesbüttel | 14:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 14:48 |
Braunschweig Hbf | 14:54 |
Linje | RB47 |
Reisetid | 7 t 51 |
Lørdag 22. juni 2024 07:00
Cottbus, Hauptbahnhof Zoologischer Garten Bhf (Berlin) Magdeburg-Neustadt, Bahnhof Magdeburg-Neustadt Wieren Braunschweig Hbf
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:37 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 08:42 |
Linje | RE2 |
Bytte | |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:55 |
Brandenburg, Kirchmöser Bhf | 10:02 |
Wusterwitz, Bahnhof | 10:06 |
Genthin, Bahnhof | 10:15 |
Güsen, Bahnhof | 10:23 |
Burg (bei Magdeburg), Bahnhof | 10:30 |
Magdeburg-Neustadt, Bahnhof | 10:43 |
Linje | RE1 |
Bytte | |
Magdeburg-Neustadt | 10:45 |
Magdeburg-Rothensee | 10:51 |
Tangerhütte | 11:13 |
Stendal Hbf | 11:33 |
Kläden(Stendal) | 11:41 |
Hohenwulsch | 11:45 |
Brunau-Packebusch | 11:52 |
Salzwedel | 12:08 |
Wieren | 12:29 |
Linje | RE20 |
Bytte | |
Wieren | 13:20 |
Bad Bodenteich | 13:31 |
Wittingen | 13:42 |
Knesebeck | 13:48 |
Schönewörde | 13:56 |
Wahrenholz | 14:01 |
Gifhorn | 14:21 |
Rötgesbüttel | 14:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 14:48 |
Braunschweig Hbf | 14:54 |
Linje | RB47 |
Reisetid | 7 t 51 |
Søndag 23. juni 2024 07:00
Cottbus, Hauptbahnhof Zoologischer Garten Bhf (Berlin) Magdeburg-Neustadt, Bahnhof Magdeburg-Neustadt Wieren Braunschweig Hbf
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:37 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 08:42 |
Linje | RE2 |
Bytte | |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:55 |
Brandenburg, Kirchmöser Bhf | 10:02 |
Wusterwitz, Bahnhof | 10:06 |
Genthin, Bahnhof | 10:15 |
Güsen, Bahnhof | 10:23 |
Burg (bei Magdeburg), Bahnhof | 10:30 |
Magdeburg-Neustadt, Bahnhof | 10:43 |
Linje | RE1 |
Bytte | |
Magdeburg-Neustadt | 10:45 |
Magdeburg-Rothensee | 10:51 |
Tangerhütte | 11:13 |
Stendal Hbf | 11:33 |
Kläden(Stendal) | 11:41 |
Hohenwulsch | 11:45 |
Brunau-Packebusch | 11:52 |
Salzwedel | 12:08 |
Wieren | 12:29 |
Linje | RE20 |
Bytte | |
Wieren | 13:20 |
Bad Bodenteich | 13:31 |
Wittingen | 13:42 |
Knesebeck | 13:48 |
Schönewörde | 13:56 |
Wahrenholz | 14:01 |
Gifhorn | 14:21 |
Rötgesbüttel | 14:30 |
Braunschweig-Gliesmarode | 14:48 |
Braunschweig Hbf | 14:54 |
Linje | RB47 |
Reisetid | 7 t 51 |