Train O'Clock
Treintijden

Zaandam Rhenen Treintijden 1 februari 2023 om 13:20

13:38
Zaandam spoor 4
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3049
NSSprinter7351
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3049
NSSprinter7351
NSIntercity3049
13:45
Amsterdam Sloterdijk
13:54
Amsterdam Centraal
14:02
Amsterdam Amstel
14:23
Utrecht Centraal
14:31
Driebergen-Zeist
14:56
Driebergen-Zeist spoor 2
NSSprinter7351
15:01
Maarn
15:10
Veenendaal West
15:15
Veenendaal Centrum
15:21
Rhenen
14:08
Zaandam spoor 4
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3051
NSSprinter7353
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3051
NSSprinter7353
NSIntercity3051
14:15
Amsterdam Sloterdijk
14:24
Amsterdam Centraal
14:32
Amsterdam Amstel
14:53
Utrecht Centraal
15:01
Driebergen-Zeist
15:26
Driebergen-Zeist spoor 2
NSSprinter7353
15:31
Maarn
15:40
Veenendaal West
15:45
Veenendaal Centrum
15:51
Rhenen
14:38
Zaandam spoor 4
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3053
NSSprinter7355
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3053
NSSprinter7355
NSIntercity3053
14:45
Amsterdam Sloterdijk
14:54
Amsterdam Centraal
15:02
Amsterdam Amstel
15:23
Utrecht Centraal
15:31
Driebergen-Zeist
15:56
Driebergen-Zeist spoor 2
NSSprinter7355
16:01
Maarn
16:10
Veenendaal West
16:15
Veenendaal Centrum
16:21
Rhenen
15:08
Zaandam spoor 4
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3055
NSSprinter7357
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3055
NSSprinter7357
NSIntercity3055
15:15
Amsterdam Sloterdijk
15:24
Amsterdam Centraal
15:32
Amsterdam Amstel
15:53
Utrecht Centraal
16:01
Driebergen-Zeist
16:26
Driebergen-Zeist spoor 2
NSSprinter7357
16:31
Maarn
16:40
Veenendaal West
16:45
Veenendaal Centrum
16:51
Rhenen
15:38
Zaandam spoor 4
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3057
NSSprinter7359
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3057
NSSprinter7359
NSIntercity3057
15:45
Amsterdam Sloterdijk
15:54
Amsterdam Centraal
16:02
Amsterdam Amstel
16:23
Utrecht Centraal
16:31
Driebergen-Zeist
16:56
Driebergen-Zeist spoor 2
NSSprinter7359
17:01
Maarn
17:10
Veenendaal West
17:15
Veenendaal Centrum
17:21
Rhenen
16:08
Zaandam spoor 4
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3059
NSSprinter7361
1:43
1 overstap
8 stops
NSIntercity3059
NSSprinter7361
NSIntercity3059
16:15
Amsterdam Sloterdijk
16:24
Amsterdam Centraal
16:32
Amsterdam Amstel
16:53
Utrecht Centraal
17:01
Driebergen-Zeist
17:26
Driebergen-Zeist spoor 2
NSSprinter7361
17:31
Maarn
17:40
Veenendaal West
17:45
Veenendaal Centrum
17:51
Rhenen

Duur van de reis

De reistijd tussen Zaandam en Rhenen is 1:17