Train O'Clock
Treintijden

Zaandam Maastricht Treintijden 1 februari 2023 om 14:20

14:49
Zaandam
2:41
Directe
9 stops
NS Intercity855
2:41
Directe
9 stops
NS Intercity855
NS Intercity855
14:55
Amsterdam Sloterdijk
15:05
Amsterdam Centraal
15:13
Amsterdam Amstel
15:33
Utrecht Centraal
16:06
's-Hertogenbosch
16:27
Eindhoven Centraal
16:45
Weert
17:00
Roermond
17:16
Sittard
17:30
Maastricht
15:19
Zaandam
2:41
Directe
9 stops
NS Intercity857
2:41
Directe
9 stops
NS Intercity857
NS Intercity857
15:25
Amsterdam Sloterdijk
15:35
Amsterdam Centraal
15:43
Amsterdam Amstel
16:03
Utrecht Centraal
16:36
's-Hertogenbosch
16:57
Eindhoven Centraal
17:15
Weert
17:30
Roermond
17:46
Sittard
18:00
Maastricht
15:24
Zaandam
2:57
2 overstappen
12 stops
NS Sprinter7457
NS Intercity3957
Arriva Stoptrein32463
2:57
2 overstappen
12 stops
NS Sprinter7457
NS Intercity3957
Arriva Stoptrein32463
NS Sprinter7457
15:30
Amsterdam Sloterdijk
15:35
Amsterdam Sloterdijk
NS Intercity3957
15:45
Amsterdam Centraal
15:53
Amsterdam Amstel
16:14
Utrecht Centraal
16:45
's-Hertogenbosch
17:08
Eindhoven Centraal
17:26
Weert
17:40
Roermond
17:55
Sittard
18:00
Sittard
Arriva Stoptrein32463
18:04
Geleen-Lutterade
18:09
Beek-Elsloo
18:14
Bunde
18:21
Maastricht
15:49
Zaandam
2:41
Directe
9 stops
NS Intercity859
2:41
Directe
9 stops
NS Intercity859
NS Intercity859
15:55
Amsterdam Sloterdijk
16:05
Amsterdam Centraal
16:13
Amsterdam Amstel
16:33
Utrecht Centraal
17:06
's-Hertogenbosch
17:27
Eindhoven Centraal
17:45
Weert
18:00
Roermond
18:16
Sittard
18:30
Maastricht
15:54
Zaandam
2:57
2 overstappen
12 stops
NS Sprinter7459
NS Intercity3959
Arriva Stoptrein32465
2:57
2 overstappen
12 stops
NS Sprinter7459
NS Intercity3959
Arriva Stoptrein32465
NS Sprinter7459
16:00
Amsterdam Sloterdijk
16:05
Amsterdam Sloterdijk
NS Intercity3959
16:15
Amsterdam Centraal
16:23
Amsterdam Amstel
16:44
Utrecht Centraal
17:15
's-Hertogenbosch
17:38
Eindhoven Centraal
17:56
Weert
18:10
Roermond
18:25
Sittard
18:30
Sittard
Arriva Stoptrein32465
18:34
Geleen-Lutterade
18:39
Beek-Elsloo
18:45
Bunde
18:51
Maastricht

Duur van de reis

De reistijd tussen Zaandam en Maastricht is 2:23