Train O'Clock
Treintijden

Zaandam Enkhuizen Treintijden 1 februari 2023 om 13:10

13:12
Zaandam
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3338
NS Intercity303940
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3338
NS Intercity303940
NS Sprinter3338
13:16
Zaandam Kogerveld
13:22
Purmerend Weidevenne
13:25
Purmerend
13:28
Purmerend Overwhere
13:39
Hoorn
13:59
Hoorn
NS Intercity303940
14:03
Hoorn Kersenboogerd
14:10
Hoogkarspel
14:17
Bovenkarspel-Grootebroek
14:19
Bovenkarspel Flora
14:23
Enkhuizen
13:42
Zaandam
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3340
NS Intercity3942
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3340
NS Intercity3942
NS Sprinter3340
13:46
Zaandam Kogerveld
13:52
Purmerend Weidevenne
13:55
Purmerend
13:58
Purmerend Overwhere
14:09
Hoorn
14:29
Hoorn
NS Intercity3942
14:33
Hoorn Kersenboogerd
14:40
Hoogkarspel
14:47
Bovenkarspel-Grootebroek
14:49
Bovenkarspel Flora
14:53
Enkhuizen
14:12
Zaandam
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3342
NS Intercity3944
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3342
NS Intercity3944
NS Sprinter3342
14:16
Zaandam Kogerveld
14:22
Purmerend Weidevenne
14:25
Purmerend
14:28
Purmerend Overwhere
14:39
Hoorn
14:59
Hoorn
NS Intercity3944
15:03
Hoorn Kersenboogerd
15:10
Hoogkarspel
15:17
Bovenkarspel-Grootebroek
15:19
Bovenkarspel Flora
15:23
Enkhuizen
14:42
Zaandam
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3344
NS Intercity3946
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3344
NS Intercity3946
NS Sprinter3344
14:46
Zaandam Kogerveld
14:52
Purmerend Weidevenne
14:55
Purmerend
14:58
Purmerend Overwhere
15:09
Hoorn
15:29
Hoorn
NS Intercity3946
15:33
Hoorn Kersenboogerd
15:40
Hoogkarspel
15:47
Bovenkarspel-Grootebroek
15:49
Bovenkarspel Flora
15:53
Enkhuizen
15:12
Zaandam
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3346
NS Intercity3948
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3346
NS Intercity3948
NS Sprinter3346
15:16
Zaandam Kogerveld
15:22
Purmerend Weidevenne
15:25
Purmerend
15:28
Purmerend Overwhere
15:39
Hoorn
15:59
Hoorn
NS Intercity3948
16:03
Hoorn Kersenboogerd
16:10
Hoogkarspel
16:17
Bovenkarspel-Grootebroek
16:19
Bovenkarspel Flora
16:23
Enkhuizen
15:42
Zaandam
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3348
NS Intercity3950
1:11
1 overstap
9 stops
NS Sprinter3348
NS Intercity3950
NS Sprinter3348
15:46
Zaandam Kogerveld
15:52
Purmerend Weidevenne
15:55
Purmerend
15:58
Purmerend Overwhere
16:09
Hoorn
16:29
Hoorn
NS Intercity3950
16:33
Hoorn Kersenboogerd
16:40
Hoogkarspel
16:47
Bovenkarspel-Grootebroek
16:49
Bovenkarspel Flora
16:53
Enkhuizen

Duur van de reis

De reistijd tussen Zaandam en Enkhuizen is 46 minuten