Train O'Clock
Treintijden

Zaandam Driebergen-Zeist Treintijden 1 februari 2023 om 13:30

13:38
Zaandam spoor 4
53 min
Directe
4 stops
NSIntercity3049
53 min
Directe
4 stops
NSIntercity3049
NSIntercity3049
13:45
Amsterdam Sloterdijk
13:54
Amsterdam Centraal
14:02
Amsterdam Amstel
14:23
Utrecht Centraal
14:31
Driebergen-Zeist
13:49
Zaandam spoor 4
1:07
1 overstap
6 stops
NSIntercity851
NSSprinter7351
1:07
1 overstap
6 stops
NSIntercity851
NSSprinter7351
NSIntercity851
13:55
Amsterdam Sloterdijk
14:05
Amsterdam Centraal
14:13
Amsterdam Amstel
14:31
Utrecht Centraal
14:44
Utrecht Centraal spoor 15
NSSprinter7351
14:47
Utrecht Vaartsche Rijn
14:51
Bunnik
14:56
Driebergen-Zeist
14:08
Zaandam spoor 4
53 min
Directe
4 stops
NSIntercity3051
53 min
Directe
4 stops
NSIntercity3051
NSIntercity3051
14:15
Amsterdam Sloterdijk
14:24
Amsterdam Centraal
14:32
Amsterdam Amstel
14:53
Utrecht Centraal
15:01
Driebergen-Zeist
14:19
Zaandam spoor 4
1:07
1 overstap
6 stops
NSIntercity853
NSSprinter7353
1:07
1 overstap
6 stops
NSIntercity853
NSSprinter7353
NSIntercity853
14:25
Amsterdam Sloterdijk
14:34
Amsterdam Centraal
14:42
Amsterdam Amstel
15:00
Utrecht Centraal
15:14
Utrecht Centraal spoor 15
NSSprinter7353
15:17
Utrecht Vaartsche Rijn
15:21
Bunnik
15:26
Driebergen-Zeist
14:38
Zaandam spoor 4
53 min
Directe
4 stops
NSIntercity3053
53 min
Directe
4 stops
NSIntercity3053
NSIntercity3053
14:45
Amsterdam Sloterdijk
14:54
Amsterdam Centraal
15:02
Amsterdam Amstel
15:23
Utrecht Centraal
15:31
Driebergen-Zeist
14:49
Zaandam spoor 4
1:07
1 overstap
6 stops
NSIntercity855
NSSprinter7355
1:07
1 overstap
6 stops
NSIntercity855
NSSprinter7355
NSIntercity855
14:55
Amsterdam Sloterdijk
15:05
Amsterdam Centraal
15:13
Amsterdam Amstel
15:31
Utrecht Centraal
15:44
Utrecht Centraal spoor 15
NSSprinter7355
15:47
Utrecht Vaartsche Rijn
15:51
Bunnik
15:56
Driebergen-Zeist

Duur van de reis

De reistijd tussen Zaandam en Driebergen-Zeist is 51 minuten