Train O'Clock
Treintijden

Purmerend Overwhere naar Lelystad Centrum Treintijden 18 mei 2024 om 22:00

22:31
Purmerend Overwhere
1:45
1 overstap
9 stops
Sprinter3387
Intercity1887
Spoor 1
Boek
1:45
1 overstap
9 stops
Sprinter3387
Intercity1887
Spoor 1
Boek
Sprinter3387
Spoor 1
22:34
Purmerend
22:37
Purmerend Weidevenne
22:43
Zaandam Kogerveld
22:48
Zaandam
22:55
Amsterdam Sloterdijk
22:59
Amsterdam Lelylaan
23:06
Schiphol Airport
23:35
Schiphol Airport
Intercity1887
Spoor 1-2
23:42
Amsterdam Zuid
00:02
Almere Centrum
00:16
Lelystad Centrum
23:31
Purmerend Overwhere
2:02
1 overstap
18 stops
Sprinter3391
Sprinter4391
Spoor 1
Boek
2:02
1 overstap
18 stops
Sprinter3391
Sprinter4391
Spoor 1
Boek
Sprinter3391
Spoor 1
23:34
Purmerend
23:37
Purmerend Weidevenne
23:43
Zaandam Kogerveld
23:48
Zaandam
23:55
Amsterdam Sloterdijk
23:59
Amsterdam Lelylaan
00:05
Schiphol Airport
00:27
Schiphol Airport
Sprinter4391
Spoor 3
00:34
Amsterdam Zuid
00:36
Amsterdam RAI
00:41
Duivendrecht
00:44
Diemen Zuid
00:59
Weesp
01:05
Almere Poort
01:09
Almere Muziekwijk
01:13
Almere Centrum
01:16
Almere Parkwijk
01:20
Almere Buiten
01:23
Almere Oostvaarders
01:33
Lelystad Centrum
00:17
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:46
2 overstappen
16 stops
Intercity2993
Sprinter5893
Sprinter4393
Spoor 1
Boek
1:46
2 overstappen
16 stops
Intercity2993
Sprinter5893
Sprinter4393
Spoor 1
Boek
Intercity2993
Spoor 1
00:19
Purmerend
00:22
Purmerend Weidevenne
00:29
Zaandam Kogerveld
00:33
Zaandam
00:39
Amsterdam Sloterdijk
00:45
Amsterdam Centraal
01:11
Dag+1
Amsterdam Centraal
Sprinter5893
Spoor 10b
01:16
Amsterdam Muiderpoort
01:19
Amsterdam Science Park
01:22
Diemen
01:27
Weesp
01:29
Dag+1
Weesp
Sprinter4393
Spoor 1
01:35
Almere Poort
01:39
Almere Muziekwijk
01:43
Almere Centrum
01:46
Almere Parkwijk
01:50
Almere Buiten
01:53
Almere Oostvaarders
02:03
Lelystad Centrum
05:17
Dag+1
Purmerend Overwhere
2:46
1 overstap
18 stops
Sprinter3317
Sprinter4321
Spoor 1
Boek
2:46
1 overstap
18 stops
Sprinter3317
Sprinter4321
Spoor 1
Boek
Sprinter3317
Spoor 1
05:20
Purmerend
05:23
Purmerend Weidevenne
05:29
Zaandam Kogerveld
05:36
Zaandam
05:42
Amsterdam Sloterdijk
05:46
Amsterdam Lelylaan
05:52
Schiphol Airport
07:04
Dag+1
Schiphol Airport
Sprinter4321
Spoor 3
07:11
Amsterdam Zuid
07:13
Amsterdam RAI
07:18
Duivendrecht
07:20
Diemen Zuid
07:29
Weesp
07:35
Almere Poort
07:39
Almere Muziekwijk
07:43
Almere Centrum
07:46
Almere Parkwijk
07:50
Almere Buiten
07:53
Almere Oostvaarders
08:03
Lelystad Centrum
06:32
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:44
1 overstap
9 stops
Sprinter3323
Intercity1823
Spoor 1
Boek
1:44
1 overstap
9 stops
Sprinter3323
Intercity1823
Spoor 1
Boek
Sprinter3323
Spoor 1
06:35
Purmerend
06:37
Purmerend Weidevenne
06:43
Zaandam Kogerveld
06:48
Zaandam
06:55
Amsterdam Sloterdijk
06:59
Amsterdam Lelylaan
07:05
Schiphol Airport
07:35
Dag+1
Schiphol Airport
Intercity1823
Spoor 1-2
07:42
Amsterdam Zuid
08:02
Almere Centrum
08:16
Lelystad Centrum
07:31
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:45
1 overstap
9 stops
Sprinter3327
Intercity1827
Spoor 1
Boek
1:45
1 overstap
9 stops
Sprinter3327
Intercity1827
Spoor 1
Boek
Sprinter3327
Spoor 1
07:34
Purmerend
07:37
Purmerend Weidevenne
07:43
Zaandam Kogerveld
07:48
Zaandam
07:55
Amsterdam Sloterdijk
07:59
Amsterdam Lelylaan
08:05
Schiphol Airport
08:35
Dag+1
Schiphol Airport
Intercity1827
Spoor 1-2
08:42
Amsterdam Zuid
09:02
Almere Centrum
09:16
Lelystad Centrum

Duur van de reis

De reistijd tussen Purmerend Overwhere en Lelystad Centrum is 1:15