Train O'Clock
Treintijden

Purmerend Overwhere naar Enkhuizen Treintijden 18 mei 2024 om 22:50

22:58
Purmerend Overwhere
55 min
1 overstap
5 stops
Sprinter3376
Intercity2978
Spoor 2
Boek
55 min
1 overstap
5 stops
Sprinter3376
Intercity2978
Spoor 2
Boek
Sprinter3376
Spoor 2
23:09
Hoorn
23:29
Hoorn
Intercity2978
Spoor 1
23:33
Hoorn Kersenboogerd
23:40
Hoogkarspel
23:47
Bovenkarspel-Grootebroek
23:49
Bovenkarspel Flora
23:53
Enkhuizen
23:58
Purmerend Overwhere
32 min
5 stops
Sprinter3380
Spoor 2
Boek
32 min
5 stops
Sprinter3380
Spoor 2
Boek
Sprinter3380
Spoor 2
00:10
Hoorn
00:13
Hoorn Kersenboogerd
00:20
Hoogkarspel
00:24
Bovenkarspel-Grootebroek
00:26
Bovenkarspel Flora
00:30
Enkhuizen
00:53
Dag+1
Purmerend Overwhere
34 min
5 stops
Intercity2984
Spoor 2
Boek
34 min
5 stops
Intercity2984
Spoor 2
Boek
Intercity2984
Spoor 2
01:05
Hoorn
01:09
Hoorn Kersenboogerd
01:16
Hoogkarspel
01:20
Bovenkarspel-Grootebroek
01:23
Bovenkarspel Flora
01:27
Enkhuizen
01:23
Dag+1
Purmerend Overwhere
34 min
5 stops
Intercity2986
Spoor 2
Boek
34 min
5 stops
Intercity2986
Spoor 2
Boek
Intercity2986
Spoor 2
01:35
Hoorn
01:39
Hoorn Kersenboogerd
01:46
Hoogkarspel
01:50
Bovenkarspel-Grootebroek
01:53
Bovenkarspel Flora
01:57
Enkhuizen
02:22
Dag+1
Purmerend Overwhere
35 min
5 stops
Intercity2990
Spoor 2
Boek
35 min
5 stops
Intercity2990
Spoor 2
Boek
Intercity2990
Spoor 2
02:35
Hoorn
02:39
Hoorn Kersenboogerd
02:46
Hoogkarspel
02:50
Bovenkarspel-Grootebroek
02:53
Bovenkarspel Flora
02:57
Enkhuizen
06:32
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:51
1 overstap
9 stops
Sprinter3323
Intercity2916
Spoor 1
Boek
1:51
1 overstap
9 stops
Sprinter3323
Intercity2916
Spoor 1
Boek
Sprinter3323
Spoor 1
06:35
Purmerend
06:37
Purmerend Weidevenne
06:43
Zaandam Kogerveld
06:47
Zaandam
07:35
Dag+1
Zaandam
Intercity2916
Spoor 1
07:59
Hoorn
08:03
Hoorn Kersenboogerd
08:10
Hoogkarspel
08:17
Bovenkarspel-Grootebroek
08:19
Bovenkarspel Flora
08:23
Enkhuizen

Duur van de reis

De reistijd tussen Purmerend Overwhere en Enkhuizen is 30 minuten