Train O'Clock
Treintijden

Purmerend Overwhere naar Den Haag Centraal Treintijden 18 mei 2024 om 21:00

21:31
Purmerend Overwhere
1:11
2 overstappen
8 stops
Sprinter3383
Intercity3776
Intercity2187
Spoor 1
Boek
1:11
2 overstappen
8 stops
Sprinter3383
Intercity3776
Intercity2187
Spoor 1
Boek
Sprinter3383
Spoor 1
21:34
Purmerend
21:37
Purmerend Weidevenne
21:43
Zaandam Kogerveld
21:48
Zaandam
21:55
Amsterdam Sloterdijk
21:59
Amsterdam Lelylaan
22:05
Schiphol Airport
22:12
Schiphol Airport
Intercity3776
Spoor 4
22:29
Leiden Centraal
22:31
Leiden Centraal
Intercity2187
Spoor 9b
22:42
Den Haag Centraal
21:31
Purmerend Overwhere
1:25
1 overstap
8 stops
Sprinter3383
Intercity1876
Spoor 1
Boek
1:25
1 overstap
8 stops
Sprinter3383
Intercity1876
Spoor 1
Boek
Sprinter3383
Spoor 1
21:34
Purmerend
21:37
Purmerend Weidevenne
21:43
Zaandam Kogerveld
21:48
Zaandam
21:55
Amsterdam Sloterdijk
21:59
Amsterdam Lelylaan
22:05
Schiphol Airport
22:27
Schiphol Airport
Intercity1876
Spoor 5-6
22:45
Leiden Centraal
22:56
Den Haag Centraal
22:31
Purmerend Overwhere
1:25
1 overstap
8 stops
Sprinter3387
Intercity1880
Spoor 1
Boek
1:25
1 overstap
8 stops
Sprinter3387
Intercity1880
Spoor 1
Boek
Sprinter3387
Spoor 1
22:34
Purmerend
22:37
Purmerend Weidevenne
22:43
Zaandam Kogerveld
22:48
Zaandam
22:55
Amsterdam Sloterdijk
22:59
Amsterdam Lelylaan
23:06
Schiphol Airport
23:27
Schiphol Airport
Intercity1880
Spoor 5-6
23:45
Leiden Centraal
23:56
Den Haag Centraal
23:31
Purmerend Overwhere
1:25
1 overstap
8 stops
Sprinter3391
Intercity1884
Spoor 1
Boek
1:25
1 overstap
8 stops
Sprinter3391
Intercity1884
Spoor 1
Boek
Sprinter3391
Spoor 1
23:34
Purmerend
23:37
Purmerend Weidevenne
23:43
Zaandam Kogerveld
23:48
Zaandam
23:55
Amsterdam Sloterdijk
23:59
Amsterdam Lelylaan
00:05
Schiphol Airport
00:27
Schiphol Airport
Intercity1884
Spoor 5-6
00:45
Leiden Centraal
00:56
Den Haag Centraal
00:17
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:39
2 overstappen
8 stops
Intercity2993
Sprinter5886
Intercity1888
Spoor 1
Boek
1:39
2 overstappen
8 stops
Intercity2993
Sprinter5886
Intercity1888
Spoor 1
Boek
Intercity2993
Spoor 1
00:19
Purmerend
00:22
Purmerend Weidevenne
00:29
Zaandam Kogerveld
00:33
Zaandam
00:39
Amsterdam Sloterdijk
01:08
Dag+1
Amsterdam Sloterdijk
Sprinter5886
Spoor 11
01:12
Amsterdam Lelylaan
01:18
Schiphol Airport
01:27
Dag+1
Schiphol Airport
Intercity1888
Spoor 1-2
01:45
Leiden Centraal
01:56
Den Haag Centraal
05:17
Dag+1
Purmerend Overwhere
1:21
1 overstap
15 stops
Sprinter3317
Sprinter4608
Spoor 1
Boek
1:21
1 overstap
15 stops
Sprinter3317
Sprinter4608
Spoor 1
Boek
Sprinter3317
Spoor 1
05:20
Purmerend
05:23
Purmerend Weidevenne
05:29
Zaandam Kogerveld
05:36
Zaandam
05:42
Amsterdam Sloterdijk
05:46
Amsterdam Lelylaan
05:52
Schiphol Airport
05:59
Dag+1
Schiphol Airport
Sprinter4608
Spoor 5-6
06:03
Hoofddorp
06:07
Nieuw Vennep
06:14
Sassenheim
06:20
Leiden Centraal
06:24
De Vink
06:27
Voorschoten
06:32
Den Haag Mariahoeve
06:35
Den Haag Laan v NOI
06:38
Den Haag Centraal

Duur van de reis

De reistijd tussen Purmerend Overwhere en Den Haag Centraal is 1:09