Train O'Clock
Treintijden

Heerhugowaard naar Hoorn Treintijden 20 mei 2024 om 12:20

12:39
Heerhugowaard
15 min
1 stop
Sprinter4843
Spoor 2
Boek
15 min
1 stop
Sprinter4843
Spoor 2
Boek
Sprinter4843
Spoor 2
12:45
Obdam
12:54
Hoorn
13:09
Heerhugowaard
15 min
1 stop
Sprinter4845
Spoor 2
Boek
15 min
1 stop
Sprinter4845
Spoor 2
Boek
Sprinter4845
Spoor 2
13:15
Obdam
13:24
Hoorn
13:39
Heerhugowaard
15 min
1 stop
Sprinter4847
Spoor 2
Boek
15 min
1 stop
Sprinter4847
Spoor 2
Boek
Sprinter4847
Spoor 2
13:45
Obdam
13:54
Hoorn
14:09
Heerhugowaard
15 min
1 stop
Sprinter4849
Spoor 2
Boek
15 min
1 stop
Sprinter4849
Spoor 2
Boek
Sprinter4849
Spoor 2
14:15
Obdam
14:24
Hoorn
14:39
Heerhugowaard
15 min
1 stop
Sprinter4851
Spoor 2
Boek
15 min
1 stop
Sprinter4851
Spoor 2
Boek
Sprinter4851
Spoor 2
14:45
Obdam
14:54
Hoorn
15:09
Heerhugowaard
15 min
1 stop
Sprinter4853
Spoor 2
Boek
15 min
1 stop
Sprinter4853
Spoor 2
Boek
Sprinter4853
Spoor 2
15:15
Obdam
15:24
Hoorn

Duur van de reis

De reistijd tussen Heerhugowaard en Hoorn is 14 minuten