Train O'Clock
Treintijden

Heerhugowaard naar Ede-Wageningen Treintijden 20 mei 2024 om 12:30

12:31
Heerhugowaard
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3047
Snelbus i.p.v. trein927129
Spoor 1
Boek
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3047
Snelbus i.p.v. trein927129
Spoor 1
Boek
Intercity3047
Spoor 1
12:37
Alkmaar Noord
12:44
Alkmaar
12:49
Heiloo
12:55
Castricum
13:08
Zaandam
13:15
Amsterdam Sloterdijk
13:24
Amsterdam Centraal
13:32
Amsterdam Amstel
13:52
Utrecht Centraal
13:58
Bunnik
14:02
Driebergen-Zeist
14:10
Driebergen-Zeist
Snelbus i.p.v. trein927129
14:40
Ede-Wageningen
13:01
Heerhugowaard
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3049
Snelbus i.p.v. trein927135
Spoor 1
Boek
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3049
Snelbus i.p.v. trein927135
Spoor 1
Boek
Intercity3049
Spoor 1
13:07
Alkmaar Noord
13:14
Alkmaar
13:19
Heiloo
13:25
Castricum
13:38
Zaandam
13:45
Amsterdam Sloterdijk
13:54
Amsterdam Centraal
14:02
Amsterdam Amstel
14:22
Utrecht Centraal
14:28
Bunnik
14:32
Driebergen-Zeist
14:40
Driebergen-Zeist
Snelbus i.p.v. trein927135
15:10
Ede-Wageningen
13:31
Heerhugowaard
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3051
Snelbus i.p.v. trein927139
Spoor 1
Boek
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3051
Snelbus i.p.v. trein927139
Spoor 1
Boek
Intercity3051
Spoor 1
13:37
Alkmaar Noord
13:44
Alkmaar
13:49
Heiloo
13:55
Castricum
14:08
Zaandam
14:15
Amsterdam Sloterdijk
14:24
Amsterdam Centraal
14:32
Amsterdam Amstel
14:52
Utrecht Centraal
14:58
Bunnik
15:02
Driebergen-Zeist
15:10
Driebergen-Zeist
Snelbus i.p.v. trein927139
15:40
Ede-Wageningen
14:01
Heerhugowaard
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3053
Snelbus i.p.v. trein927145
Spoor 1
Boek
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3053
Snelbus i.p.v. trein927145
Spoor 1
Boek
Intercity3053
Spoor 1
14:07
Alkmaar Noord
14:14
Alkmaar
14:19
Heiloo
14:25
Castricum
14:38
Zaandam
14:45
Amsterdam Sloterdijk
14:54
Amsterdam Centraal
15:02
Amsterdam Amstel
15:22
Utrecht Centraal
15:28
Bunnik
15:32
Driebergen-Zeist
15:40
Driebergen-Zeist
Snelbus i.p.v. trein927145
16:10
Ede-Wageningen
14:31
Heerhugowaard
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3055
Snelbus i.p.v. trein927149
Spoor 1
Boek
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3055
Snelbus i.p.v. trein927149
Spoor 1
Boek
Intercity3055
Spoor 1
14:37
Alkmaar Noord
14:44
Alkmaar
14:49
Heiloo
14:55
Castricum
15:08
Zaandam
15:15
Amsterdam Sloterdijk
15:24
Amsterdam Centraal
15:32
Amsterdam Amstel
15:52
Utrecht Centraal
15:58
Bunnik
16:02
Driebergen-Zeist
16:10
Driebergen-Zeist
Snelbus i.p.v. trein927149
16:40
Ede-Wageningen
15:01
Heerhugowaard
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3057
Snelbus i.p.v. trein927155
Spoor 1
Boek
2:09
1 overstap
11 stops
Intercity3057
Snelbus i.p.v. trein927155
Spoor 1
Boek
Intercity3057
Spoor 1
15:07
Alkmaar Noord
15:14
Alkmaar
15:19
Heiloo
15:25
Castricum
15:38
Zaandam
15:45
Amsterdam Sloterdijk
15:54
Amsterdam Centraal
16:02
Amsterdam Amstel
16:22
Utrecht Centraal
16:28
Bunnik
16:32
Driebergen-Zeist
16:40
Driebergen-Zeist
Snelbus i.p.v. trein927155
17:10
Ede-Wageningen

Duur van de reis

De reistijd tussen Heerhugowaard en Ede-Wageningen is 1:40