Train O'Clock
Treintijden

Heerhugowaard naar Amsterdam Centraal Treintijden 20 mei 2024 om 10:30

10:31
Heerhugowaard
50 min
6 stops
Intercity3039
Spoor 1
Boek
50 min
6 stops
Intercity3039
Spoor 1
Boek
Intercity3039
Spoor 1
10:37
Alkmaar Noord
10:44
Alkmaar
10:49
Heiloo
10:55
Castricum
11:08
Zaandam
11:15
Amsterdam Sloterdijk
11:21
Amsterdam Centraal
10:39
Heerhugowaard
59 min
1 overstap
3 stops
Sprinter4835
Intercity2941
Spoor 2
Boek
59 min
1 overstap
3 stops
Sprinter4835
Intercity2941
Spoor 2
Boek
Sprinter4835
Spoor 2
10:45
Obdam
10:54
Hoorn
11:05
Hoorn
Intercity2941
Spoor 2
11:32
Amsterdam Sloterdijk
11:38
Amsterdam Centraal
10:51
Heerhugowaard
56 min
1 overstap
11 stops
Sprinter4828
Sprinter4043
Spoor 1
Boek
56 min
1 overstap
11 stops
Sprinter4828
Sprinter4043
Spoor 1
Boek
Sprinter4828
Spoor 1
10:56
Alkmaar Noord
11:00
Alkmaar
11:05
Heiloo
11:10
Castricum
11:14
Uitgeest
11:18
Uitgeest
Sprinter4043
Spoor 3
11:22
Krommenie-Assendelft
11:26
Wormerveer
11:29
Zaandijk Zaanse Schans
11:32
Koog aan de Zaan
11:35
Zaandam
11:41
Amsterdam Sloterdijk
11:47
Amsterdam Centraal
11:01
Heerhugowaard
50 min
6 stops
Intercity3041
Spoor 1
Boek
50 min
6 stops
Intercity3041
Spoor 1
Boek
Intercity3041
Spoor 1
11:07
Alkmaar Noord
11:14
Alkmaar
11:19
Heiloo
11:25
Castricum
11:38
Zaandam
11:45
Amsterdam Sloterdijk
11:51
Amsterdam Centraal
11:09
Heerhugowaard
59 min
1 overstap
3 stops
Sprinter4837
Intercity2943
Spoor 2
Boek
59 min
1 overstap
3 stops
Sprinter4837
Intercity2943
Spoor 2
Boek
Sprinter4837
Spoor 2
11:15
Obdam
11:24
Hoorn
11:35
Hoorn
Intercity2943
Spoor 2
12:02
Amsterdam Sloterdijk
12:08
Amsterdam Centraal

Duur van de reis

De reistijd tussen Heerhugowaard en Amsterdam Centraal is 46 minuten