Train O'Clock
Treintijden

Breukelen naar Uitgeest Treintijden 25 juni 2024 om 13:20

13:41
Breukelen
1:01
13 stops
Sprinter4042
Spoor 2
Boek
1:01
13 stops
Sprinter4042
Spoor 2
Boek
Sprinter4042
Spoor 2
13:50
Abcoude
13:53
Amsterdam Holendrecht
13:56
Amsterdam Bijlmer ArenA
13:59
Duivendrecht
14:03
Amsterdam Amstel
14:06
Amsterdam Muiderpoort
14:12
Amsterdam Centraal
14:18
Amsterdam Sloterdijk
14:25
Zaandam
14:28
Koog aan de Zaan
14:30
Zaandijk Zaanse Schans
14:34
Wormerveer
14:37
Krommenie-Assendelft
14:42
Uitgeest
13:58
Breukelen
1:42
2 overstappen
15 stops
Sprinter7349
Intercity846
Sprinter4857
Spoor 3
Boek
1:42
2 overstappen
15 stops
Sprinter7349
Intercity846
Sprinter4857
Spoor 3
Boek
Sprinter7349
Spoor 3
14:03
Maarssen
14:07
Utrecht Zuilen
14:11
Utrecht Centraal
14:23
Utrecht Centraal
Intercity846
Spoor 7
14:41
Amsterdam Amstel
14:49
Amsterdam Centraal
14:55
Amsterdam Centraal
Sprinter4857
Spoor 2b
15:01
Amsterdam Sloterdijk
15:06
Halfweg-Zwanenburg
15:10
Haarlem Spaarnwoude
15:15
Haarlem
15:19
Bloemendaal
15:22
Santpoort Zuid
15:24
Santpoort Noord
15:27
Driehuis
15:32
Beverwijk
15:35
Heemskerk
15:40
Uitgeest
14:41
Breukelen
1:01
13 stops
Sprinter4046
Spoor 2
Boek
1:01
13 stops
Sprinter4046
Spoor 2
Boek
Sprinter4046
Spoor 2
14:50
Abcoude
14:53
Amsterdam Holendrecht
14:56
Amsterdam Bijlmer ArenA
14:58
Duivendrecht
15:02
Amsterdam Amstel
15:05
Amsterdam Muiderpoort
15:12
Amsterdam Centraal
15:18
Amsterdam Sloterdijk
15:25
Zaandam
15:28
Koog aan de Zaan
15:30
Zaandijk Zaanse Schans
15:34
Wormerveer
15:37
Krommenie-Assendelft
15:42
Uitgeest
15:11
Breukelen
1:01
13 stops
Sprinter4048
Spoor 2
Boek
1:01
13 stops
Sprinter4048
Spoor 2
Boek
Sprinter4048
Spoor 2
15:20
Abcoude
15:23
Amsterdam Holendrecht
15:26
Amsterdam Bijlmer ArenA
15:28
Duivendrecht
15:32
Amsterdam Amstel
15:35
Amsterdam Muiderpoort
15:42
Amsterdam Centraal
15:48
Amsterdam Sloterdijk
15:55
Zaandam
15:58
Koog aan de Zaan
16:00
Zaandijk Zaanse Schans
16:04
Wormerveer
16:07
Krommenie-Assendelft
16:12
Uitgeest
15:41
Breukelen
1:01
13 stops
Sprinter4050
Spoor 2
Boek
1:01
13 stops
Sprinter4050
Spoor 2
Boek
Sprinter4050
Spoor 2
15:50
Abcoude
15:53
Amsterdam Holendrecht
15:56
Amsterdam Bijlmer ArenA
15:58
Duivendrecht
16:02
Amsterdam Amstel
16:05
Amsterdam Muiderpoort
16:12
Amsterdam Centraal
16:18
Amsterdam Sloterdijk
16:25
Zaandam
16:28
Koog aan de Zaan
16:30
Zaandijk Zaanse Schans
16:34
Wormerveer
16:37
Krommenie-Assendelft
16:42
Uitgeest

Duur van de reis

De reistijd tussen Breukelen en Uitgeest is 1:00