Train O'Clock
Treintijden

Breukelen naar Rotterdam Centraal Treintijden 25 juni 2024 om 14:10

14:18
Breukelen
46 min
7 stops
Sprinter4051
Spoor 3
Boek
46 min
7 stops
Sprinter4051
Spoor 3
Boek
Sprinter4051
Spoor 3
14:28
Woerden
14:37
Gouda Goverwelle
14:41
Gouda
14:48
Nieuwerkerk a/d IJssel
14:51
Capelle Schollevaar
14:54
Rotterdam Alexander
14:58
Rotterdam Noord
15:04
Rotterdam Centraal
14:28
Breukelen
57 min
1 overstap
5 stops
Sprinter7351
Intercity646
Spoor 3
Boek
57 min
1 overstap
5 stops
Sprinter7351
Intercity646
Spoor 3
Boek
Sprinter7351
Spoor 3
14:33
Maarssen
14:37
Utrecht Zuilen
14:41
Utrecht Centraal
14:48
Utrecht Centraal
Intercity646
Spoor 8
15:06
Gouda
15:16
Rotterdam Alexander
15:25
Rotterdam Centraal
14:48
Breukelen
46 min
7 stops
Sprinter304053
Spoor 3
Boek
46 min
7 stops
Sprinter304053
Spoor 3
Boek
Sprinter304053
Spoor 3
14:58
Woerden
15:07
Gouda Goverwelle
15:11
Gouda
15:18
Nieuwerkerk a/d IJssel
15:21
Capelle Schollevaar
15:24
Rotterdam Alexander
15:28
Rotterdam Noord
15:34
Rotterdam Centraal
14:58
Breukelen
57 min
1 overstap
5 stops
Sprinter7353
Intercity548
Spoor 3
Boek
57 min
1 overstap
5 stops
Sprinter7353
Intercity548
Spoor 3
Boek
Sprinter7353
Spoor 3
15:03
Maarssen
15:07
Utrecht Zuilen
15:11
Utrecht Centraal
15:18
Utrecht Centraal
Intercity548
Spoor 8
15:36
Gouda
15:46
Rotterdam Alexander
15:55
Rotterdam Centraal
15:18
Breukelen
46 min
7 stops
Sprinter4055
Spoor 3
Boek
46 min
7 stops
Sprinter4055
Spoor 3
Boek
Sprinter4055
Spoor 3
15:28
Woerden
15:37
Gouda Goverwelle
15:41
Gouda
15:48
Nieuwerkerk a/d IJssel
15:51
Capelle Schollevaar
15:54
Rotterdam Alexander
15:58
Rotterdam Noord
16:04
Rotterdam Centraal
15:28
Breukelen
57 min
1 overstap
5 stops
Sprinter7355
Intercity650
Spoor 3
Boek
57 min
1 overstap
5 stops
Sprinter7355
Intercity650
Spoor 3
Boek
Sprinter7355
Spoor 3
15:33
Maarssen
15:37
Utrecht Zuilen
15:41
Utrecht Centraal
15:48
Utrecht Centraal
Intercity650
Spoor 8
16:06
Gouda
16:16
Rotterdam Alexander
16:25
Rotterdam Centraal

Duur van de reis

De reistijd tussen Breukelen en Rotterdam Centraal is 45 minuten