Train O'Clock
Treintijden

Breukelen naar Hoofddorp Treintijden 13 juli 2024 om 20:50

21:11
Breukelen
43 min
2 overstappen
5 stops
Sprinter4072
Intercity3774
Sprinter5872
Spoor 2
Boek
43 min
2 overstappen
5 stops
Sprinter4072
Intercity3774
Sprinter5872
Spoor 2
Boek
Sprinter4072
Spoor 2
21:20
Abcoude
21:23
Amsterdam Holendrecht
21:26
Amsterdam Bijlmer ArenA
21:28
Amsterdam Bijlmer ArenA
Intercity3774
Spoor 2
21:35
Amsterdam Zuid
21:41
Schiphol Airport
21:50
Schiphol Airport
Sprinter5872
Spoor 5-6
21:54
Hoofddorp
21:11
Breukelen
56 min
1 overstap
7 stops
Sprinter4072
Sprinter4374
Spoor 2
Boek
56 min
1 overstap
7 stops
Sprinter4072
Sprinter4374
Spoor 2
Boek
Sprinter4072
Spoor 2
21:20
Abcoude
21:23
Amsterdam Holendrecht
21:26
Amsterdam Bijlmer ArenA
21:28
Duivendrecht
21:49
Duivendrecht
Sprinter4374
Spoor 4
21:53
Amsterdam RAI
21:56
Amsterdam Zuid
22:03
Schiphol Airport
22:07
Hoofddorp
21:41
Breukelen
43 min
2 overstappen
5 stops
Sprinter4074
Intercity3776
Sprinter5874
Spoor 2
Boek
43 min
2 overstappen
5 stops
Sprinter4074
Intercity3776
Sprinter5874
Spoor 2
Boek
Sprinter4074
Spoor 2
21:50
Abcoude
21:53
Amsterdam Holendrecht
21:56
Amsterdam Bijlmer ArenA
21:58
Amsterdam Bijlmer ArenA
Intercity3776
Spoor 2
22:05
Amsterdam Zuid
22:11
Schiphol Airport
22:20
Schiphol Airport
Sprinter5874
Spoor 5-6
22:24
Hoofddorp
21:41
Breukelen
56 min
1 overstap
7 stops
Sprinter4074
Sprinter4376
Spoor 2
Boek
56 min
1 overstap
7 stops
Sprinter4074
Sprinter4376
Spoor 2
Boek
Sprinter4074
Spoor 2
21:50
Abcoude
21:53
Amsterdam Holendrecht
21:56
Amsterdam Bijlmer ArenA
21:58
Duivendrecht
22:19
Duivendrecht
Sprinter4376
Spoor 4
22:23
Amsterdam RAI
22:26
Amsterdam Zuid
22:33
Schiphol Airport
22:37
Hoofddorp

Duur van de reis

De reistijd tussen Breukelen en Hoofddorp is 36 minuten