Train O'Clock
Treintijden

Breda Den Haag HS Treintijden 1 februari 2023 om 14:40

14:53
Breda
43 min
Directe
2 stops
NS Intercity1148
43 min
Directe
2 stops
NS Intercity1148
NS Intercity1148
15:18
Rotterdam Centraal
15:29
Delft
15:36
Den Haag HS
15:23
Breda
43 min
Directe
2 stops
NS Intercity1150
43 min
Directe
2 stops
NS Intercity1150
NS Intercity1150
15:48
Rotterdam Centraal
15:59
Delft
16:06
Den Haag HS
15:26
Breda
54 min
1 overstap
6 stops
NS International Intercity direct9243
NS Sprinter5050
54 min
1 overstap
6 stops
NS International Intercity direct9243
NS Sprinter5050
NS International Intercity direct9243
15:50
Rotterdam Centraal
15:55
Rotterdam Centraal
NS Sprinter5050
16:00
Schiedam Centrum
16:06
Delft Campus
16:09
Delft
16:13
Rijswijk
16:16
Den Haag Moerwijk
16:20
Den Haag HS
15:53
Breda
43 min
Directe
2 stops
NS Intercity1152
43 min
Directe
2 stops
NS Intercity1152
NS Intercity1152
16:18
Rotterdam Centraal
16:29
Delft
16:36
Den Haag HS
16:23
Breda
43 min
Directe
2 stops
NS Intercity1154
43 min
Directe
2 stops
NS Intercity1154
NS Intercity1154
16:48
Rotterdam Centraal
16:59
Delft
17:06
Den Haag HS
16:26
Breda
54 min
1 overstap
6 stops
NS International Intercity direct9247
NS Sprinter5054
54 min
1 overstap
6 stops
NS International Intercity direct9247
NS Sprinter5054
NS International Intercity direct9247
16:50
Rotterdam Centraal
16:55
Rotterdam Centraal
NS Sprinter5054
17:00
Schiedam Centrum
17:06
Delft Campus
17:09
Delft
17:13
Rijswijk
17:16
Den Haag Moerwijk
17:20
Den Haag HS

Duur van de reis

De reistijd tussen Breda en Den Haag HS is 39 minuten