Train O'Clock
Treintijden

Breda Den Haag Centraal Treintijden 1 februari 2023 om 14:20

14:23
Breda spoor 7
49 min
Directe
3 stops
NSIntercity1146
49 min
Directe
3 stops
NSIntercity1146
NSIntercity1146
14:48
Rotterdam Centraal
14:59
Delft
15:09
Den Haag HS
15:12
Den Haag Centraal
14:26
Breda spoor 5
59 min
1 overstap
7 stops
NS InternationalIntercity direct9239
NSSprinter5046
59 min
1 overstap
7 stops
NS InternationalIntercity direct9239
NSSprinter5046
NS InternationalIntercity direct9239
14:50
Rotterdam Centraal
14:55
Rotterdam Centraal spoor 9
NSSprinter5046
15:00
Schiedam Centrum
15:06
Delft Campus
15:09
Delft
15:13
Rijswijk
15:16
Den Haag Moerwijk
15:22
Den Haag HS
15:25
Den Haag Centraal
14:53
Breda spoor 7
49 min
Directe
3 stops
NSIntercity1148
49 min
Directe
3 stops
NSIntercity1148
NSIntercity1148
15:18
Rotterdam Centraal
15:29
Delft
15:39
Den Haag HS
15:42
Den Haag Centraal
15:23
Breda spoor 7
49 min
Directe
3 stops
NSIntercity1150
49 min
Directe
3 stops
NSIntercity1150
NSIntercity1150
15:48
Rotterdam Centraal
15:59
Delft
16:09
Den Haag HS
16:12
Den Haag Centraal
15:26
Breda spoor 5
59 min
1 overstap
7 stops
NS InternationalIntercity direct9243
NSSprinter5050
59 min
1 overstap
7 stops
NS InternationalIntercity direct9243
NSSprinter5050
NS InternationalIntercity direct9243
15:50
Rotterdam Centraal
15:55
Rotterdam Centraal spoor 9
NSSprinter5050
16:00
Schiedam Centrum
16:06
Delft Campus
16:09
Delft
16:13
Rijswijk
16:16
Den Haag Moerwijk
16:22
Den Haag HS
16:25
Den Haag Centraal
15:53
Breda spoor 7
49 min
Directe
3 stops
NSIntercity1152
49 min
Directe
3 stops
NSIntercity1152
NSIntercity1152
16:18
Rotterdam Centraal
16:29
Delft
16:39
Den Haag HS
16:42
Den Haag Centraal

Duur van de reis

De reistijd tussen Breda en Den Haag Centraal is 43 minuten