Train O'Clock

Zaandam naar Veenendaal Centrum Dienstregeling

Plan uw reis

Vrijdag 23 februari 2024 om 07:00

Zaandam Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:0807:3808:0808:38
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5208:2208:55
Amsterdam Centraal07:3408:0308:3409:04
Amsterdam Amstel07:4108:1108:4209:11
Utrecht Centraal08:0008:2909:0009:30
Treinnummer2925292729292931
IntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal08:1408:4409:1409:44
Utrecht Vaartsche Rijn08:1708:4709:1709:47
Bunnik08:2108:5109:2109:51
Driebergen-Zeist08:2608:5609:2609:56
Maarn08:3109:0109:3110:01
Veenendaal West08:4009:1009:4010:10
Veenendaal Centrum08:4309:1309:4310:13
Treinnummer7325732773297331
SprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd1:351:351:351:35

Zaandam Amsterdam Centraal Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:49
Amsterdam Sloterdijk07:55
Amsterdam Centraal08:00
Treinnummer7427
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal08:08
Utrecht Centraal08:31
Treinnummer105
ICE International
Overstappen
Utrecht Centraal08:44
Utrecht Vaartsche Rijn08:47
Bunnik08:51
Driebergen-Zeist08:56
Maarn09:01
Veenendaal West09:10
Veenendaal Centrum09:13
Treinnummer7327
Sprinter
Reistijd1:24

Zaterdag 24 februari 2024 om 07:00

Zaandam Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:0807:3808:0808:3809:08
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5408:2508:5509:25
Amsterdam Centraal07:3408:0308:3409:0409:34
Amsterdam Amstel07:4108:1108:4109:1109:41
Utrecht Centraal08:0008:2909:0009:3010:00
Treinnummer29252927292929312933
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal08:1408:4409:1409:4410:14
Utrecht Vaartsche Rijn08:1708:4709:1709:4710:17
Bunnik08:2108:5109:2109:5110:21
Driebergen-Zeist08:2608:5609:2609:5610:26
Maarn08:3109:0109:3110:0110:31
Veenendaal West08:4009:1009:4010:1010:40
Veenendaal Centrum08:4309:1309:4310:1310:43
Treinnummer73257327732973317333
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd1:351:351:351:351:35

Zondag 25 februari 2024 om 07:00

Zaandam Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:0808:0808:3809:08
Amsterdam Sloterdijk07:2508:2508:5509:25
Amsterdam Centraal07:3408:3409:0409:34
Amsterdam Amstel07:4108:4109:1109:41
Utrecht Centraal08:0009:0009:3010:00
Treinnummer2925292929312933
IntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal08:1409:1409:4410:14
Utrecht Vaartsche Rijn08:1709:1709:4710:17
Bunnik08:2109:2109:5110:21
Driebergen-Zeist08:2609:2609:5610:26
Maarn08:3109:3110:0110:31
Veenendaal West08:4009:4010:1010:40
Veenendaal Centrum08:4309:4310:1310:43
Treinnummer7325732973317333
SprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd1:351:351:351:35

Zaandam Amsterdam Centraal Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:35
Amsterdam Sloterdijk07:41
Amsterdam Centraal07:47
Treinnummer4027
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal08:08
Utrecht Centraal08:31
Treinnummer105
ICE International
Overstappen
Utrecht Centraal08:44
Utrecht Vaartsche Rijn08:47
Bunnik08:51
Driebergen-Zeist08:56
Maarn09:01
Veenendaal West09:10
Veenendaal Centrum09:13
Treinnummer7327
Sprinter
Reistijd1:38

Maandag 26 februari 2024 om 07:00

Zaandam Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:1907:5008:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5608:2508:5509:26
Amsterdam Centraal07:3508:0308:3409:0509:35
Amsterdam Amstel07:4308:1108:4309:1309:43
Utrecht Centraal08:0108:2909:0109:3110:01
Treinnummer825827829831833
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal08:1408:4409:1409:4410:14
Utrecht Vaartsche Rijn08:1708:4709:1709:4710:17
Bunnik08:2108:5109:2109:5110:21
Driebergen-Zeist08:2608:5609:2609:5610:26
Maarn08:3109:0109:3110:0110:31
Veenendaal West08:4009:1009:4010:1010:40
Veenendaal Centrum08:4309:1309:4310:1310:43
Treinnummer73257327732973317333
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd1:241:231:241:241:24

Dinsdag 27 februari 2024 om 07:00

Zaandam Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:1907:4908:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:2508:5509:26
Amsterdam Centraal07:3508:0408:3509:0509:35
Amsterdam Amstel07:4308:1208:4309:1309:43
Utrecht Centraal08:0108:3009:0109:3110:01
Treinnummer825827829831833
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal08:1408:4409:1409:4410:14
Utrecht Vaartsche Rijn08:1708:4709:1709:4710:17
Bunnik08:2108:5109:2109:5110:21
Driebergen-Zeist08:2608:5609:2609:5610:26
Maarn08:3109:0109:3110:0110:31
Veenendaal West08:4009:1009:4010:1010:40
Veenendaal Centrum08:4309:1309:4310:1310:43
Treinnummer73257327732973317333
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd1:241:241:241:241:24

Woensdag 28 februari 2024 om 07:00

Zaandam Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:1907:4908:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:2508:5509:26
Amsterdam Centraal07:3508:0408:3509:0509:35
Amsterdam Amstel07:4308:1208:4309:1309:43
Utrecht Centraal08:0108:3009:0109:3110:01
Treinnummer825827829831833
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal08:1408:4409:1409:4410:14
Utrecht Vaartsche Rijn08:1708:4709:1709:4710:17
Bunnik08:2108:5109:2109:5110:21
Driebergen-Zeist08:2608:5609:2609:5610:26
Maarn08:3109:0109:3110:0110:31
Veenendaal West08:4009:1009:4010:1010:40
Veenendaal Centrum08:4309:1309:4310:1310:43
Treinnummer73257327732973317333
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd1:241:241:241:241:24

Donderdag 29 februari 2024 om 07:00

Zaandam Utrecht Centraal Veenendaal Centrum

Zaandam07:1907:4908:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:2508:5509:26
Amsterdam Centraal07:3508:0408:3509:0509:35
Amsterdam Amstel07:4308:1208:4309:1309:43
Utrecht Centraal08:0108:3009:0109:3110:01
Treinnummer825827829831833
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal08:1408:4409:1409:4410:14
Utrecht Vaartsche Rijn08:1708:4709:1709:4710:17
Bunnik08:2108:5109:2109:5110:21
Driebergen-Zeist08:2608:5609:2609:5610:26
Maarn08:3109:0109:3110:0110:31
Veenendaal West08:4009:1009:4010:1010:40
Veenendaal Centrum08:4309:1309:4310:1310:43
Treinnummer73257327732973317333
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd1:241:241:241:241:24