Train O'Clock

Zaandam naar Schiphol Airport Dienstregeling

Plan uw reis

Zaterdag 2 maart 2024 om 07:00

Zaandam Duivendrecht Schiphol Airport

Zaandam07:34
Amsterdam Sloterdijk07:41
Amsterdam Centraal07:49
Amsterdam Muiderpoort07:54
Amsterdam Amstel07:58
Duivendrecht08:01
Treinnummer4027
Sprinter
Overstappen
Duivendrecht08:19
Amsterdam RAI08:23
Amsterdam Zuid08:26
Schiphol Airport08:32
Treinnummer4320
Sprinter
Reistijd58 min

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Amsterdam Zuid Schiphol Airport

Zaandam07:0407:2507:34
Amsterdam Sloterdijk07:1107:3107:41
Treinnummer402529254027
SprinterIntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:2107:3607:51
Amsterdam Lelylaan07:2807:4307:58
Amsterdam Zuid07:3607:5108:06
Treinnummer982559982560982561
Metro i.p.v. treinMetro i.p.v. treinMetro i.p.v. trein
Overstappen
Amsterdam Zuid07:4807:5608:18
Schiphol Airport07:5408:0208:24
Treinnummer71843181820
IntercitySprinterIntercity
Reistijd50 min37 min50 min

Zondag 3 maart 2024 om 07:00

Zaandam Duivendrecht Schiphol Airport

Zaandam07:34
Amsterdam Sloterdijk07:41
Amsterdam Centraal07:49
Amsterdam Muiderpoort07:54
Amsterdam Amstel07:58
Duivendrecht08:01
Treinnummer4027
Sprinter
Overstappen
Duivendrecht08:19
Amsterdam RAI08:23
Amsterdam Zuid08:25
Schiphol Airport08:32
Treinnummer4320
Sprinter
Reistijd58 min

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Amsterdam Zuid Schiphol Airport

Zaandam07:0407:2507:3407:50
Amsterdam Sloterdijk07:1107:3107:4107:56
Treinnummer4025292540273327
SprinterIntercitySprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:2107:3607:5108:06
Amsterdam Lelylaan07:2807:4307:5808:13
Amsterdam Zuid07:3607:5108:0608:21
Treinnummer982569982570982571982572
Metro i.p.v. treinMetro i.p.v. treinMetro i.p.v. treinMetro i.p.v. trein
Overstappen
Amsterdam Zuid07:4807:5608:1808:25
Schiphol Airport07:5408:0208:2408:32
Treinnummer718431818204320
IntercitySprinterIntercitySprinter
Reistijd50 min37 min50 min42 min

Maandag 4 maart 2024 om 07:00

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport

Zaandam07:0507:0807:35
Amsterdam Sloterdijk07:1107:1507:41
Amsterdam Centraal07:1707:2107:47
Treinnummer402530234027
SprinterIntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal07:2507:2807:55
Schiphol Airport07:3807:4208:08
Treinnummer101692161018
Intercity directIntercity directIntercity direct
Reistijd33 min34 min33 min

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Schiphol Airport

Zaandam07:2407:54
Amsterdam Sloterdijk07:3008:00
Treinnummer74257427
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:3808:08
Amsterdam Lelylaan07:4208:12
Schiphol Airport07:4808:18
Treinnummer58165818
SprinterSprinter
Reistijd24 min24 min

Dinsdag 5 maart 2024 om 07:00

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport

Zaandam07:0507:0807:35
Amsterdam Sloterdijk07:1107:1507:41
Amsterdam Centraal07:1707:2107:47
Treinnummer402530234027
SprinterIntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal07:2507:2807:55
Schiphol Airport07:3807:4208:08
Treinnummer101692161018
Intercity directIntercity directIntercity direct
Reistijd33 min34 min33 min

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Schiphol Airport

Zaandam07:2407:54
Amsterdam Sloterdijk07:3008:00
Treinnummer74257427
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:3808:08
Amsterdam Lelylaan07:4208:12
Schiphol Airport07:4808:18
Treinnummer58165818
SprinterSprinter
Reistijd24 min24 min

Woensdag 6 maart 2024 om 07:00

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport

Zaandam07:0507:0807:35
Amsterdam Sloterdijk07:1107:1507:41
Amsterdam Centraal07:1707:2107:47
Treinnummer402530234027
SprinterIntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal07:2507:2807:55
Schiphol Airport07:3807:4208:08
Treinnummer101692161018
Intercity directIntercity directIntercity direct
Reistijd33 min34 min33 min

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Schiphol Airport

Zaandam07:2407:54
Amsterdam Sloterdijk07:3008:00
Treinnummer74257427
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:3808:08
Amsterdam Lelylaan07:4208:12
Schiphol Airport07:4808:18
Treinnummer58165818
SprinterSprinter
Reistijd24 min24 min

Donderdag 7 maart 2024 om 07:00

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport

Zaandam07:0507:0807:35
Amsterdam Sloterdijk07:1107:1507:41
Amsterdam Centraal07:1707:2107:47
Treinnummer402530234027
SprinterIntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal07:2507:2807:55
Schiphol Airport07:3807:4208:08
Treinnummer101692161018
Intercity directIntercity directIntercity direct
Reistijd33 min34 min33 min

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Schiphol Airport

Zaandam07:2407:54
Amsterdam Sloterdijk07:3008:00
Treinnummer74257427
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:3808:08
Amsterdam Lelylaan07:4208:12
Schiphol Airport07:4808:18
Treinnummer58165818
SprinterSprinter
Reistijd24 min24 min

Vrijdag 8 maart 2024 om 07:00

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport

Zaandam07:0507:0807:35
Amsterdam Sloterdijk07:1107:1507:41
Amsterdam Centraal07:1707:2107:47
Treinnummer402530234027
SprinterIntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal07:2507:2807:55
Schiphol Airport07:3807:4208:08
Treinnummer101692161018
Intercity directIntercity directIntercity direct
Reistijd33 min34 min33 min

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Schiphol Airport

Zaandam07:1907:54
Amsterdam Sloterdijk07:2508:00
Treinnummer7425827
SprinterIntercity
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk07:3808:08
Amsterdam Lelylaan07:4208:12
Schiphol Airport07:4808:18
Treinnummer58165818
SprinterSprinter
Reistijd29 min24 min