Train O'Clock

Trein Dienstregeling Zaandam Hoofddorp

Plan uw reis

Woensdag 1 februari 2023 om 12:50

Zaandam Hoofddorp

Zaandam13:1813:48
Amsterdam Sloterdijk13:2513:55
Amsterdam Lelylaan13:2913:59
Schiphol Airport13:3814:08
Hoofddorp13:4214:12
Treinnummer33493351
SprinterSprinter
Reistijd24 min24 min
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Hoofddorp

Zaandam13:0514:05
Amsterdam Sloterdijk13:1114:11
Treinnummer40494053
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk13:1714:17
Amsterdam Lelylaan13:2114:21
Schiphol Airport13:2914:29
Hoofddorp13:3414:33
Treinnummer46384642
SprinterSprinter
Reistijd29 min28 min
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport Hoofddorp

Zaandam13:19
Amsterdam Sloterdijk13:25
Amsterdam Centraal13:31
Treinnummer849
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:38
Schiphol Airport13:51
Treinnummer940
Intercity direct
Overstappen
Schiphol Airport14:03
Hoofddorp14:07
Treinnummer4342
Sprinter
Reistijd48 min
Acheter

Donderdag 2 februari 2023 om 12:50

Zaandam Hoofddorp

Zaandam13:1813:48
Amsterdam Sloterdijk13:2513:55
Amsterdam Lelylaan13:2913:59
Schiphol Airport13:3814:08
Hoofddorp13:4214:12
Treinnummer33493351
SprinterSprinter
Reistijd24 min24 min
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Hoofddorp

Zaandam13:0514:05
Amsterdam Sloterdijk13:1114:11
Treinnummer40494053
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk13:1714:17
Amsterdam Lelylaan13:2114:21
Schiphol Airport13:2914:29
Hoofddorp13:3414:33
Treinnummer46384642
SprinterSprinter
Reistijd29 min28 min
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport Hoofddorp

Zaandam13:19
Amsterdam Sloterdijk13:25
Amsterdam Centraal13:31
Treinnummer849
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:38
Schiphol Airport13:51
Treinnummer940
Intercity direct
Overstappen
Schiphol Airport14:03
Hoofddorp14:07
Treinnummer4342
Sprinter
Reistijd48 min
Acheter

Vrijdag 3 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Hoofddorp

Zaandam13:08
Amsterdam Sloterdijk13:15
Amsterdam Centraal13:21
Treinnummer3047
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:41
Amsterdam Sloterdijk13:48
Amsterdam Lelylaan13:52
Schiphol Airport13:59
Hoofddorp14:03
Treinnummer4640
Sprinter
Reistijd55 min
Acheter

Zaandam Amsterdam Muiderpoort Hoofddorp

Zaandam13:35
Amsterdam Sloterdijk13:41
Amsterdam Centraal13:49
Amsterdam Muiderpoort13:54
Treinnummer4051
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Muiderpoort14:01
Amsterdam Centraal14:11
Amsterdam Sloterdijk14:18
Amsterdam Lelylaan14:22
Schiphol Airport14:29
Hoofddorp14:33
Treinnummer4642
Sprinter
Reistijd58 min
Acheter

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Hoofddorp

Zaandam13:05
Amsterdam Sloterdijk13:11
Treinnummer4049
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk13:18
Amsterdam Lelylaan13:22
Schiphol Airport13:29
Hoofddorp13:33
Treinnummer4638
Sprinter
Reistijd28 min
Acheter

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport Hoofddorp

Zaandam13:19
Amsterdam Sloterdijk13:26
Amsterdam Centraal13:32
Treinnummer849
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:37
Schiphol Airport13:50
Treinnummer940
Intercity direct
Overstappen
Schiphol Airport14:07
Hoofddorp14:11
Treinnummer4342
Sprinter
Reistijd52 min
Acheter

Zaandam Amsterdam Centraal Weesp Hoofddorp

Zaandam13:38
Amsterdam Sloterdijk13:45
Amsterdam Centraal13:51
Treinnummer3049
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:53
Amsterdam Muiderpoort13:58
Amsterdam Science Park14:01
Diemen14:04
Weesp14:09
Treinnummer4649
Sprinter
Overstappen
Weesp14:11
Diemen Zuid14:17
Duivendrecht14:20
Amsterdam RAI14:24
Amsterdam Zuid14:29
Schiphol Airport14:37
Hoofddorp14:41
Treinnummer4344
Sprinter
Reistijd1:03
Acheter

Zaterdag 4 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Hoofddorp

Zaandam13:40
Amsterdam Sloterdijk13:47
Amsterdam Centraal13:53
Treinnummer3049
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal14:01
Amsterdam Sloterdijk14:08
Amsterdam Lelylaan14:12
Schiphol Airport14:20
Hoofddorp14:24
Treinnummer5842
Sprinter
Reistijd44 min
Acheter

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Hoofddorp

Zaandam12:5513:1013:2513:55
Amsterdam Sloterdijk13:0113:1713:3114:01
Treinnummer2947304729492951
IntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk13:0813:3813:4714:17
Amsterdam Lelylaan13:1213:4213:5114:21
Schiphol Airport13:2013:5013:5914:29
Hoofddorp13:2413:5414:0414:34
Treinnummer5838584046404642
SprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd29 min44 min39 min39 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Zondag 5 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Hoofddorp

Zaandam13:40
Amsterdam Sloterdijk13:47
Amsterdam Centraal13:53
Treinnummer3049
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal14:01
Amsterdam Sloterdijk14:08
Amsterdam Lelylaan14:12
Schiphol Airport14:20
Hoofddorp14:24
Treinnummer5842
Sprinter
Reistijd44 min
Acheter

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Hoofddorp

Zaandam12:5513:1013:2513:55
Amsterdam Sloterdijk13:0113:1713:3114:01
Treinnummer2947304729492951
IntercityIntercityIntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk13:0813:3813:4714:17
Amsterdam Lelylaan13:1213:4213:5114:21
Schiphol Airport13:2013:5013:5914:29
Hoofddorp13:2413:5414:0414:34
Treinnummer5838584046404642
SprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd29 min44 min39 min39 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Maandag 6 februari 2023 om 12:50

Zaandam Hoofddorp

Zaandam13:1813:48
Amsterdam Sloterdijk13:2513:55
Amsterdam Lelylaan13:2913:59
Schiphol Airport13:3814:08
Hoofddorp13:4214:12
Treinnummer33493351
SprinterSprinter
Reistijd24 min24 min
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Hoofddorp

Zaandam13:0514:05
Amsterdam Sloterdijk13:1114:11
Treinnummer40494053
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk13:1714:17
Amsterdam Lelylaan13:2114:21
Schiphol Airport13:2914:29
Hoofddorp13:3414:33
Treinnummer46384642
SprinterSprinter
Reistijd29 min28 min
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport Hoofddorp

Zaandam13:19
Amsterdam Sloterdijk13:25
Amsterdam Centraal13:31
Treinnummer849
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:38
Schiphol Airport13:51
Treinnummer940
Intercity direct
Overstappen
Schiphol Airport14:03
Hoofddorp14:07
Treinnummer4342
Sprinter
Reistijd48 min
Acheter

Dinsdag 7 februari 2023 om 12:50

Zaandam Hoofddorp

Zaandam13:1813:48
Amsterdam Sloterdijk13:2513:55
Amsterdam Lelylaan13:2913:59
Schiphol Airport13:3814:08
Hoofddorp13:4214:12
Treinnummer33493351
SprinterSprinter
Reistijd24 min24 min
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Sloterdijk Hoofddorp

Zaandam13:0514:05
Amsterdam Sloterdijk13:1114:11
Treinnummer40494053
SprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk13:1714:17
Amsterdam Lelylaan13:2114:21
Schiphol Airport13:2914:29
Hoofddorp13:3414:33
Treinnummer46384642
SprinterSprinter
Reistijd29 min28 min
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Schiphol Airport Hoofddorp

Zaandam13:19
Amsterdam Sloterdijk13:25
Amsterdam Centraal13:31
Treinnummer849
Intercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:38
Schiphol Airport13:51
Treinnummer940
Intercity direct
Overstappen
Schiphol Airport14:03
Hoofddorp14:07
Treinnummer4342
Sprinter
Reistijd48 min
Acheter