Train O'Clock

Trein Dienstregeling Zaandam Amersfoort Vathorst

Plan uw reis

Woensdag 1 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:0813:35
Amsterdam Sloterdijk13:1513:41
Amsterdam Centraal13:2113:47
Treinnummer30474051
IntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:4114:11
Amsterdam Muiderpoort13:4614:16
Amsterdam Science Park13:4914:19
Diemen13:5214:22
Weesp13:5914:29
Naarden-Bussum14:0514:35
Bussum Zuid14:0814:38
Hilversum Media Park14:1214:42
Hilversum14:1514:45
Baarn14:2014:50
Amersfoort Centraal14:2914:59
Amersfoort Schothorst14:3215:02
Amersfoort Vathorst14:3615:06
Treinnummer58475849
SprinterSprinter
Reistijd1:281:31
AcheterAcheter

Zaandam Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:1913:38
Amsterdam Sloterdijk13:2513:45
Amsterdam Centraal13:3513:54
Amsterdam Amstel13:4314:02
Utrecht Centraal14:0114:21
Treinnummer8493049
IntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal14:2114:51
Utrecht Overvecht14:2514:55
Bilthoven14:3015:00
Den Dolder14:3315:03
Amersfoort Centraal14:4215:12
Amersfoort Schothorst14:4615:16
Amersfoort Vathorst14:4915:19
Treinnummer56495651
SprinterSprinter
Reistijd1:301:41
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:05
Amsterdam Sloterdijk13:11
Amsterdam Centraal13:17
Treinnummer4049
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:30
Hilversum13:52
Amersfoort Centraal14:04
Treinnummer1547
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal14:12
Amersfoort Schothorst14:16
Amersfoort Vathorst14:19
Treinnummer5647
Sprinter
Reistijd1:14
Acheter

Donderdag 2 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:0813:35
Amsterdam Sloterdijk13:1513:41
Amsterdam Centraal13:2113:47
Treinnummer30474051
IntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:4114:11
Amsterdam Muiderpoort13:4614:16
Amsterdam Science Park13:4914:19
Diemen13:5214:22
Weesp13:5914:29
Naarden-Bussum14:0514:35
Bussum Zuid14:0814:38
Hilversum Media Park14:1214:42
Hilversum14:1514:45
Baarn14:2014:50
Amersfoort Centraal14:2914:59
Amersfoort Schothorst14:3215:02
Amersfoort Vathorst14:3615:06
Treinnummer58475849
SprinterSprinter
Reistijd1:281:31
AcheterAcheter

Zaandam Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:1913:38
Amsterdam Sloterdijk13:2513:45
Amsterdam Centraal13:3513:54
Amsterdam Amstel13:4314:02
Utrecht Centraal14:0114:21
Treinnummer8493049
IntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal14:2114:51
Utrecht Overvecht14:2514:55
Bilthoven14:3015:00
Den Dolder14:3315:03
Amersfoort Centraal14:4215:12
Amersfoort Schothorst14:4615:16
Amersfoort Vathorst14:4915:19
Treinnummer56495651
SprinterSprinter
Reistijd1:301:41
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:05
Amsterdam Sloterdijk13:11
Amsterdam Centraal13:17
Treinnummer4049
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:30
Hilversum13:52
Amersfoort Centraal14:04
Treinnummer1547
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal14:12
Amersfoort Schothorst14:16
Amersfoort Vathorst14:19
Treinnummer5647
Sprinter
Reistijd1:14
Acheter

Vrijdag 3 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:0813:35
Amsterdam Sloterdijk13:1513:41
Amsterdam Centraal13:2113:47
Treinnummer30474051
IntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:4114:11
Amsterdam Muiderpoort13:4614:16
Amsterdam Science Park13:4914:19
Diemen13:5214:22
Weesp13:5914:29
Naarden-Bussum14:0514:35
Bussum Zuid14:0814:38
Hilversum Media Park14:1214:42
Hilversum14:1514:45
Baarn14:2014:50
Amersfoort Centraal14:2914:59
Amersfoort Schothorst14:3215:02
Amersfoort Vathorst14:3615:06
Treinnummer58475849
SprinterSprinter
Reistijd1:281:31
AcheterAcheter

Zaandam Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:1913:38
Amsterdam Sloterdijk13:2613:45
Amsterdam Centraal13:3513:54
Amsterdam Amstel13:4314:02
Utrecht Centraal14:0114:21
Treinnummer8493049
IntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal14:2114:51
Utrecht Overvecht14:2514:55
Bilthoven14:3015:00
Den Dolder14:3315:03
Amersfoort Centraal14:4215:12
Amersfoort Schothorst14:4615:16
Amersfoort Vathorst14:4915:19
Treinnummer56495651
SprinterSprinter
Reistijd1:301:41
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:05
Amsterdam Sloterdijk13:11
Amsterdam Centraal13:17
Treinnummer4049
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:30
Hilversum13:52
Amersfoort Centraal14:04
Treinnummer1547
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal14:12
Amersfoort Schothorst14:16
Amersfoort Vathorst14:19
Treinnummer5647
Sprinter
Reistijd1:14
Acheter

Zaterdag 4 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam12:5513:2513:55
Amsterdam Sloterdijk13:0113:3114:01
Amsterdam Centraal13:0713:3714:07
Treinnummer294729492951
IntercityIntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:1113:4114:11
Amsterdam Muiderpoort13:1713:4714:17
Amsterdam Science Park13:2013:5014:20
Diemen13:2213:5214:22
Weesp13:2913:5914:29
Naarden-Bussum13:3514:0514:35
Bussum Zuid13:3814:0814:38
Hilversum Media Park13:4214:1214:42
Hilversum13:4514:1514:45
Baarn13:5014:2014:50
Amersfoort Centraal13:5914:2914:59
Amersfoort Schothorst14:0214:3215:02
Amersfoort Vathorst14:0614:3615:06
Treinnummer584558475849
SprinterSprinterSprinter
Reistijd1:111:111:11
AcheterAcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:1013:40
Amsterdam Sloterdijk13:1713:47
Amsterdam Centraal13:2313:53
Treinnummer30473049
IntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:3014:00
Hilversum13:5214:22
Amersfoort Centraal14:0414:34
Treinnummer15471549
IntercityIntercity
Overstappen
Amersfoort Centraal14:1214:42
Amersfoort Schothorst14:1614:46
Amersfoort Vathorst14:1914:49
Treinnummer56475649
SprinterSprinter
Reistijd1:091:09
AcheterAcheter

Zondag 5 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam12:5513:2513:55
Amsterdam Sloterdijk13:0113:3114:01
Amsterdam Centraal13:0713:3714:07
Treinnummer294729492951
IntercityIntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:1113:4114:11
Amsterdam Muiderpoort13:1713:4714:17
Amsterdam Science Park13:2013:5014:20
Diemen13:2213:5214:22
Weesp13:2913:5914:29
Naarden-Bussum13:3514:0514:35
Bussum Zuid13:3814:0814:38
Hilversum Media Park13:4214:1214:42
Hilversum13:4514:1514:45
Baarn13:5014:2014:50
Amersfoort Centraal13:5914:2914:59
Amersfoort Schothorst14:0214:3215:02
Amersfoort Vathorst14:0614:3615:06
Treinnummer584558475849
SprinterSprinterSprinter
Reistijd1:111:111:11
AcheterAcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:1013:40
Amsterdam Sloterdijk13:1713:47
Amsterdam Centraal13:2313:53
Treinnummer30473049
IntercityIntercity
Overstappen
Amsterdam Centraal13:3014:00
Hilversum13:5214:22
Amersfoort Centraal14:0414:34
Treinnummer15471549
IntercityIntercity
Overstappen
Amersfoort Centraal14:1214:42
Amersfoort Schothorst14:1614:46
Amersfoort Vathorst14:1914:49
Treinnummer56475649
SprinterSprinter
Reistijd1:091:09
AcheterAcheter

Maandag 6 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:0813:35
Amsterdam Sloterdijk13:1513:41
Amsterdam Centraal13:2113:47
Treinnummer30474051
IntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:4114:11
Amsterdam Muiderpoort13:4614:16
Amsterdam Science Park13:4914:19
Diemen13:5214:22
Weesp13:5914:29
Naarden-Bussum14:0514:35
Bussum Zuid14:0814:38
Hilversum Media Park14:1214:42
Hilversum14:1514:45
Baarn14:2014:50
Amersfoort Centraal14:2914:59
Amersfoort Schothorst14:3215:02
Amersfoort Vathorst14:3615:06
Treinnummer58475849
SprinterSprinter
Reistijd1:281:31
AcheterAcheter

Zaandam Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:1913:38
Amsterdam Sloterdijk13:2513:45
Amsterdam Centraal13:3513:54
Amsterdam Amstel13:4314:02
Utrecht Centraal14:0114:21
Treinnummer8493049
IntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal14:2114:51
Utrecht Overvecht14:2514:55
Bilthoven14:3015:00
Den Dolder14:3315:03
Amersfoort Centraal14:4215:12
Amersfoort Schothorst14:4615:16
Amersfoort Vathorst14:4915:19
Treinnummer56495651
SprinterSprinter
Reistijd1:301:41
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:05
Amsterdam Sloterdijk13:11
Amsterdam Centraal13:17
Treinnummer4049
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:30
Hilversum13:52
Amersfoort Centraal14:04
Treinnummer1547
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal14:12
Amersfoort Schothorst14:16
Amersfoort Vathorst14:19
Treinnummer5647
Sprinter
Reistijd1:14
Acheter

Dinsdag 7 februari 2023 om 12:50

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:0813:35
Amsterdam Sloterdijk13:1513:41
Amsterdam Centraal13:2113:47
Treinnummer30474051
IntercitySprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:4114:11
Amsterdam Muiderpoort13:4614:16
Amsterdam Science Park13:4914:19
Diemen13:5214:22
Weesp13:5914:29
Naarden-Bussum14:0514:35
Bussum Zuid14:0814:38
Hilversum Media Park14:1214:42
Hilversum14:1514:45
Baarn14:2014:50
Amersfoort Centraal14:2914:59
Amersfoort Schothorst14:3215:02
Amersfoort Vathorst14:3615:06
Treinnummer58475849
SprinterSprinter
Reistijd1:281:31
AcheterAcheter

Zaandam Utrecht Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:1913:38
Amsterdam Sloterdijk13:2513:45
Amsterdam Centraal13:3513:54
Amsterdam Amstel13:4314:02
Utrecht Centraal14:0114:21
Treinnummer8493049
IntercityIntercity
Overstappen
Utrecht Centraal14:2114:51
Utrecht Overvecht14:2514:55
Bilthoven14:3015:00
Den Dolder14:3315:03
Amersfoort Centraal14:4215:12
Amersfoort Schothorst14:4615:16
Amersfoort Vathorst14:4915:19
Treinnummer56495651
SprinterSprinter
Reistijd1:301:41
AcheterAcheter

Zaandam Amsterdam Centraal Amersfoort Centraal Amersfoort Vathorst

Zaandam13:05
Amsterdam Sloterdijk13:11
Amsterdam Centraal13:17
Treinnummer4049
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Centraal13:30
Hilversum13:52
Amersfoort Centraal14:04
Treinnummer1547
Intercity
Overstappen
Amersfoort Centraal14:12
Amersfoort Schothorst14:16
Amersfoort Vathorst14:19
Treinnummer5647
Sprinter
Reistijd1:14
Acheter