Rotterdam Noord naar Vleuten Dienstregeling
Woensdag 8 mei 2024 om 07:00
Rotterdam Noord Woerden Vleuten
Rotterdam Noord | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Gouda | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Gouda Goverwelle | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 |
Woerden | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 |
Treinnummer | 4020 | 4022 | 4024 | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Overstappen | |||||
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 09:58 | 10:28 |
Vleuten | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
Treinnummer | 6929 | 6931 | 6933 | 6935 | 6937 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Reistijd | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 |
Donderdag 9 mei 2024 om 07:00
Rotterdam Noord Woerden Vleuten
Rotterdam Noord | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Gouda | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Gouda Goverwelle | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 |
Woerden | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 |
Treinnummer | 4020 | 4022 | 4024 | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Overstappen | |||||
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 09:58 | 10:28 |
Vleuten | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
Treinnummer | 6929 | 6931 | 6933 | 6935 | 6937 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Reistijd | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 |
Vrijdag 10 mei 2024 om 07:00
Rotterdam Noord Woerden Vleuten
Rotterdam Noord | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Gouda | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Gouda Goverwelle | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 |
Woerden | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 |
Treinnummer | 4020 | 4022 | 4024 | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Overstappen | |||||
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 09:58 | 10:28 |
Vleuten | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
Treinnummer | 6929 | 6931 | 6933 | 6935 | 6937 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Reistijd | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 |
Zaterdag 11 mei 2024 om 07:00
Rotterdam Noord Woerden Vleuten
Rotterdam Noord | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Gouda | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Gouda Goverwelle | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 |
Woerden | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 |
Treinnummer | 4020 | 4022 | 4024 | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Overstappen | |||||
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 09:58 | 10:28 |
Vleuten | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
Treinnummer | 6929 | 6931 | 6933 | 6935 | 6937 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Reistijd | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 |
Zondag 12 mei 2024 om 07:00
Rotterdam Noord Woerden Vleuten
Rotterdam Noord | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Gouda | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Gouda Goverwelle | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 |
Woerden | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 |
Treinnummer | 4020 | 4022 | 4024 | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Overstappen | |||||
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 | 09:58 | 10:28 |
Vleuten | 08:35 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
Treinnummer | 6929 | 6931 | 6933 | 6935 | 6937 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Reistijd | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 | 1:06 |
Maandag 13 mei 2024 om 07:00
Rotterdam Noord Woerden Vleuten
Rotterdam Noord | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Gouda | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Gouda Goverwelle | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 |
Woerden | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 |
Treinnummer | 4020 | 4022 | 4024 | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Overstappen | |||||
Woerden | 08:13 | 08:43 | 09:28 | 09:58 | 10:28 |
Vleuten | 08:19 | 08:49 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
Treinnummer | 8923 | 8925 | 6933 | 6935 | 6937 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Reistijd | 50 min | 50 min | 1:06 | 1:06 | 1:06 |
Dinsdag 14 mei 2024 om 07:00
Rotterdam Noord Woerden Vleuten
Rotterdam Noord | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Gouda | 07:49 | 08:19 | 08:49 | 09:19 | 09:49 |
Gouda Goverwelle | 07:52 | 08:22 | 08:52 | 09:22 | 09:52 |
Woerden | 08:01 | 08:31 | 09:01 | 09:31 | 10:01 |
Treinnummer | 4020 | 4022 | 4024 | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Overstappen | |||||
Woerden | 08:13 | 08:43 | 09:10 | 09:40 | 10:28 |
Vleuten | 08:19 | 08:49 | 09:16 | 09:46 | 10:35 |
Treinnummer | 8923 | 8925 | 8927 | 8929 | 6937 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Reistijd | 50 min | 50 min | 47 min | 47 min | 1:06 |