Train O'Clock

Purmerend Overwhere naar Amsterdam Centraal Dienstregeling

Plan uw reis

Zaterdag 18 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:3108:3109:3110:3111:31
Purmerend07:3408:3409:3410:3411:34
Purmerend Weidevenne07:3708:3709:3710:3711:37
Zaandam Kogerveld07:4308:4309:4310:4311:43
Zaandam07:4708:4709:4710:4711:47
Treinnummer33273331333533393343
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:5708:5709:5710:5711:57
Amsterdam Sloterdijk08:0309:0310:0311:0312:03
Amsterdam Centraal08:0909:0910:0911:0912:09
Treinnummer29272931293529392943
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Reistijd38 min38 min38 min38 min38 min

Zondag 19 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:31
Purmerend07:34
Purmerend Weidevenne07:37
Zaandam Kogerveld07:43
Zaandam07:48
Amsterdam Sloterdijk07:54
Treinnummer3327
Sprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:09
Amsterdam Centraal08:15
Treinnummer2114
Intercity
Reistijd44 min

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere08:3109:3110:3111:31
Purmerend08:3409:3410:3411:34
Purmerend Weidevenne08:3709:3710:3711:37
Zaandam Kogerveld08:4309:4310:4311:43
Zaandam08:4709:4710:4711:47
Treinnummer3331333533393343
SprinterSprinterSprinterSprinter
Overstappen
Zaandam08:5609:5510:5511:55
Amsterdam Sloterdijk09:0310:0311:0312:03
Amsterdam Centraal09:0910:0911:0912:09
Treinnummer2931293529392943
IntercityIntercityIntercityIntercity
Reistijd38 min38 min38 min38 min

Maandag 20 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Amsterdam Sloterdijk Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:3108:3109:3110:3111:31
Purmerend07:3408:3409:3410:3411:34
Purmerend Weidevenne07:3708:3709:3710:3711:37
Zaandam Kogerveld07:4308:4309:4310:4311:43
Zaandam07:4808:4809:4810:4811:48
Amsterdam Sloterdijk07:5408:5409:5410:5411:54
Treinnummer33273331333533393343
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Overstappen
Amsterdam Sloterdijk08:0109:0010:0111:0012:01
Amsterdam Centraal08:0609:0610:0611:0612:06
Treinnummer48124816482048244828
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd35 min35 min35 min35 min35 min

Dinsdag 21 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:2507:55
Purmerend07:2707:57
Treinnummer33273329
SprinterSprinter
Overstappen
Purmerend07:3308:03
Amsterdam Sloterdijk07:4808:18
Amsterdam Centraal07:5408:24
Treinnummer45274529
IntercityIntercity
Reistijd29 min29 min

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:0108:3109:01
Purmerend07:0408:3409:04
Purmerend Weidevenne07:0708:3709:07
Zaandam Kogerveld07:1308:4309:13
Zaandam07:1708:4709:17
Treinnummer332533313333
SprinterSprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2508:5509:26
Amsterdam Centraal07:3109:0109:32
Treinnummer825831833
IntercityIntercityIntercity
Reistijd30 min30 min31 min

Woensdag 22 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:2507:55
Purmerend07:2707:57
Treinnummer33273329
SprinterSprinter
Overstappen
Purmerend07:3308:03
Amsterdam Sloterdijk07:4808:18
Amsterdam Centraal07:5408:24
Treinnummer45274529
IntercityIntercity
Reistijd29 min29 min

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:0108:3109:01
Purmerend07:0408:3409:04
Purmerend Weidevenne07:0708:3709:07
Zaandam Kogerveld07:1308:4309:13
Zaandam07:1708:4709:17
Treinnummer332533313333
SprinterSprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2508:5509:26
Amsterdam Centraal07:3109:0109:32
Treinnummer825831833
IntercityIntercityIntercity
Reistijd30 min30 min31 min

Donderdag 23 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Purmerend Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:2507:55
Purmerend07:2707:57
Treinnummer33273329
SprinterSprinter
Overstappen
Purmerend07:3308:03
Amsterdam Sloterdijk07:4808:18
Amsterdam Centraal07:5408:24
Treinnummer45274529
IntercityIntercity
Reistijd29 min29 min

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:0108:3109:01
Purmerend07:0408:3409:04
Purmerend Weidevenne07:0708:3709:07
Zaandam Kogerveld07:1308:4309:13
Zaandam07:1708:4709:17
Treinnummer332533313333
SprinterSprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2508:5509:26
Amsterdam Centraal07:3109:0109:32
Treinnummer825831833
IntercityIntercityIntercity
Reistijd30 min30 min31 min

Vrijdag 24 mei 2024 om 07:00

Purmerend Overwhere Zaandam Amsterdam Centraal

Purmerend Overwhere07:0107:3108:0108:3109:01
Purmerend07:0407:3408:0408:3409:04
Purmerend Weidevenne07:0707:3708:0708:3709:07
Zaandam Kogerveld07:1307:4308:1308:4309:13
Zaandam07:1707:4708:1708:4709:17
Treinnummer33253327332933313333
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Overstappen
Zaandam07:1907:4908:1908:4909:19
Amsterdam Sloterdijk07:2507:5508:2508:5509:25
Amsterdam Centraal07:3108:0108:3109:0109:31
Treinnummer74257427742974317433
SprinterSprinterSprinterSprinterSprinter
Reistijd30 min30 min30 min30 min30 min