Train O'Clock

Heerhugowaard naar Zaandam Dienstregeling

Plan uw reis

Maandag 20 mei 2024 om 07:00

Heerhugowaard Zaandam

Heerhugowaard07:3108:0108:31
Alkmaar Noord07:3708:0708:37
Alkmaar07:4408:1408:44
Heiloo07:4908:1908:49
Castricum07:5508:2508:55
Zaandam08:0808:3809:08
Treinnummer302730293031
IntercityIntercityIntercity
Reistijd37 min37 min37 min

Heerhugowaard Uitgeest Zaandam

Heerhugowaard07:2108:21
Alkmaar Noord07:2608:26
Alkmaar07:3008:30
Heiloo07:3508:35
Castricum07:4008:40
Uitgeest07:4408:44
Treinnummer48144818
SprinterSprinter
Overstappen
Uitgeest07:4808:48
Krommenie-Assendelft07:5208:52
Wormerveer07:5608:56
Zaandijk Zaanse Schans07:5908:59
Koog aan de Zaan08:0209:02
Zaandam08:0509:05
Treinnummer40294033
SprinterSprinter
Reistijd44 min44 min

Dinsdag 21 mei 2024 om 07:00

Heerhugowaard Zaandam

Heerhugowaard07:0107:1507:3107:4508:01
Alkmaar Noord07:0707:2007:3707:5008:07
Alkmaar07:1407:2707:4407:5708:14
Heiloo07:19-07:49-08:19
Castricum07:2507:3507:5508:0508:25
Zaandam07:3807:4908:0808:1908:38
Treinnummer302582730278293029
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Reistijd37 min34 min37 min34 min37 min

Woensdag 22 mei 2024 om 07:00

Heerhugowaard Zaandam

Heerhugowaard07:0107:1507:3107:4508:01
Alkmaar Noord07:0707:2007:3707:5008:07
Alkmaar07:1407:2707:4407:5708:14
Heiloo07:19-07:49-08:19
Castricum07:2507:3507:5508:0508:25
Zaandam07:3807:4908:0808:1908:38
Treinnummer302582730278293029
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Reistijd37 min34 min37 min34 min37 min

Donderdag 23 mei 2024 om 07:00

Heerhugowaard Zaandam

Heerhugowaard07:0107:1507:3107:4508:01
Alkmaar Noord07:0707:2007:3707:5008:07
Alkmaar07:1407:2707:4407:5708:14
Heiloo07:19-07:49-08:19
Castricum07:2507:3507:5508:0508:25
Zaandam07:3807:4908:0808:1908:38
Treinnummer302582730278293029
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Reistijd37 min34 min37 min34 min37 min

Vrijdag 24 mei 2024 om 07:00

Heerhugowaard Zaandam

Heerhugowaard07:0107:1507:3107:4508:01
Alkmaar Noord07:0707:2007:3707:5008:07
Alkmaar07:1407:3107:4408:0108:14
Heiloo07:19-07:49-08:19
Castricum07:2507:3907:5508:0908:25
Zaandam07:3807:5308:0808:2308:38
Treinnummer302582730278293029
IntercityIntercityIntercityIntercityIntercity
Reistijd37 min38 min37 min38 min37 min

Zaterdag 25 mei 2024 om 07:00

Heerhugowaard Zaandam

Heerhugowaard07:0107:3108:01
Alkmaar Noord07:0707:3708:07
Alkmaar07:1407:4408:14
Heiloo07:1907:4908:19
Castricum07:2507:5508:25
Zaandam07:3808:0808:38
Treinnummer302530273029
IntercityIntercityIntercity
Reistijd37 min37 min37 min

Heerhugowaard Uitgeest Zaandam

Heerhugowaard07:2107:51
Alkmaar Noord07:2607:56
Alkmaar07:3008:00
Heiloo07:3508:05
Castricum07:4008:10
Uitgeest07:4408:14
Treinnummer48144816
SprinterSprinter
Overstappen
Uitgeest07:4808:18
Krommenie-Assendelft07:5208:22
Wormerveer07:5608:26
Zaandijk Zaanse Schans07:5908:29
Koog aan de Zaan08:0208:32
Zaandam08:0508:35
Treinnummer40294031
SprinterSprinter
Reistijd44 min44 min

Zondag 26 mei 2024 om 07:00

Heerhugowaard Zaandam

Heerhugowaard07:3108:0108:31
Alkmaar Noord07:3708:0708:37
Alkmaar07:4408:1408:44
Heiloo07:4908:1908:49
Castricum07:5508:2508:55
Zaandam08:0808:3809:08
Treinnummer302730293031
IntercityIntercityIntercity
Reistijd37 min37 min37 min

Heerhugowaard Uitgeest Zaandam

Heerhugowaard07:2108:21
Alkmaar Noord07:2608:26
Alkmaar07:3008:30
Heiloo07:3508:35
Castricum07:4008:40
Uitgeest07:4408:44
Treinnummer48144818
SprinterSprinter
Overstappen
Uitgeest07:4808:48
Krommenie-Assendelft07:5208:52
Wormerveer07:5608:56
Zaandijk Zaanse Schans07:5908:59
Koog aan de Zaan08:0209:02
Zaandam08:0509:05
Treinnummer40294033
SprinterSprinter
Reistijd44 min44 min