Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville naar Saint-Fargeau Dienstregeling
Woensdag 5 juni 2024 om 07:00
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:45 | 16:15 | 16:30 |
Garges - Sarcelles | 09:49 | 16:19 | 16:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:52 | 16:22 | 16:37 |
Saint-Denis | 09:56 | 16:26 | 16:41 |
Stade de France Saint-Denis | 10:00 | 16:30 | 16:45 |
Paris Gare du Nord | 10:06 | 16:36 | 16:51 |
Châtelet les Halles | 10:10 | 16:40 | 16:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:16 | 16:46 | 17:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:23 | 16:53 | 17:08 |
Le Vert de Maisons | 10:25 | 16:55 | 17:10 |
Créteil Pompadour | 10:29 | 16:59 | 17:14 |
Villeneuve Triage | 10:33 | 17:03 | 17:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:36 | 17:06 | 17:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:40 | 17:10 | 17:25 |
Juvisy | 10:44 | 17:14 | 17:29 |
Grigny Centre | 10:49 | 17:19 | 17:34 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:53 | 17:23 | 17:38 |
Évry - Courcouronnes | 10:56 | 17:26 | 17:41 |
Le Bras de Fer | 10:58 | 17:28 | 17:43 |
Corbeil-Essonnes | 11:02 | 17:32 | 17:47 |
Treinnummer | ROPE | ROPE | ROPE |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Corbeil-Essonnes | 17:32 | 17:47 | 18:02 |
Essonnes Robinson | 17:34 | 17:49 | 18:04 |
Villabé | 17:37 | 17:51 | 18:07 |
Le Plessis Chenet | 17:40 | 17:54 | 18:10 |
Le Coudray-Montceaux | 17:42 | 17:56 | 18:12 |
Saint-Fargeau | 17:45 | 18:00 | 18:15 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Reistijd | 8:00 | 1:44 | 1:45 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Viry-Châtillon Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 08:10 |
Garges - Sarcelles | 08:13 |
Pierrefitte - Stains | 08:17 |
Saint-Denis | 08:21 |
Stade de France Saint-Denis | 08:24 |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Viry-Châtillon | 16:58 |
Ris-Orangis | 17:02 |
Grand Bourg | 17:05 |
Évry - Val de Seine | 17:08 |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
Treinnummer | ZOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 9:20 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:30 |
Garges - Sarcelles | 09:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:37 |
Saint-Denis | 09:41 |
Stade de France Saint-Denis | 09:45 |
Paris Gare du Nord | 09:51 |
Châtelet les Halles | 09:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:00 |
Treinnummer | ROPE |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Melun | 11:13 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 17:26 |
Vosves | 17:30 |
Boissise-le-Roi | 17:34 |
Ponthierry - Pringy | 17:36 |
Saint-Fargeau | 17:40 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 8:09 |
Donderdag 6 juni 2024 om 07:00
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:45 | 16:15 | 16:30 |
Garges - Sarcelles | 09:49 | 16:19 | 16:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:52 | 16:22 | 16:37 |
Saint-Denis | 09:56 | 16:26 | 16:41 |
Stade de France Saint-Denis | 10:00 | 16:30 | 16:45 |
Paris Gare du Nord | 10:06 | 16:36 | 16:51 |
Châtelet les Halles | 10:10 | 16:40 | 16:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:16 | 16:46 | 17:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:23 | 16:53 | 17:08 |
Le Vert de Maisons | 10:25 | 16:55 | 17:10 |
Créteil Pompadour | 10:29 | 16:59 | 17:14 |
Villeneuve Triage | 10:33 | 17:03 | 17:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:36 | 17:06 | 17:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:40 | 17:10 | 17:25 |
Juvisy | 10:44 | 17:14 | 17:29 |
Grigny Centre | 10:49 | 17:19 | 17:34 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:53 | 17:23 | 17:38 |
Évry - Courcouronnes | 10:56 | 17:26 | 17:41 |
Le Bras de Fer | 10:58 | 17:28 | 17:43 |
Corbeil-Essonnes | 11:02 | 17:32 | 17:47 |
Treinnummer | ROPE | ROPE | ROPE |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Corbeil-Essonnes | 17:32 | 17:47 | 18:02 |
Essonnes Robinson | 17:34 | 17:49 | 18:04 |
Villabé | 17:37 | 17:51 | 18:07 |
Le Plessis Chenet | 17:40 | 17:54 | 18:10 |
Le Coudray-Montceaux | 17:42 | 17:56 | 18:12 |
Saint-Fargeau | 17:45 | 18:00 | 18:15 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Reistijd | 8:00 | 1:44 | 1:45 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Viry-Châtillon Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 08:10 |
Garges - Sarcelles | 08:13 |
Pierrefitte - Stains | 08:17 |
Saint-Denis | 08:21 |
Stade de France Saint-Denis | 08:24 |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Viry-Châtillon | 16:58 |
Ris-Orangis | 17:02 |
Grand Bourg | 17:05 |
Évry - Val de Seine | 17:08 |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
Treinnummer | ZOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 9:20 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:30 |
Garges - Sarcelles | 09:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:37 |
Saint-Denis | 09:41 |
Stade de France Saint-Denis | 09:45 |
Paris Gare du Nord | 09:51 |
Châtelet les Halles | 09:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:00 |
Treinnummer | ROPE |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Melun | 11:13 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 17:26 |
Vosves | 17:30 |
Boissise-le-Roi | 17:34 |
Ponthierry - Pringy | 17:36 |
Saint-Fargeau | 17:40 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 8:09 |
Vrijdag 7 juni 2024 om 07:00
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:45 | 16:15 | 16:30 |
Garges - Sarcelles | 09:49 | 16:19 | 16:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:52 | 16:22 | 16:37 |
Saint-Denis | 09:56 | 16:26 | 16:41 |
Stade de France Saint-Denis | 10:00 | 16:30 | 16:45 |
Paris Gare du Nord | 10:06 | 16:36 | 16:51 |
Châtelet les Halles | 10:10 | 16:40 | 16:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:16 | 16:46 | 17:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:23 | 16:53 | 17:08 |
Le Vert de Maisons | 10:25 | 16:55 | 17:10 |
Créteil Pompadour | 10:29 | 16:59 | 17:14 |
Villeneuve Triage | 10:33 | 17:03 | 17:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:36 | 17:06 | 17:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:40 | 17:10 | 17:25 |
Juvisy | 10:44 | 17:14 | 17:29 |
Grigny Centre | 10:49 | 17:19 | 17:34 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:53 | 17:23 | 17:38 |
Évry - Courcouronnes | 10:56 | 17:26 | 17:41 |
Le Bras de Fer | 10:58 | 17:28 | 17:43 |
Corbeil-Essonnes | 11:02 | 17:32 | 17:47 |
Treinnummer | ROPE | ROPE | ROPE |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Corbeil-Essonnes | 17:32 | 17:47 | 18:02 |
Essonnes Robinson | 17:34 | 17:49 | 18:04 |
Villabé | 17:37 | 17:51 | 18:07 |
Le Plessis Chenet | 17:40 | 17:54 | 18:10 |
Le Coudray-Montceaux | 17:42 | 17:56 | 18:12 |
Saint-Fargeau | 17:45 | 18:00 | 18:15 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Reistijd | 8:00 | 1:44 | 1:45 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Viry-Châtillon Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 08:10 |
Garges - Sarcelles | 08:13 |
Pierrefitte - Stains | 08:17 |
Saint-Denis | 08:21 |
Stade de France Saint-Denis | 08:24 |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Viry-Châtillon | 16:58 |
Ris-Orangis | 17:02 |
Grand Bourg | 17:05 |
Évry - Val de Seine | 17:08 |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
Treinnummer | ZOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 9:20 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:30 |
Garges - Sarcelles | 09:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:37 |
Saint-Denis | 09:41 |
Stade de France Saint-Denis | 09:45 |
Paris Gare du Nord | 09:51 |
Châtelet les Halles | 09:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:00 |
Treinnummer | ROPE |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Melun | 11:13 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 17:26 |
Vosves | 17:30 |
Boissise-le-Roi | 17:34 |
Ponthierry - Pringy | 17:36 |
Saint-Fargeau | 17:40 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 8:09 |
Zondag 9 juni 2024 om 07:00
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 23:15 |
Garges - Sarcelles | 23:19 |
Pierrefitte - Stains | 23:22 |
Saint-Denis | 23:27 |
Stade de France Saint-Denis | 23:30 |
Paris Gare du Nord | 23:36 |
Châtelet les Halles | 23:40 |
Paris Gare de Lyon | 23:45 |
Treinnummer | ROPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 00:46 |
Melun | 01:28 |
Treinnummer | KEVO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 05:41 |
Vosves | 05:46 |
Boissise-le-Roi | 05:49 |
Ponthierry - Pringy | 05:52 |
Saint-Fargeau | 05:55 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 6:40 |
Maandag 10 juni 2024 om 07:00
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:45 | 16:15 | 16:30 |
Garges - Sarcelles | 09:49 | 16:19 | 16:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:52 | 16:22 | 16:37 |
Saint-Denis | 09:56 | 16:26 | 16:41 |
Stade de France Saint-Denis | 10:00 | 16:30 | 16:45 |
Paris Gare du Nord | 10:06 | 16:36 | 16:51 |
Châtelet les Halles | 10:10 | 16:40 | 16:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:16 | 16:46 | 17:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:23 | 16:53 | 17:08 |
Le Vert de Maisons | 10:25 | 16:55 | 17:10 |
Créteil Pompadour | 10:29 | 16:59 | 17:14 |
Villeneuve Triage | 10:33 | 17:03 | 17:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:36 | 17:06 | 17:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:40 | 17:10 | 17:25 |
Juvisy | 10:44 | 17:14 | 17:29 |
Grigny Centre | 10:49 | 17:19 | 17:34 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:53 | 17:23 | 17:38 |
Évry - Courcouronnes | 10:56 | 17:26 | 17:41 |
Le Bras de Fer | 10:58 | 17:28 | 17:43 |
Corbeil-Essonnes | 11:02 | 17:32 | 17:47 |
Treinnummer | ROPE | ROPE | ROPE |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Corbeil-Essonnes | 17:32 | 17:47 | 18:02 |
Essonnes Robinson | 17:34 | 17:49 | 18:04 |
Villabé | 17:37 | 17:51 | 18:07 |
Le Plessis Chenet | 17:40 | 17:54 | 18:10 |
Le Coudray-Montceaux | 17:42 | 17:56 | 18:12 |
Saint-Fargeau | 17:45 | 18:00 | 18:15 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Reistijd | 8:00 | 1:44 | 1:45 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Viry-Châtillon Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 08:10 |
Garges - Sarcelles | 08:13 |
Pierrefitte - Stains | 08:17 |
Saint-Denis | 08:21 |
Stade de France Saint-Denis | 08:24 |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Viry-Châtillon | 16:58 |
Ris-Orangis | 17:02 |
Grand Bourg | 17:05 |
Évry - Val de Seine | 17:08 |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
Treinnummer | ZOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 9:20 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:30 |
Garges - Sarcelles | 09:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:37 |
Saint-Denis | 09:41 |
Stade de France Saint-Denis | 09:45 |
Paris Gare du Nord | 09:51 |
Châtelet les Halles | 09:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:00 |
Treinnummer | ROPE |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Melun | 11:13 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 17:26 |
Vosves | 17:30 |
Boissise-le-Roi | 17:34 |
Ponthierry - Pringy | 17:36 |
Saint-Fargeau | 17:40 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 8:09 |
Dinsdag 11 juni 2024 om 07:00
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:45 | 16:15 | 16:30 |
Garges - Sarcelles | 09:49 | 16:19 | 16:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:52 | 16:22 | 16:37 |
Saint-Denis | 09:56 | 16:26 | 16:41 |
Stade de France Saint-Denis | 10:00 | 16:30 | 16:45 |
Paris Gare du Nord | 10:06 | 16:36 | 16:51 |
Châtelet les Halles | 10:10 | 16:40 | 16:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:16 | 16:46 | 17:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:23 | 16:53 | 17:08 |
Le Vert de Maisons | 10:25 | 16:55 | 17:10 |
Créteil Pompadour | 10:29 | 16:59 | 17:14 |
Villeneuve Triage | 10:33 | 17:03 | 17:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:36 | 17:06 | 17:21 |
Vigneux-sur-Seine | 10:40 | 17:10 | 17:25 |
Juvisy | 10:44 | 17:14 | 17:29 |
Grigny Centre | 10:49 | 17:19 | 17:34 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:53 | 17:23 | 17:38 |
Évry - Courcouronnes | 10:56 | 17:26 | 17:41 |
Le Bras de Fer | 10:58 | 17:28 | 17:43 |
Corbeil-Essonnes | 11:02 | 17:32 | 17:47 |
Treinnummer | ROPE | ROPE | ROPE |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Overstappen | |||
Corbeil-Essonnes | 17:32 | 17:47 | 18:02 |
Essonnes Robinson | 17:34 | 17:49 | 18:04 |
Villabé | 17:37 | 17:51 | 18:07 |
Le Plessis Chenet | 17:40 | 17:54 | 18:10 |
Le Coudray-Montceaux | 17:42 | 17:56 | 18:12 |
Saint-Fargeau | 17:45 | 18:00 | 18:15 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Reistijd | 8:00 | 1:44 | 1:45 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Viry-Châtillon Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 08:10 |
Garges - Sarcelles | 08:13 |
Pierrefitte - Stains | 08:17 |
Saint-Denis | 08:21 |
Stade de France Saint-Denis | 08:24 |
Paris Gare du Nord | 08:30 |
Châtelet les Halles | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 09:01 |
Juvisy | 09:06 |
Viry-Châtillon | 09:08 |
Treinnummer | RUPO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Viry-Châtillon | 16:58 |
Ris-Orangis | 17:02 |
Grand Bourg | 17:05 |
Évry - Val de Seine | 17:08 |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
Treinnummer | ZOVO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 9:20 |
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Villiers-le-Bel - Gonesse - Arnouville | 09:30 |
Garges - Sarcelles | 09:34 |
Pierrefitte - Stains | 09:37 |
Saint-Denis | 09:41 |
Stade de France Saint-Denis | 09:45 |
Paris Gare du Nord | 09:51 |
Châtelet les Halles | 09:55 |
Paris Gare de Lyon | 10:00 |
Treinnummer | ROPE |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Melun | 11:13 |
Treinnummer | KUMO |
Lijn | R |
Transilien | |
Overstappen | |
Melun | 17:26 |
Vosves | 17:30 |
Boissise-le-Roi | 17:34 |
Ponthierry - Pringy | 17:36 |
Saint-Fargeau | 17:40 |
Treinnummer | ROSA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 8:09 |