Corbeil-Essonnes naar Boussy-Saint-Antoine Dienstregeling
Donderdag 30 mei 2024 om 07:00
Corbeil-Essonnes Créteil Pompadour Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:27 |
Le Bras de Fer | 07:30 |
Évry - Courcouronnes | 07:33 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:36 |
Grigny Centre | 07:39 |
Juvisy | 07:44 |
Vigneux-sur-Seine | 07:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:53 |
Villeneuve Triage | 07:56 |
Créteil Pompadour | 07:59 |
Treinnummer | UOPE |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Créteil Pompadour | 08:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 |
Montgeron - Crosne | 08:13 |
Yerres | 08:16 |
Brunoy | 08:19 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:22 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 55 min |
Corbeil-Essonnes Melun Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:17 | 07:32 |
Essonnes Robinson | 07:19 | 07:34 |
Villabé | 07:22 | 07:37 |
Le Plessis Chenet | 07:25 | 07:40 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 | 07:42 |
Saint-Fargeau | 07:31 | 07:46 |
Ponthierry - Pringy | 07:35 | 07:50 |
Boissise-le-Roi | 07:40 | 07:55 |
Vosves | 07:43 | 07:58 |
Melun | 07:48 | 08:03 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 07:51 | 08:05 |
Le Mée | 07:54 | 08:09 |
Cesson | 07:58 | 08:13 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:02 | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 08:06 | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:11 | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:13 | 08:28 |
Treinnummer | DICA | DICA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 56 min | 56 min |
Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:04 | 07:11 |
Le Bras de Fer | 07:07 | 07:15 |
Évry - Courcouronnes | 07:10 | 07:17 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:13 | 07:20 |
Grigny Centre | 07:17 | 07:24 |
Viry-Châtillon | 07:20 | - |
Juvisy | 07:24 | 07:29 |
Vigneux-sur-Seine | 07:28 | 07:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:32 | 07:37 |
Treinnummer | VUPA | LOPE |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:39 | 07:54 |
Montgeron - Crosne | 07:43 | 07:58 |
Yerres | 07:46 | 08:01 |
Brunoy | 07:49 | 08:04 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:52 | 08:07 |
Treinnummer | ZACO | ZACO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 48 min | 56 min |
Vrijdag 31 mei 2024 om 07:00
Corbeil-Essonnes Créteil Pompadour Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:27 |
Le Bras de Fer | 07:30 |
Évry - Courcouronnes | 07:33 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:36 |
Grigny Centre | 07:39 |
Juvisy | 07:44 |
Vigneux-sur-Seine | 07:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:53 |
Villeneuve Triage | 07:56 |
Créteil Pompadour | 07:59 |
Treinnummer | UOPE |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Créteil Pompadour | 08:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 |
Montgeron - Crosne | 08:13 |
Yerres | 08:16 |
Brunoy | 08:19 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:22 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 55 min |
Corbeil-Essonnes Melun Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:17 | 07:32 |
Essonnes Robinson | 07:19 | 07:34 |
Villabé | 07:22 | 07:37 |
Le Plessis Chenet | 07:25 | 07:40 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 | 07:42 |
Saint-Fargeau | 07:31 | 07:46 |
Ponthierry - Pringy | 07:35 | 07:50 |
Boissise-le-Roi | 07:40 | 07:55 |
Vosves | 07:43 | 07:58 |
Melun | 07:48 | 08:03 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 07:51 | 08:05 |
Le Mée | 07:54 | 08:09 |
Cesson | 07:58 | 08:13 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:02 | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 08:06 | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:11 | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:13 | 08:28 |
Treinnummer | DICA | DICA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 56 min | 56 min |
Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:04 | 07:11 |
Le Bras de Fer | 07:07 | 07:15 |
Évry - Courcouronnes | 07:10 | 07:17 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:13 | 07:20 |
Grigny Centre | 07:17 | 07:24 |
Viry-Châtillon | 07:20 | - |
Juvisy | 07:24 | 07:29 |
Vigneux-sur-Seine | 07:28 | 07:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:32 | 07:37 |
Treinnummer | VUPA | LOPE |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:39 | 07:54 |
Montgeron - Crosne | 07:43 | 07:58 |
Yerres | 07:46 | 08:01 |
Brunoy | 07:49 | 08:04 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:52 | 08:07 |
Treinnummer | ZACO | ZACO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 48 min | 56 min |
Zondag 2 juni 2024 om 07:00
Corbeil-Essonnes Melun Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 09:53 |
Essonnes Robinson | 09:55 |
Villabé | 09:58 |
Le Plessis Chenet | 10:01 |
Le Coudray-Montceaux | 10:03 |
Saint-Fargeau | 10:07 |
Ponthierry - Pringy | 10:11 |
Boissise-le-Roi | 10:16 |
Vosves | 10:19 |
Melun | 10:24 |
Treinnummer | ZOVO |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Melun | 10:40 |
Le Mée | 10:43 |
Cesson | 10:47 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 10:51 |
Lieusaint - Moissy | 10:55 |
Combs-la-Ville - Quincy | 11:00 |
Boussy-Saint-Antoine | 11:02 |
Treinnummer | FACA |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 1:08 |
Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:10 | 08:10 | 09:10 | 09:40 |
Le Bras de Fer | 07:14 | 08:14 | 09:14 | 09:44 |
Évry - Courcouronnes | 07:17 | 08:17 | 09:17 | 09:47 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:20 | 08:20 | 09:20 | 09:50 |
Grigny Centre | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 09:53 |
Viry-Châtillon | 07:27 | 08:27 | 09:27 | 09:57 |
Juvisy | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:00 |
Vigneux-sur-Seine | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:38 | 08:38 | 09:38 | 10:08 |
Treinnummer | LOPA | LOPA | LOPA | SOPA |
Lijn | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Overstappen | ||||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:50 | 08:42 | 09:42 | 10:44 |
Montgeron - Crosne | 07:53 | 08:45 | 09:45 | 10:47 |
Yerres | 07:56 | 08:48 | 09:48 | 10:50 |
Brunoy | 07:59 | 08:51 | 09:52 | 10:53 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:01 | 08:53 | 09:55 | 10:56 |
Treinnummer | ZICO | ZICO | ZICO | ZICO |
Lijn | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Reistijd | 51 min | 43 min | 44 min | 1:15 |
Maandag 3 juni 2024 om 07:00
Corbeil-Essonnes Créteil Pompadour Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:27 |
Le Bras de Fer | 07:30 |
Évry - Courcouronnes | 07:33 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:36 |
Grigny Centre | 07:39 |
Juvisy | 07:44 |
Vigneux-sur-Seine | 07:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:53 |
Villeneuve Triage | 07:56 |
Créteil Pompadour | 07:59 |
Treinnummer | UOPE |
Lijn | D |
RER | |
Overstappen | |
Créteil Pompadour | 08:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 |
Montgeron - Crosne | 08:13 |
Yerres | 08:16 |
Brunoy | 08:19 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:22 |
Treinnummer | ZACO |
Lijn | D |
RER | |
Reistijd | 55 min |
Corbeil-Essonnes Melun Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:17 | 07:32 |
Essonnes Robinson | 07:19 | 07:34 |
Villabé | 07:22 | 07:37 |
Le Plessis Chenet | 07:25 | 07:40 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 | 07:42 |
Saint-Fargeau | 07:31 | 07:46 |
Ponthierry - Pringy | 07:35 | 07:50 |
Boissise-le-Roi | 07:40 | 07:55 |
Vosves | 07:43 | 07:58 |
Melun | 07:48 | 08:03 |
Treinnummer | ZOSO | ZOSO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Melun | 07:51 | 08:05 |
Le Mée | 07:54 | 08:09 |
Cesson | 07:58 | 08:13 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:02 | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 08:06 | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:11 | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:13 | 08:28 |
Treinnummer | DICA | DICA |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 56 min | 56 min |
Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Boussy-Saint-Antoine
Corbeil-Essonnes | 07:04 | 07:11 |
Le Bras de Fer | 07:07 | 07:15 |
Évry - Courcouronnes | 07:10 | 07:17 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:13 | 07:20 |
Grigny Centre | 07:17 | 07:24 |
Viry-Châtillon | 07:20 | - |
Juvisy | 07:24 | 07:29 |
Vigneux-sur-Seine | 07:28 | 07:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:32 | 07:37 |
Treinnummer | VUPA | LOPE |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Overstappen | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:39 | 07:54 |
Montgeron - Crosne | 07:43 | 07:58 |
Yerres | 07:46 | 08:01 |
Brunoy | 07:49 | 08:04 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:52 | 08:07 |
Treinnummer | ZACO | ZACO |
Lijn | D | D |
RER | RER | |
Reistijd | 48 min | 56 min |